IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th October 2006, 10:16
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Кити,

Доволна ли си от IPL ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th October 2006, 20:25
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Майка ми преди няколко дена си направи такава процедура ,само че на местата където имаше петънца от слънцето ,сега кожата и е хванала нещо като коричка май Не е фрапиращо ,но си личи доста повече от самите петънца...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th October 2006, 21:08
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте момичета, IPL - фотоподмладяване в София прави д-р Паскова от "Дермавита". За тази процедура пишеше и май в последния брой на сп. EVA. Най-добре влезте в сайта им в интернет, там има доста информация!поздрави!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd February 2007, 15:57
Меги Меги не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте.Да ви разкажа за тези процедури по - подробно.Всъщност са доста прехвалени.Аз си ги правих в С.Загора при Д-р Христозов. Той е готин доктор много внимателен и си разбира от работата.Имам петна по лицето от Слънце от бременност и незнам от какво още.Направих си 4-ри процедури .Не са болезнени , но след тях започва едно ужасно парене все едно са те залели с вряща вода, но това е около един час.Изтърпява се .Но от всичко което съм пробвала това ми подейства най- добре , но пак е временно. Сега съм пак с петна и съм се примерила , защото съм убедена , че засега никой не се е справил с тях.Може би и скоро нямя да има такива.Това е направо като прокоба. Ако някой все пак се е изцерил нека да пише как. Благодаря..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th February 2007, 22:24
boris88 boris88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Всичко, което те интересува ще намериш на сайта www.beautyclublife.com. Има подробно обяснение кое и как става, има и цени, които са далеч по-ниски от тези за които са писали момичетата. Техниката е много модерна и сме много доволни от резултатите - и аз и приятелката ми. Ако си от София - това е мястото.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2007, 23:29
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

а ако сте около 40те и искате да разкарате петната феноloв пилинг, след години кви ли не избелващи мазила никув резултат се реших, буквално се обелвате като смок и отдулу кожата е младичка чистичка и като бебешко дупе.много пазене иска от слънце в началото затва ной добре есента или зимата.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:00.