IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th March 2014, 04:46
Pretty_lady Pretty_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilippPlein Виж мнението
Мили дами някоя от вас уголемявала ли си е бюста при д-р Асенов? Ако може снимки и мнения...? и искам да попитам цените какви са, защото в сайта му не са посочени? До колкото знам Николета Лозанова е правила операцията на бюста си при него и изглежда доста добре!
Аз се оперирах на 10 февруари при д-р Асенов. Като цяло съм много доволна от д-ра, самата операция и възстановяването след това. Например аз нямах никави отоци след операцията и възстановяването и отшумяването на болките стана сравнително бързо.
За естетичния резултат от операцията може би най-добре се преценя след сравняване на снимки "преди" и "след", но аз не си направих снимки "преди", а за "след" не съм се престрашила още.
Харесвам си новите придобивки, но може би съм една то малкото тук, на които им се струват големи. В моят случай трябваше да се коригира птоза и исках това да стане само с големината на имплантите, без допълнително обиране на кожа, затова док предложи 440 кубика кръгли импланти, супервисока проекция (на Мотива). Резултатът е добър, но на мен все още ми изглеждат големи. Дано успея да им свикна.
Ако имаш нужда от още информация може да ми пишеш и на лични.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th May 2014, 08:38
Аватара на MariahLaBelle
MariahLaBelle MariahLaBelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,моя приятелка си прави преди години долен клепач при Асенов и после трябваше друг да я дооправя.Чувала съм много лоши отзиви за него.Адвоката при,който ходих за консултация ми каза,че при него редивно има дела срещу Асенов.Всеки си има мнение разбира се.Аз съм писала в друг раздел за Тонев и как щеше да ме умори,та мога да препоръчам доктора,който ми спаси живота.Също е от Пловдив и не е частник бизнесмен!!!mariah702@gmail.com Ако някой реши ,че го интересува пишете ми ще ви дам координати.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd January 2015, 09:06
hristina.hristian70355665 hristina.hristian70355665 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!Предстои ми операция за уголемяване на бюста при Д-р Юри Асенов.Моля Ви за мнение и ако някои има и снимки ще съм Ви много благодарна!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th January 2016, 19:11
EuPhoria87 EuPhoria87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pretty_lady Виж мнението
Аз се оперирах на 10 февруари при д-р Асенов. Като цяло съм много доволна от д-ра, самата операция и възстановяването след това. Например аз нямах никави отоци след операцията и възстановяването и отшумяването на болките стана сравнително бързо.
За естетичния резултат от операцията може би най-добре се преценя след сравняване на снимки "преди" и "след", но аз не си направих снимки "преди", а за "след" не съм се престрашила още.
Харесвам си новите придобивки, но може би съм една то малкото тук, на които им се струват големи. В моят случай трябваше да се коригира птоза и исках това да стане само с големината на имплантите, без допълнително обиране на кожа, затова док предложи 440 кубика кръгли импланти, супервисока проекция (на Мотива). Резултатът е добър, но на мен все още ми изглеждат големи. Дано успея да им свикна.
Ако имаш нужда от още информация може да ми пишеш и на лични.
здравей , аз имам въпроси , как да се свържа с теб ?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th February 2016, 18:16
Pretty_lady Pretty_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей, от много време не съм влизала във форума и съжалявам, че чак сега виждам поста ти. Можеш да ми пишеш тук на лични или на elentt86@yahoo.com
Мога да да добавя следното - сега, 2 години след операцията, гърдите ми изглеждат чудесно и така съм им свикала сякаш винаги са били такива.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЮрийАсеновклиникиТоракс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:59.