IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd January 2015, 14:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

а успяла съм със снимката. скъпа не се притеснявай, до няколко часа ще я изтрия.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd January 2015, 14:19
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

благодаря от сърце ...Аз много се измъчих с опитите да кача снимка..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd January 2015, 14:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Изтрий я веднага, аз съм я редактирал, не се ли усети, че има някои неща на снимката с които може да бъде разпозната, нищо че не и се вижда лицето ! Надявам се да съм помогнал !
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_002.jpg (52,3 КБ, 87 views)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd January 2015, 14:42
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

ще чакам мнения...
имам ли 2 ра степен или както каза вторият доки с нормални следи от раждане ,няма и 1 ва...
И двамата искат еднакви суми,но единият трябваше да ми ги сложи с ваучер за 4000лв
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd January 2015, 14:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

След бърза справка с чичо Гугле научих това онова и ще пусна и някои сайтове да четеш.
Но на кратко как се определя патозата, трябва да се отчете гънката на гърдата отдолу да се пусне една линия от нея хоризонтално и ако зърното е на нивото на тази линия или по ниско тогава вече говорим за патоза. На снимката в сайта е показано много добре и е обяснено за различните степени на патозата !

Пускам ги преведени сайтовете, ако английският ти е добър, горе в дясно може да си смениш и да четеш на английски !

http://translate.google.bg/translate...s/&prev=search

http://translate.google.bg/translate...29&prev=search

Ако се снимаш в профил ще е още по добре, за да се види гънката и нивото на зърното спрямо нея и лесно ще се разбере дали имаш патоза и коя степен е ! Не е толкова сложно ! Може сама да си повдигнеш гърдата и да отбележиш отстрани с една линия с фолмастер нивото на гънката и да се видиш в профил, направи и снимка и да се види къде е зърното спрямо линията !

Последно редактирано от Pufpaf : 3rd January 2015 на 14:50
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd January 2015, 14:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Имаш доста изразена птоза. Единствения вариант да бъде добър резултатът без повдигане е да се поставят импланти, които са много високи и с по-тясна основа за сметка на проекцията.... един вид мноооооооооооого издължена капка (за да си го представиш буквално). по-вероятно е обаче да се получи имплантът да е високо позициониран, а собствената ти жлеза да виси отдолу.

Друг вариант за поставяне на импланти без повдигане би било частично подмускулно (това, което прави Заякова), за да се повдигне долната част на жлезата, която е пълна без да си личи имплантът в горната част на гръдния кош.

Дано съм била от помощ...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd January 2015, 14:56
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Асенов ми обясни,точно това за тясната основа...от 13 ще стане 10.2 мисля,че беше...
Оххх още повече съм във филма...хахаха май ще правя трера консултация..
11 години чакам да дойде момента в който парите стигат и за това....И сега пълна лудница....

Последно редактирано от Merygrubik : 3rd January 2015 на 14:59
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd January 2015, 15:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Помисли го добре и не се Фърляй насляпо.... чети още и се информирай добре преди да пристъпиш към операция. Може да се направят твоите гърди, но трябва да избереш хирург с много опит и в повдигане.... може би ще стане и само с обиране покрай ареолите, но не съм сигурна за това.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd January 2015, 15:20
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Имаш птоза ...аз съм същата картинка ,ходих при един доктор преди Пеев и той и каза птоза 2-ра степен и разрез котва,Д-р Пеев ми каза птоза 2-ра степен и разрез ...не помня името ни беше като линия от зърното към основата леко наклонен ))
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd January 2015, 15:23
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз мнение няма да изказвам по отношение на докторите, за да не излезе, че съм пристрастна.
Лилянка е права напълно, както винаги. Само искам да добавя за първият вариант, че ако се избере ултра висок профил за сметка на основата, може да се получат и две кръгли топки с голямо разстояние между тях.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Накогодаседоверя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.