IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th March 2014, 23:00
face1 face1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 2
По подразбиране

"Очакваме „мръсната” кампания с модерните интернет тролове да продължи" Чудя се как може уж лекари, хора с образование и положение така да обиждат от фалшиви профили и да използват такива епитети. Що за речник е това и що за отношение изобщо. Така ли се рещават нещата с обвинения и нападки, дори и клиента да не е прав, нямаш право така да се отнасяш, като селски каруцар, да падаш толкова ниско. Ами това е форум, всеки си изказва мнението, нали за това е темата. Винаги има и положителни и отрицателни коментари, човек трябва да може да понася критика и да си вади нужните изводи и поуки.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th March 2014, 13:01
DuraBura DuraBura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Втрещена съм хора! Изчетох всичко до момента, защото съм заинтересована по случая и виждам куп лъжи и колективна безотговорност от страна на екипа на клиниката. ... По отношение на ваучерите в сайтове за колективно пазаруване - те са с рекламна цел и привличане на нови клиенти, а не за да се събират стотинки. Грешката в поведението си е за сметка на компанията, ако третира клиентите и пациентите само като "сума без ДДС".
Докторите отдавна не са това, което трябва да са, аз самата трупам опит последните седмици на свой гръб. Но да се изписват и откриват лични данни пред трети лица, за да се разрешава личен спор - това може да вбеси и най-спокойния човек. От тук нататък трябва да паднат всички задръжки на Виолета Драганова и дори да благодари за рекламната кампания, която служителите на клиниката направиха на фитнес центъра, в който тя работи. Лично аз ходя там от 6 години и ги обичам тези хора, и има още хиляди като мен. Успех на Виолета и всички в нейна подкрепа.

Последно редактирано от el1nor : 10th March 2014 на 19:02 Причина: Нападки към трети лица
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th March 2014, 17:44
lusi555 lusi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте и от мен, темата е интересна, по странен начин се разви...
От няколко години аз също си слагам филъри в устните и досега винаги съм получавала документ със серийния номер, датата и произхода на филъра, също както при силиконовите импланти (които има - знае). Това е задължително за всяка реномирана клиника. Странно е, че Леграно не дават такъв документ. Дамата, с която са започнали спора е права да си търси правата, аз също бих го направила... Промоциите и ваучерите са за реклама, наистина, но на каква цена ....??? Момичета, внимавайте какво си инжектирате, всички чуха за пострадалата мис-ка, която също не е получила документ за филъра,( по- точно витамина) и която бе обезобразена...
Надявам се тази промоция да не постигне същия ефект. Пък и все пак като си даваш парите за нещо е добре да знеш поне какво е то. Клиника с престиж, като Леграно не би трябвало да се отнася така с клиентите си, това е възмутително.
Драганова е права и аз я подкрепям. Момиче, дръж се, не им позволявай подобно отношение!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th March 2014, 18:29
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря на всички за подкрепата! Радвам се, че се вижда кой е прав в случая и съм страшно разочарована от лъжливото и некоректно изявление от страна на Леграно. Да твърдят, че им правя черен ПР, понеже са ни били конкуренти. Това няма нищо общо с действителността. Всеки може да види на сайта, какви услуги се предлагат, че изобщо не са идентични. Какво общо имат - стоматологични услуги, лазерни процедури, филъри със Спа и фитнес?? Просто дейностите са напълно различни, за да сме им конкуренция и това да е целенасочена кампания към тях. Ако продължават с това твърдение World Class също ще потърси правата си по съдебен път за уронване на престижа и клевета! Тук става въпрос за недоволен клиент, потребител, пациент... който изказва мнението си гласно и търси правата си по законен ред.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th March 2014, 21:35
russi russi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Само като чета прякора Анди зъболекаря, на д-р Чолаков и ме побиват тръпки, все едно е д-р Ханибал Лектър, хахаха D
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th March 2014, 18:48
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

На мен ми стана много интересно, как от тази тема се зароди нова. Интересно е също че коментиращите в темата са новорегистрирани и това са им първите и единствени мнения във форума. Не взимам страната на никой. Нито съм посещавала клиниката, нито фитнеса. Обаче като чета и така някак тъпо ми става, че за толкова тъпи ни имат............
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th March 2014, 01:32
stoevich stoevich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Съжалявам, ако съм обидила някой във форума! Нямам никой за тъп, от тук присъстващите.
Новорегистрирана съм ДА! Направих го, след като отидох на сляпо във въпросната клиника и си дадох парите на вятъра. След случилото се се порових в интернет да видя дали някой е преживял подобно на моето нещо - устни за 3дни. Така попаднах на този форум и научих много полезни неща!
Нищо не открих за Леграно - нито положителни, нито отрицателни мнения. Но преди няколко дни се появи това. Реших, че е време и аз да споделя какво се е случило, за да знаят хората и да не се лъжат както нас. Именно за това се регистрирах

На мен ми беше казано , че "филърът" е немски!
Както споменах - на 2.Март ходих при дерматолог на преглед, който констатира, че нямам филър в устните. Според него ми е наблъскана някаква мезотерапия. Показах снимки с ужасният оток пърия ден. Бях надута цялата и мислих да ходя в Пирогов - очи, нос, а за уста да не говорим. Което в последствие разбрах, че не се получава при поставяне на хиалуронов филър.
Ако някой ми обясни как да кача снимки тук - бих го направила, за да ви покажа!

Нямам нищо общо с дамата, която е пуснала този пост - може да сте сигурни. Просто искам да знае, че ако мога с нещо да й помогна съм насреща! Единствения документ, който имам след извършената процедура в Леграно е една касова бележка за 160лв, на която пише услуга - и нищо повече!

Благодаря ви, че ме изчетохте и още веднъж се извинявам, че съм засегнала някой, не е било умишлено

Моля ви, не се доверявайте както мен и не рискувайте красотата и здравето си!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th March 2014, 09:22
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stoevich Виж мнението
Съжалявам, ако съм обидила някой във форума! Нямам никой за тъп, от тук присъстващите.
Новорегистрирана съм ДА! Направих го, след като отидох на сляпо във въпросната клиника и си дадох парите на вятъра. След случилото се се порових в интернет да видя дали някой е преживял подобно на моето нещо - устни за 3дни. Така попаднах на този форум и научих много полезни неща!
Нищо не открих за Леграно - нито положителни, нито отрицателни мнения. Но преди няколко дни се появи това. Реших, че е време и аз да споделя какво се е случило, за да знаят хората и да не се лъжат както нас. Именно за това се регистрирах

На мен ми беше казано , че "филърът" е немски!
Както споменах - на 2.Март ходих при дерматолог на преглед, който констатира, че нямам филър в устните. Според него ми е наблъскана някаква мезотерапия. Показах снимки с ужасният оток пърия ден. Бях надута цялата и мислих да ходя в Пирогов - очи, нос, а за уста да не говорим. Което в последствие разбрах, че не се получава при поставяне на хиалуронов филър.
Ако някой ми обясни как да кача снимки тук - бих го направила, за да ви покажа!

Нямам нищо общо с дамата, която е пуснала този пост - може да сте сигурни. Просто искам да знае, че ако мога с нещо да й помогна съм насреща! Единствения документ, който имам след извършената процедура в Леграно е една касова бележка за 160лв, на която пише услуга - и нищо повече!

Благодаря ви, че ме изчетохте и още веднъж се извинявам, че съм засегнала някой, не е било умишлено

Моля ви, не се доверявайте както мен и не рискувайте красотата и здравето си!!!
По същият начин и при мен се получи - страшен оток, на нищо не приличах, притесних се да не остане така. Друг път не е имало такава реакция, но след 3 дни все едно изобщо нищо не е слагано. Аз също ходих при друг специалист и ми каза, че това най-вероятно е физиологичен разтвор. Да подвеждаш така клиента, в името на печалбарство, това е недопустимо. Със сигурност има още пострадали. Пишете ми на лични съобщения. Там на място са страшно любезни докато не се извърши самата процедура, но после ако случайно нещо не сте доволни и почнете да се разправяте стават злобни и нападателни. Виждате тук за какво става въпрос, започват да намесват фирми, да търсят лично отмъщение с даденото лице. Аз няма да падна на толкова ниско ниво, знам как да търся правата си по заканен ред и го правя. Нека си пишат глупости по форумите, то цяла България ще ги види какво представляват.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th March 2014, 16:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това горното мнение е очеизвадно, че не е писано от някой който е просто страничен човек, нямаш нищо общо със някой от спорещите страни и е решил да си каже мнението. Аз като човек на който работата му е свързана с правене на анализи ми е лесно в повечето случаи още на пръв прочит да разбера за какво става въпрос, за мотивите, целта и причините на всяко едно изказване.

Това горното мнение със сигурност не е на човек, който просто е бил толкова доволен като клиент на тези клиники с които явно е станал толкова близък приятел с лекарите там, че дори изпитва гняв, а това, че изпитва гняв лесно може да се разбере по епитетите, острият език и писането с главни букви но определени думи !

Кофтито за Legrano е, че те сътвориха огромната глупост със коментарите на SofiqStoqnova, които за мен са достатъчни да си направя нужните изводи. За мен даже няма никакво значени, дали някои си води някаква война под формата на нелоялна конкуренция, отмъщение или пък е реално засегнат потребител. За мен коментарите на хора от Legrano са ми достатъчно, а и със сигурност на всеки средно интелигентен човек да си направи изводите за цялостното отношение и професионализмът на хората от тази клиника.

Цитирай:
Първоначално написано от renesans Виж мнението
хахах тъпа тролска война заформяте от LEGRANO ...като пишете от профил сходен до този на violeta_draganova - violeta draganova. Много глупаво и некоректно, но явно имате опит в този начин на действие.....

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1629618
Тази статия въобще не ме впечатли, както и самата тема за тази клиника и ще ви кажа защо. През живота си съм виждал какви ли не подобни абсурди свързани с отношението между търговец и потребител, за най различни услуги. Във България професионализмът във това отношение, което всъщност е и основният фактор от който зависи успеха на даденият бизнес, това отношение е под всякаква критика !

Това абсурдно отношение, което аз съм виждал толкова много пъти е такъв абсурд и такъв парадокс, че не знам как да го коментирам просто. Имало е случаи които направо са ме шокира ли, вие разбирате ли огромният абсурд касаещ отношението на търговеца/човека предлагаш дадена слуга към клиентите, от които клиенти всъщност тези хора се хранят.

Както като повечето хора от вас и аз съм бил в доста други държави и развити и от "третия свят" дори и честно ви казвам никъде не съм виждал такова нещо като в България, нещо което го виждам всеки ден !
Ако тези хора не си вадеха хляба от клиентите на които предлагат даден продукт или услуга, тогава бих го разбрал някак, че просто си има такива негативни, лошо гледащи, навъсени, злобни и какви ли не същества, но не и когато от това им зависи и целият бизнес. Много хора са фалирали и са се сгромолясвали, точно заради абсурдното отношение към клиентите си !

Точно за това още като отворих за пръв път темата и въобще не се впечатлих, защото такива неща толкова често съм ги виждал, че няма как да ме впечатлят. Тази клиника Legrano ако всички услуги, продукти и отношението са и на ниво, то тогава то те няма от какво да се притесняват, защото всеки които се опитва да води такива войни с измислени компромати би загубил гръмко, защото всичко ще се върне към към него, като бумеранг с още по голяма сила.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th March 2014, 19:30
zeroassoluto zeroassoluto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Аз също съм една от измамените клиентки на Леграно. Съжалявам, че темата се появява чак сега, но поне се надявам да няма следващи жертви на тези "професионалисти". Искам да подчертая, че нямам нищо общо нито с конкурентни клиники, нито с фитнеса споменат по-горе. Моят злополучен случай е познатия. Купих си ваучер от 100 лв, в клиниката ме убеждаваха половин час да доплатя още 60, за да ми сложат "по-хубав" филър. Бяха изключително мили, но не ми дадоха никакъв стикер, касова бележка или документ за интервенцията. Не бях сигурна дали са длъжни да ми дадат, защото за първи път си поставях подобно нещо, затова и не попитах. Последва ужасен оток за 2-3 дни.... и след това нищо... От Леграно дори ми намекнаха да си сложа още 1-2 мл., защото устните ми са прекалено малки. Предупредиха ме, че за красиви устни трябва да поддържам между 4-5 мл. постоянно. И така, след оттока няма и следа от филър или каквото и да било... и благодарение на тях може би няма да посмея да си сложа нещо в устните, при когото и да било, защото не съм очаквала, че вече и "лекарите" са толкова долни измамници.
Моля да споделите има ли полза от сезирането на компетентните органи, за да знам да предприема ли и аз нещо. Недопустимо е да се подиграват с нас, а още повече със здравето ни!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: LegranoмениязафилъриКойпосещавалклиниката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.