IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 3rd March 2007, 02:56
sgp sgp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Люлин-8 Брилянтин
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd March 2007, 11:20
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Някой ако се интересува във Варна къде правят страхотни масажи на много добри цени,мога да споделя 8)
Отговори с цитат
  #73  
Стар 6th March 2007, 22:40
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polincheto
Някой ако се интересува във Варна къде правят страхотни масажи на много добри цени,мога да споделя 8)
ами че споделяй де
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th March 2007, 02:22
Milady Milady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте! Не разбрах само каква е разликата между вакуум масажа и ендермологиата. Аз направих 20 процедури ендермология в Борекс в София. Мога да кажа че цената на процедура за 2006г беше 50лв, но ако направиш мах идват по 40. Ефекта при мен беша поразителен, но лошото е че аз принципно съм си слаба и след процедурите оклъощавях трайно. Направих ги за да преборя целулита и успях. Ако решите да ги правите именно в Борекс търсете единствено и само ТОНИ ГАВРИЛОВА и никога ДЕСИ. От оператора който ви работи зависи крайния резултат. А паричкита са доста, затова не рискувайте с непроверени хора. Тони е адски добра.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 7th March 2007, 12:33
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

От около 3 години ходя на масаж в студио Прима (Варна),страшно съм доволна, е не че ми изчезна целулита напълно,но все пак масажистката е много добра,то си и личи по пълният и график де. Антицел. масаж е 12лв. (1 час), цял масаж-20 лв. Всички които работят в салона са страхотни професионалисти,така че няма да съжелявате!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th March 2017, 15:49
Simona1 Simona1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Антицелулитните масажа помагат наистина, ако се правят редовно. Кардио също помага много, ако е правиш нещата заедно за нула време ще си нов човек и ще се чувстват преродена.

П.С - Аз ползвах и един антицелулитен масажор, който вършеше работа, не прави чудеса разбира се, но след като си направиш масаж с него усещаш, че има ефект. Ако ви интересува ето го линка към Масажор против целулит
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Антицелулитниотслабващипроцедуримасажи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.