IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th November 2015, 15:52
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Аз не съм плащала нищо! Платих си титаниевите платна и упойката(диприван), но по мое желание, ако не желаех платна и този вид упойка, нямаше да платя нищо. Имплантите си ги имах от първата операция. Поне при мен беше безплатно. Оперирана съм в Александровска.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th November 2015, 16:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

при теб е различно, ти не си след мастектомия
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th November 2015, 16:38
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Може и това да е, макар, че не виждам логика. На мен мастектомията и реконструкцията ми ги направиха в една операция.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26th March 2016, 22:32
Kora Kora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Преди месец мина и моята операция с двойна мастектомия с импланти. Незнам - аз ли не се справих, но много малко информация открих за следоперативния период на български от жени преминали през това изпитание. За момичетата, на които им предстои подобна операция - заредете се с надежда и търпение. При мен нещата не се случват токова бързо колкото ми се иска и не бях подготвена за тежестта на следоперативния период, затова реших накратко да ви разкажа какво изпитах аз през този първи месец.
1. Първите 6,7 дни - чувството на тежест все едно минава влак през теб всеки път, в който се опиташ да се надигнеш от леглото.
2. Болки, изтръпване и затруднено движение на ръцете, едната раздвижих след 3-4 дни, а другата (страната с махнати лимфни възли) след около месец с всекидневна рехабилитация и упражнения движението е почти възвърнато.
3. Имплантите са ми подмускулно и мускулът продължава да се стяга на моменти неконтролируемо много силно и понякога продължава с часове.
3. Разрезите още не са заздравели напълно.
Не знам дано е било полезно на някого.
Ще се радвам да прочета как се развиват при вас нещата след ноември.
Желая успех на всички момичета!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рекотструкцияследмастектомия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.