IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2015, 18:35
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Много ти благодаря, страхотна си! Май ще те послушам за по- големия размер, защото гледам, че всички съжаляват, че ги е било страх да сложат по- големи.
Много ми е интересно в началото като всички обясняват колко са безформени и високи, грозно ли е? В смисъл четох че 6 месеца се наместват и се чудя сега като идва лятото дали ще трябва пак да се крия :/ Ти каза, че си доволна.. значи не би трябвало да е толкова зле
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th March 2015, 18:35
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Тази седмица ще се обадя за консултация и ще видим какво ще прецени доктора ))
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th March 2015, 22:34
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Точно заради това не съм се снимала още, разстоянието м/у имплантите ми е добре, но самият ми мускул не се е отпуснал все още,заради това са ми сплескани и неуформени, така като гледам май наистина поне 1-2 медеца ми трябват за слизане на мускула и импланта. Радвам се, че се оперирах сега и че времето е хладно, защото като облека нещо по-дебело и ми стане топло започвам да усещам някакъв страшен дискомфорт- опъване и все едно ми врят, не боли, но не е приятно. Не отлагай и лягяй под ножа за биг бообс и няма да съжаляваш, имам позната, която е 170см и 64-5кг някъде, не е кльоща, не е и пълна, но е с 480кк подмус и не е въобще много, а колкото до лятото има време, а и това е най-малкия проблем- за криенето. Единственото гадно е заради лентата, която се носи 1 мес (лякс ужасна е и едвам я понасям...ама и това ще мине) и ще носиш по-затворени блузки примерно. Мисля,че след операцията гърдите на всички ни не са като за списание, може да има и изключения, но засега са ми напрегнати, сплескани и наистина безформени. Даже ме беше обзела депресия,а и заради болката явно, няколко дни си мислех, че съм сгрешила, ревах на майка ми, но вече грам не съжалявам, даже ми е смешно как се бях филмирала сама. Прави се красива и се зареди с търпение, нищо хубаво не става бавно и лесно! Надявам се да съм била полезна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th March 2015, 14:48
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Даже ми беше доста полезна! Синтезирано, точно и честно ми отговори и което е по-важното - още повече ме надъха ) Няма да го мисля повече, сигурна съм, че си заслужава!
Оправяй се бързо и дано и занапред всичко да е наред
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th March 2015, 15:59
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Благодаря ще следя тематя и пиши какво сте измъдрили с доки. Успех
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th March 2015, 17:50
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Fire,приятелката ти,която е с 480 имала ли е начален старт?
Аз нямам никакви,170 см,53 кг,но съм с доста широк гръден кош и съм се насочила към по-големички.Искам Арион,обаче ми се струва,че 425 ще ми малеят,понеже техните параметри(на Арион) са по-малки в сравнение с други марки.А големината я определя размера на импланта,не кубика.Следващия р-р е 480,но като съм сравнявала,май доста се доближава до 425...Следващият,обаче вече е 550 май,което май ще ми е доста,а и едва ли някой ще ми ги сложи.Казват,че и проекцията на Арион не е много голяма,а аз искам да са по изпъкнали..и незнам направо....
След лятото ще слагам,има много време,но отсега мисля....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th March 2015, 20:34
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Dayana, тези кубици, които гледаш, за Д чашка ли са?
Понеже гледам, че си с подобна на моята структура, а аз още не мога да се ориентирам от колко кубика какво ще стане
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th March 2015, 20:38
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Аз съм виждала имплант 490 кк на арион, в смисъл на живо доки ми го даде, да пипна материята, бая голям ми се видя, а иначе на моята приятелка не и стоят големи, бих казала нормални, о за начален старт някъде чашка А. Тя има доста широк гръб и рамена и затова ни се струват по-малки. За параметри Арион незнам дали са по-малки, не би трябвало да се различават, аз лично не съм запозната, но съм абсолютно "ЗА" големите размери.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th March 2015, 23:28
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_cat Виж мнението
Dayana, тези кубици, които гледаш, за Д чашка ли са?
Понеже гледам, че си с подобна на моята структура, а аз още не мога да се ориентирам от колко кубика какво ще стане
Мисля,че са за D,да..Аз искам D..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th March 2015, 23:34
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fire Виж мнението
Аз съм виждала имплант 490 кк на арион, в смисъл на живо доки ми го даде, да пипна материята, бая голям ми се видя, а иначе на моята приятелка не и стоят големи, бих казала нормални, о за начален старт някъде чашка А. Тя има доста широк гръб и рамена и затова ни се струват по-малки. За параметри Арион незнам дали са по-малки, не би трябвало да се различават, аз лично не съм запозната, но съм абсолютно "ЗА" големите размери.
Ами имат си разлика между марките.Едни и същи кубици на разл.марки изглеждат с различна големина.Виждала съм на Ментор 400 и стоят по големи,от на Арион 425,сякаш...Но си е доста относително....Виждала съм жени с 350,които не им стоят малки,виждала съм и с 380 на Арион и са ми изглеждали малки...А жените са със сходна фигура и начален старт...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИНЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.