IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 4th November 2011, 09:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На мен много ми се иска момичетата, които не са доволни от резултата да го споделят тук, така както направи Мария, защото последните 10-на страници са изпълнени с неадекватните изказвания на Яничка (както в тази, така и в други теми). Хубаво би било да има повече факти..
Отговори с цитат
  #792  
Стар 4th November 2011, 09:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
На мен много ми се иска момичетата, които не са доволни от резултата да го споделят тук, така както направи Мария, защото последните 10-на страници са изпълнени с неадекватните изказвания на Яничка (както в тази, така и в други теми). Хубаво би било да има повече факти..
Абсолютно съм съгласна. И недоволните трябва да пишат. Не само от този доктор, а от всеки един.
Отговори с цитат
  #793  
Стар 4th November 2011, 09:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Вижте, малко пренебрегвате един важен факт. А именно, че докторите, или по-точно хората им, четат редовно тук. Без изключения. Форумът не е тайна. И е страхотна арена за реклама, защото знаете, че най-голямата реклама за един хирург са доволните му пациенти. И всеки уважаващ себе си доктор, поглежда тук, да си свепи часовника. Всъщност за това се грижат други хора. Но е нормално и логично. И съвсем не е трудно да разберат коя тяхна пациентка пише, досещате се... И в един момент започвайки да се оплаква тук - започва да прави лоша реклама, съответно това може да повлияе на по-нататъшните посещения, нали... А всяка една, която се е оперирала, и не дай си боже не е доволна - не е длъжна да поднася тук информация на всеослушание, само и само, за да спре други да ходят при доктора й. Още повече това няма да приглуши разочарованието й и притесненията й. Нито някой оттук ще й помогне. Достатъчно е страданието й, повярвайте. Не познавам много хора, които искат "се похвалят" с болката си. Точно обратното - предпочитат да се скрият от света, да забравят, или да си оправят нещата, но деликатно. Без драми и словоизлияния пред хора, които няма с какво да й помогнат, освен с "миличката тя", "горката" и пр. Помислете малко и ще разберете.
Отговори с цитат
  #794  
Стар 4th November 2011, 09:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Така е Гуен. Всеки сам решава дали да пише или не. Не случайно съм написала какво ми се иска да бъде поствано като информация (не съдя никого), имайки предвид, че не всеки е склонен да споделя неудовлетворителен резултат.

Последно редактирано от lily.ana : 4th November 2011 на 09:57
Отговори с цитат
  #795  
Стар 4th November 2011, 09:59
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

абе я го духайте всички боклуци тука
Отговори с цитат
  #796  
Стар 4th November 2011, 11:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мда, малко е трудно недоволните да пишат. Особено, ако решат да пробват да си направят корекцията при същия лекар. Въобще ситуацията е сложна. И едва ли има лекар, от който всички пациенти да са доволни.
Отговори с цитат
  #797  
Стар 4th November 2011, 11:19
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Възхищавам се на мъдрия пост на Гуен!
Със сигурност е така.
Затова може би на недоволните и пострадалите им остава да пишат под анонимни никове под формата на лигоч...друго обяснение нямам.
Затова аз не искам да наложа цензура на такива хора, нека пишат всички.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #798  
Стар 4th November 2011, 11:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лъки, бъркаш понятията. Аз не бих нарекла инфантилните постове на "яничка" или "сисито" или както и да се прекръсти "лигоч". Това е човек с много нисък праг на култура и е обидно за всички нас (независимо на кой хирург сме пациенти) да сме принудени да търпим тъй наречения от теб "лигоч".
Отговори с цитат
  #799  
Стар 4th November 2011, 11:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

....Просто исках да припомня защо повече са положителните отзиви Както и без проблем си пишат хора, които им предстои операция или са притеснени впоследствие от някаква странична реакция или съмнение. Нормално си става дискусия тогава; нищо, че малко на кокошкарник прилича отвреме навреме Който го интересува нещо конкретно - ще намери начин да разбере. Пък и може да звънне по телефона на няколко хирурга, не вярвам някой от тях да откаже инфо, пък и ще е по-професионален подход Макар че и техните мнения ще се разминават; вижданията и насоките на всеки ще са шарени, това е ясно.
Но момичетата, които наистина имат някакъв проблем- не се крият; това ми беше мисълта; просто търсят начин да си го разрешат. И едва ли оповестяването му ще доведе до нещо наистина ценно и важно като съвет, решение... Много от нещата в този форум се споделят повече на лични, което е правото ни на избор всъщност с кого да споделим, все пак
Отговори с цитат
  #800  
Стар 4th November 2011, 11:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Лъки, бъркаш понятията. Аз не бих нарекла инфантилните постове на "яничка" или "сисито" или както и да се прекръсти "лигоч". Това е човек с много нисък праг на култура и е обидно за всички нас (независимо на кой хирург сме пациенти) да сме принудени да търпим тъй наречения от теб "лигоч".
Съмнявам се, че това поведение е реално. Хайде да призовем Яничка да си излее душата - искрено и лично.

По-странното ми е, че Мария, която е отявлено недоволна, не е казала още една лоша дума за хирурга.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.