IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 31st August 2016, 12:58
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Конкретен срок не. Индивидуално е. От значение е организма, да не се запускаш, а да си полагаш грижите за хидратация, да се пазиш от слънце, студ, по-здравословно хранене и тн. Сега ефекта ми е доста видим и ще гледа да го задържа максимално. Друго нещо, от което сега съм доволна, е че доктор Каляшева ми даде препоръки и за вида кремове, които да избирам като си купувам. Да са подходящи за мен, а не просто крем за около очи, крем за едикаква си възраст..
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 1st September 2016, 12:47
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Е, да, за грижите на теория е ясно. Само дето на практика, когато навън хапваш в обедната набързо нещо на крак, прибереш се вкъщи и те чакат сто неща да решаваш. Последното, за което ти остава време е да водиш и здравословен живот. По-скоро ако има вариант да си правиш единични сеанси за поддръжка, вместо да чакаш да е пак зле положението.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th September 2016, 11:48
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Да, не е необходимо да се занемариш, че да почваш всякакви терапии и да гледаш с какви други още да ги комбинираш. Мезотерапията примерно, можеш да си правиш и само единични поддържащи два пъти годишно. А през останалото време да си полагаш редовните грижи и така кожата ти е винаги ок.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th October 2016, 16:08
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

А ти примерно, кога евентуално би трябвало да правиш такава процедура? Месец след последната още ли ти е така свежо всичко, както в първия момент или вече почна да не е толкова ок?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th October 2016, 13:45
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Конкретен срок не. Индивидуално е. От значение е организма, да не се запускаш, а да си полагаш грижите за хидратация, да се пазиш от слънце, студ, по-здравословно хранене и тн. Сега ефекта ми е доста видим и ще гледа да го задържа максимално. Друго нещо, от което сега съм доволна, е че доктор Каляшева ми даде препоръки и за вида кремове, които да избирам като си купувам. Да са подходящи за мен, а не просто крем за около очи, крем за едикаква си възраст..
Това за кремовете наистина е много полезно да знаем.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 31st October 2016, 14:21
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
А ти примерно, кога евентуално би трябвало да правиш такава процедура? Месец след последната още ли ти е така свежо всичко, както в първия момент или вече почна да не е толкова ок?
Има време. За сега кожата около очите ми изглежда добре и еластична. Ефекта си е в пълна сила. Ако правя скоро отново някаква мезотерапия не би била за същата зона. Честно казано, мисля си, че мога да направя за лице след нова година. Но още не съм решила нищо конкретно.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th November 2016, 15:55
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Siqana, да те питам. Ти нали първоначално отиде на консултация с идея за ботокс, а после решихте да е друго. Имаш ли представа ботокса, ако се третира не около очи, а по челото - дали се слага по цялото чело или само на мястото, където има врязана бръчка?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 5th December 2016, 13:21
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

За ботокса зависи от самата бръчка и мимиките ти, които я причиняват. Лекаря преценява в колко зони е нужно да сложи. На някой хора може да е повече, на други по-малко. Т.е., доктора трябва да прецени какво е нужно на конкретното лице. Каква бръчка те тормози?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12th December 2016, 16:19
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

На челото точно между очите, където се нагъва кожата като се съсредоточиш или понамръщиш, е почнало да ми се оформя вдръбната резка. За там май с ботокс се оправя и започнах да обмислям дали да не прибегна и аз, преди да се е задълбочила. Но се чудех дали се слага само там или общо.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th December 2016, 16:47
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Мисля, че се поставя само в зоната. Но пак си е индивидуално, с преглед се установява. Докторката наблюдава мимиките, които обичайно правиш, как точно се отразяват на лицето ти и преценява как ще реши проблема, без да попречи на нормалното ти изражение.

И честита Коледа
__________________
all you need is love ...

Последно редактирано от Siqana : 28th December 2016 на 16:50
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилингпроцедуработулиновтоксинмненияотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.