IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 4th December 2008, 16:55
brilliance brilliance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 11
По подразбиране

Моята операция беше януари, и ми излезе 3600Е всичко си беше включено. Отделно платих само за кръвните изследвания
Отговори с цитат
  #502  
Стар 10th December 2008, 23:23
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Днес бях при д-р Заякова на консултация и останах доволна. Наистина много мила жена, за нищо не притиска. Аз поисках нейното мнение за мен, колко кубика биха били подходящи, дали кръгъл или анатомичен имплант. Даде ми един ластичен сутиен, какъвто носели пациентките й след операцията и пъхах вътре импланти И двете бяхме на мнение за по-малките, или това е около 310, 320сс, зависи от импланта. Насочих се към Ментор или Макган и като че ли искам капковидни. Стремя се към естествена форма на гърдата, показа ми снимки на момичета, които много ми харесаха. Малко се притеснявам от ''ротация'' и тя ми обясни, че едната причина за това е прекалено големия джоб, което си зависи от хирурга, а другата причина... не мога да се сетя Малко ми е каша всичко, от притеснение дори сигурно съм пропуснала да питам нещо, но за сега не се сещам. И така... Ментор или Макган? Вие как мислите?
Отговори с цитат
  #503  
Стар 11th December 2008, 10:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusiana
Днес бях при д-р Заякова на консултация и останах доволна. Наистина много мила жена, за нищо не притиска.
Много се радвам, че прие и послуша съвета ми, миличка - сигурна, съм че д-р Заякова няма да те разочарова
Отговори с цитат
  #504  
Стар 22nd January 2009, 21:53
tweety666 tweety666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране

аз се оперирах на 19.12.2008 и да чукам на дърво засега нямам никакви проблеми.първите 12 часа след операцията бях като пребита(бях в болницата за 24 часа да ме наглеждат).но сутринта когато ме изписаха бях много добре.
Отговори с цитат
  #505  
Стар 30th January 2009, 18:08
аниto аниto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Shumen
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте току що се регистрирвам в този сайт,и искам да попитам какво мнение схте ми дадете за д-р Янков от Клиника Камий тъй като ще ходя на преглед при него относно белега ми на ръката от изгаряне Някой правил ли си е при него такъв вид пластика? и какво е мнението му ? А също да ми кажете и каква е цената на прегледа и какви цени варират а тези операции Благодаря
__________________
Отговори с цитат
  #506  
Стар 22nd February 2009, 14:51
salwa79 salwa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране Здравейте

Здравейте,
прочетох всичко за д-р.Заякова, но все още немога да набера смелост да отида и да си оправя бюста. Някой чувал ли е за д-р Пашалиев?
Отговори с цитат
  #507  
Стар 2nd March 2009, 18:27
luckyspt luckyspt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравеите, някой правил ли си е повдигане и намаляване на бюст при др. Заякова. Споделете много ли са страшни белезите?
Отговори с цитат
  #508  
Стар 5th March 2009, 16:24
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

имаше някъде линк за такава операци (за намаляване на бюста) и беше страшно... мисля в бг (не само Заякова) но по принцип рядко се правят такива операции
Отговори с цитат
  #509  
Стар 5th March 2009, 17:17
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Д-р Заякова ни пока3а на мен и майка ми много снимки на жени след такава операция.
Отначало наистина изглеждат ужасно, но след време белезите избледняват, а синините изчезват.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 5th March 2009, 17:22
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
а синините изчезват.
кои синини......
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.