IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th June 2006, 15:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Трайността се гарантира чрез ефекта от трайно редуциране на космите до 90% при провеждане теоретично на 3 - 4 процедури, а практически 5 - 6 процедури в продължение на 1,5 година с интервали между процедурите от 2 - 3 месеца.
Цена:
- горна устна: 30 - 60 лв.
- цяло лице: 100 - 250 лв.
- мишници: 80 - 120 лв.
- бикини линия: 80 - 150 лв.
- пубис: 150 - 250 лв.
- крака: 400 - 1200 лв.
- мъжки гръб: 400 - 1200 лв.

Цените не са твърди, а се изчисляват точно на базата на употребения брой лазерни импулси изразходвани при обработката на дадената зона.
Цената за един импулс варира от 1 лв. до 0.20 лв. и зависи от големината на зоната, която се обезкосмява и големината на лазерния импулс. Лазерният импулс варира от 1,5 кв.см. до 0,5 кв.см.


това го взех от тук http://borex.business.bg/
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th June 2006, 15:21
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

При лазер се обработват косъм по косъм и няма гаранция,че все някой косъм няма да е пропуснат в процеса на работа,докато фотоепилацията е много по-съвременен метод и се обработват на цели зони.А цените са различни при различните козметици или дерматолози,извършващи процедурите.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th June 2006, 16:31
Maniachka Maniachka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

а за Пловдив кой са сайтовете
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th June 2006, 22:05
telerika telerika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до telerika
По подразбиране

И на друго място четох за метода с ултразвук, но никой не може да ми даде информация къде има такъв апарат. Ако някой знае нека помага, че то като се зададе проблем от този вид никакви пинсети не помагат. Ако bimbi прочете това моля да ми посочи от къде е взел инфото за апарата "procom" и няма ли там нещо по-ориентировъчно къде може да си направим процедури с него.Чакам с нетърпение.....
__________________
telerika
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th June 2006, 07:52
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от telerika
И на друго място четох за метода с ултразвук, но никой не може да ми даде информация къде има такъв апарат. Ако някой знае нека помага, че то като се зададе проблем от този вид никакви пинсети не помагат. Ако bimbi прочете това моля да ми посочи от къде е взел инфото за апарата "procom" и няма ли там нещо по-ориентировъчно къде може да си направим процедури с него.Чакам с нетърпение.....
ами за съжаление това беше статия за видовете процедури за обезкосмяване. нямаше адреси на студия, където да се прави. ама доколкото четох в един форум, май все още не се предлага в БГ.
друго което четох в същия форум обаче е, че имало някакви апарати за домашна фотоепилация, които стрували около 200 лева ако някой намери инфо да дава насам, смятам че е много добра инвестиция 8)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th June 2006, 18:20
telerika telerika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до telerika
По подразбиране

Ааааа, май става въпрос за електрическите пинсети които рекламираха по едно време! Ами то каквото и да е , ако някой е ползвал и има информация от къде се купуват , моля пишете...
__________________
telerika
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th June 2006, 09:26
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране с

Попитайте ако имате познати в Щатите.Там има всичко и от пиле мляко.Помня че приятелката ми искаше да си купи такава пенсета -ел.И имаше за около 60лв.Не си мислете че цената е ниска и качеството също.Там пазара е залят и се печели от оборота.Милиони клиенти.И цените не са така завишени като в Европа или Бг.Но не е препоръчително сам да си правиш такива процедури.Може би затова не са и мн. скъпи.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th June 2006, 09:45
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не става въпрос за това, а за уред за фотоепилация - доколкото разбрах накрайника му приличал на тоя на ехографа, маже се с гел и т.н.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th June 2006, 11:35
didi22 didi22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 7
По подразбиране

HIGH CARE CENTER - на ул."Граф Игнатиев" 3. Аз съм доволна от резултата. тел. е 9812748
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th June 2006, 17:13
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Еййй днес говорих с една приятелка,която ми каза за някакъв такъв метод,който наподобява на това,което е описано в инфото за Ултразвука.Обаче каза нещо,че като се отскубне самия косъм след това се пускало ток или нещо такова в луковицата и така нещата се оправяли след време :P Методът бил по-болезнен,но най-ефикасен.Само че не разбрах дали за тук някъде в БГ или за в Австралия става въпрос.Някой да е чувал за нещо такова
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Салоникоитопредлагаткачественафотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.