IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23rd February 2006, 09:43
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Аз ще си кажа моето мнение по въпроса
Наистина плащам по 8лв. на процедура и смятам, че веднъж седмично ми е достатъчно. Разбира се съчетавам вакуум масажа и с термосауна и антицелулитен масаж, както и целутрон. От вакуум масажа на мен ми се получават много синини, дори и леко да работи масажистката. Просто кожата ми е такава, а дори и тя ми каза, че повече от 1 път на седмица нямало смисъл...но ако човек е постоянен и съчетава масажите с фитнес, плуване или някаква друга физическа активност резултата идва много бързо....обиколката ми се намали, дупето ми се повдигна и всичко това за 2месеца
На мен ми правят вакуум на цели крака, т.е. и прасците. Веднъж пробвах на гърба, защото се бях схванала и се почувствах много добре!!!

Ето това е от мен, а иначе този салон е в Люлин - явно цените са по-ниски защото не е центъра!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd February 2006, 11:16
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Аз мисля, че интензивността на масажите е строго индивидуална и се определя от масажиста, в зависимост от това колко целулит имаш, как реагира тялото ти на процедурите, години, килограми и т.н. В твоя случай, Клеопатра, може би защото кожата ти е прекалено чувствителна не е препоръчително да ходиш повече от един път на седмица, незнам, аз не съм специалист . Но аз преди да си избера масажиста обиколих няколко салона, за да проверя различни мнения и всички специалисти ми препоръчаха процедури през ден, след 5-тата спрях да посинявам и като че ли свикнах с болката. А и в крайна сметка видях резултата. Между другото, да те питам нещо, като си направи вакуум на гърба посиня ли много? Щото аз си направих преди 3 дена и в момента гърба ми е ужасно син и не знам кога ще изчезнат тъмните кръгове..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th February 2006, 22:40
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране Re: Антицелулитни и отслабващи процедури, масажи ???

Аз ходя в едно СПА студио на центъра и съм много доволна - свалих 9см от корема само за 20 процедури, сега ходя само на поддържащи. Антицелулитния масаж е 15лв, Има подводен масаж за разбиване на целулит - 15 лв - много по ефикасен от вакуума. Освен това има медицински апарат подобен на целутрона, но много по-усъвършенстван за 10 лв. А там като те видят ще ти направят цяля програма за отслабване според твоя тип целулит и затлъстяване - хубавото е че към всички се подхожда индивидуално. Работят медицински лица, а не някви изкрали курсове за масажи. Що се отнася до подаръка - прдлагат аромотерапия, шоколадов масаж, масаж с кристали и още хиляда гъдела. Като ти запалят свещи и пуснат релаксираща музика се пренасяш в един друг свят.
Ето ти тел им: 9836633
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th February 2006, 00:21
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране До ratt

Ratt колко пъти в седмицата ходеше на тези процедури
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th February 2006, 21:22
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

лол, кое е това място, звучи супер привлекателно, винаги съм искала такова и в София защото досега на толкова добре обазаведено, организирано и благоразположено към клиентите съм била само във Варна - Angel Face.
За промоциите и отстъпките им да не говорим, включени към клиентската карта + автоматичен смс за рождения ти ден
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2006, 01:05
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Казва се SPA STUDIO SABINA - на ъгъла на Дондуков и Раковска срещу операта.

А иначе всичко е супер организирано, за рожденния ден се получават не smsi, а цели процедури подарък. Иначе аз също съм от варна и знам за Angel Face
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2006, 12:06
ch ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

проблема с подводният масаж е, че не е траен и трябва да го поддържаш иначе ефекта изчезва. ако ходиш 2 пъти в седмицата, тожа е все едно си на една постоянна, непрекъсната антицелулитна процедура. С вакуум + антицелулитен масаж след като завършиш процедурите не е необходимо да ходиш толкова често на поддържащи масажи - веднъж в месеца е достатъчно. А относно спа центъра, била су там, но той е пожече за релаксация, отколкото терапевтичен, там си направих антицелулитен масаж и трябва да ви кажа, че въобще не го усетих, няма нищо общо с това, на което се подлагам в момента..но щом ти си доволна..ок, може би си имала много малко целулит за да се разбие от вода..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th February 2006, 12:20
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Ами явно говориш за някъде другаде, щото не може да не усетила масажа. Толкова е силен, че аз даже можех момичетата да действат по-леко. Не съм имала малко целулит, напротив. Бях 78 килограма сега съм 63. За това не съм съгласна, че е повече за релаксация, но разбира се всеки си има предпочитания
А относно подводния масаж, струята с която излиза водата е под налягане 1,5 атмосфери, това медицински е доказано, че е мйнопго по-дълбоко от всякякъв ръчен и вакуумен масаж, освен това самата вода влияе скулптуриращо и оформящо, аи в нея се добавят специални соли за отслабване.
Но все пак всички сме различни и на всеки по-различен начин влияят различните процедури, аз споделих от какво аз съм отслабнала
А ето и малко информация за подводния масаж, която успях да открия в нета:Тангентор - Един много силен метод за “разбиване” на целулит. При него има съчетаване на топлинното въздействие на водата с механичното действие на масажа и специфичното раздвижване на тъканите от водната струя. Има две основни разлики между тангентор и струйна вана, наричана още джакузи. Основнитеедимства на струйната вана са приложението в домашни условия и отпускащото действие след усилени упражнения.
При тангентора водната струя се управлява от оператор посредством целенасочени движения и е с много по-високо налягане. При тази процедура се ускрява кръво и лимфообръщението и се подобрява обмяната на веществата в проблемните зони. До 40 мин. след процедурата тялтото се поти обилно (изхвърлят се токсини).
Поздрави

Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th February 2006, 10:02
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Наистина тангентора е много ефекасен метод за разбиване на целулита, но естествено при всеки човек действието му е индивидуално. При едни по-добре действа тангентор, при други вакуум и т.н.
Аз се връщам от Велинград и там за първи път си правих антицелулитен масаж с мед - кожата ми стана супер само след една процедура. Момчето ми обясни, че по-леките масажи с "изтискване" имат много по-добро действие от ударните похвати, защото и мен са ме шляпали здраво в един център в София и дори след 10 процедури нямаше никакъв ефект. Дори напротив краката ми станаха на бабуни.
Може би най-добре е човек да пробва от всичко и да прецени къде е най-добре за него!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th February 2006, 21:10
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Да наистина свяка процедура действа на всеки различно и е най-добре всеки да опита от всичко. От шляпането наистина няма ефект, то се прави само, зада се постигне хиперемия (зачервяване) на кожата и да се засили кръвообръщението. Най- добре е да има изстикващи и изцеждащи похвати, да се отведе целулита към лимфните канали и после да се изхвърли, чрез поемане на много течности. Кожата от меда наистина става страхотна, но само толкова, целулита не може да се махне от масажи с мед, понеже самият той е лепкав и не позволява да се прилагат по-силови похвати за изстискване.
А в началото е нормално краката да станат на бабуни, понеже целулита е бил капсулиран на определени депа, а чрез масажите се е разнесъл. За това всички препоръчват да се пие много вода, за да се изхвърли по-лесно, чрез често уриниране.
Така, че споко моите кракак също бяха в началото на бабуни, но после се изгладиха, след като изхвърлих гадните целулитни бучки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Антицелулитниотслабващипроцедуримасажи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.