IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th May 2006, 18:54
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

...ами аз съм много бяла....и с колко минути трябва да запо4на отна4ало?дали няма да ми излязат бенки?по принцип нямам ама много се притеснявам да не ми се появят....на една колежка и били излезли луни4ки и тя за тва спряла да ходи....
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th May 2006, 01:13
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

Сонка, кое на figi ползваш и за колко го взе?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th May 2006, 08:54
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
...ами аз съм много бяла....и с колко минути трябва да запо4на отна4ало?дали няма да ми излязат бенки?по принцип нямам ама много се притеснявам да не ми се появят....на една колежка и били излезли луни4ки и тя за тва спряла да ходи....
Няма да ти излязат лунички. Хората който са в студиото, трябва да преценят на колко минути да те пуснат за първи път и с какво трябва да се намажеш. Ако не ти обърнат внимание, сменяй солариума. Не се шегувам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd May 2006, 08:15
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

знаете ли питах в солариума момчето и ми каза, че изобщо не не вярно това с къпането, било все едно да не се къпеш след плаж, каза че веднага може да се къпем или спортуваме-защото аз исках да ходя да бягам след солариума
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd May 2006, 11:19
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от leidi_77
Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
...ами аз съм много бяла....и с колко минути трябва да запо4на отна4ало?дали няма да ми излязат бенки?по принцип нямам ама много се притеснявам да не ми се появят....на една колежка и били излезли луни4ки и тя за тва спряла да ходи....
Няма да ти излязат лунички. Хората който са в студиото, трябва да преценят на колко минути да те пуснат за първи път и с какво трябва да се намажеш. Ако не ти обърнат внимание, сменяй солариума. Не се шегувам.
На мен пък в какъвто и солариум да ходя и на колкото и минути да се пускам, ми излизат лунички. А започнах в началото само на 10 минутки и то в солариум с много слаби лампи. Няма избавление от тия лунички. Който е предразположен към тях, ще си му излизат. Но пък с тена се харесвам повече.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd May 2006, 11:21
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
знаете ли питах в солариума момчето и ми каза, че изобщо не не вярно това с къпането, било все едно да не се къпеш след плаж, каза че веднага може да се къпем или спортуваме-защото аз исках да ходя да бягам след солариума
Ами да, като след слънце е. Но ти и веднага след плаж да си вземеш душ, пак спада част от тена. Пробвала съм го, повярвай ми. Винаги след солариум нямам никакъв ефект и след поне 2-3 часа вече почернявам. Тялото по някакъв начин усвоява промяната за това време сигурно, не знам
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd May 2006, 13:09
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също ходя на солариум,вертикален, и съм много доволна! Той е по-силен от хоризонталния , а също така и на мен специално ми е по-приятен! Мажа се с масла за почерняване,но също така може да проверите по магазините за козметика,защото има масла за почерняване на различни фирми и са доста по-евтини от тези,които предлагат в солариумите!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd May 2006, 13:15
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

верно ли че е вредно да си отваряш очите докато си в солариума?
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd May 2006, 13:17
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
верно ли че е вредно да си отваряш очите докато си в солариума?
ДА ДА ДА и то много вредно !!!
Точно затова в солариумите има специални очила !!! 8)
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd May 2006, 13:52
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

ами аз не седя с отворени очи постоянно ама поглеждам от време на време ама вече ще знам изобщо да не ги отварям
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: солариумът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.