IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 2nd September 2013, 18:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря Мариса , ще пробвам , може да ми е лек ...
Специално създаден за комбинирана и проблемна кожа като моята Доволна съм,12лв. кремче ми стига за месец приблизително.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd September 2013, 08:31
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Специално създаден за комбинирана и проблемна кожа като моята Доволна съм,12лв. кремче ми стига за месец приблизително.
Моята кожа е доста мазна и от този сай , който ми прати си харесах един за такава , като моята ... ще пиша отзиви после
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd September 2013, 09:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тук една потребителка беше публикувала клема с охлюви на GUTTO, потърсих инфо за тази козметика и доста добре ми звучи. Решила съм да я пробвам - http://kremove.com/
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th September 2013, 13:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Днес открих това - http://fitwell.bg/%D0%9E%D0%B3%D0%BB..._i.319720.html - вие на какво мнение сте за домашно бриготвените кремове.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th September 2013, 13:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не бих се занимавала сама да приготвям по простата причина,че се внася ръчно направена /сертифицирана/козметика от органични съставки за доста приемлива цена.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th June 2014, 09:52
dafina14 dafina14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 2
Thumbs up Подкепям положителното мнение за българския Revive

Здравейте, стана ми интересно и изчетох всички отговори по темата, и искам и аз да споделя моите впечатления от българския крем с охлюви REVIVE SNAILS EXTRACT -

ползвам го вече 6-ти месец, започнах по препоръка на моя приятелка - фармацевтка, която сподели много добрите отзиви за него от други клиенти.
И не съжалих - реално още в първите дни почувствах кожата си по-свежа и много добре хидратирана, след по-малко от месец тенът ми беше много по-равен, а кожата видимо по-сияйна.

За 6 месеца видимо намалих фините бръчки, които имам, а кожата ми е по-стегната и хидратирана.

На всички, които смятат, че цената няма значение, ще кажа - че този крем надмина резултатите, които нито един крем на цена 50-100лв. не успя да постигне. И реално цената му от 43 лв. е много ниска за качеството, което виждам.

Успех на всички дами в грижите за лицето!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th June 2014, 09:55
dafina14 dafina14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, стана ми интересно и изчетох всички отговори по темата, и искам и аз да споделя моите впечатления от българския крем с охлюви REVIVE SNAILS EXTRACT -

ползвам го вече 6-ти месец, започнах по препоръка на моя приятелка - фармацевтка, която сподели много добрите отзиви за него от други клиенти.
И не съжалих - реално още в първите дни почувствах кожата си по-свежа и много добре хидратирана, след по-малко от месец тенът ми беше много по-равен, а кожата видимо по-сияйна.

За 6 месеца видимо намалих фините бръчки, които имам, а кожата ми е по-стегната и хидратирана.

На всички, които смятат, че цената няма значение, ще кажа - че този крем надмина резултатите, които нито един крем на цена 50-100лв. не успя да постигне. И реално цената му от 43 лв. е много ниска за качеството, което виждам.

Успех на всички дами в грижите за лицето!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: някойползваллитозикрем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.