IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th August 2006, 19:59
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Мерси много за инфото, Beauty!
Почвам да събирам пари... скоро ще си правя перманентен грим на вежди и това също. Ще ставам и аз красива
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th August 2006, 20:09
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th August 2006, 21:58
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

И аз бях със зашита коса два месеца и по-изтощена коса от това след като я махнах не съм имала Не знам за другите ама моята направо я накъса...И самата зашита коса почва да изглежда кофти след време и почти няма как да й се върне блясъка...Сега съм с щипки,само че аз си слагам 5 реда,четири от които са с по две щипки,а петия е с три за най-отзад.Супер си е косичката,не се хаби,защото не се къпеш с нея,седи си лъскава и изглежда естествена.За нея дадох $ 300 с една година гаранция.Ама все пак е хубаво косата ти да не е съвсем тънка,щото трудно се захваща и си личат щипките.Имах една приятелка,тя имаше много рядка коса и й седеше кофти.Но при всички случаи е по-добрия вариант в сравнение с шиенето.А да не говорим за лепенето...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th August 2006, 09:46
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ще видим кво ще стане... аз ше отида да питам и ще искам да пробвам. Ако не е добре.. няма си слагам...
Я виште така ли изглеждат тези щипки или...



http://img.alibaba.com/photo/11542757/Hair_Piece.jpg



И още 50лв на ред добре ли е ? или зависи какъв е реда?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th September 2006, 15:19
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th September 2006, 17:53
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Момичета, нали за естествени коси става дума?
Чувала съм, че в Магама ти взимат пари за естествена, а ти слагат 60% естествена и 40% изкуствена!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th September 2006, 18:56
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Преди 2..3..год.си сложих коса докато бях в Испания.Беше естественна далга коса.Сложиха ми я на кичури като самия кичур има нещо като лепило или силикон незнам точно ,което като се загрее се залепя сам по себе си като не уврежда косата тъй като тя минава м/у самата лепка.Стои невероятно красиво не пречи и не се забелязва.По късно,може би след година си сложих изкуствена коса тук е Англия,за което много съжалявам.Технологията беше същата но понеже косата не беше естественна и беше много дълга т.е тежеше моята косата се накъса страшно много.Ужас..
Скоро разбрах че и в БГ слагат коса макар технологията да е доста старомодна(гледах по Тв за "Дима стил") Чудя се това не пречили когато например лежиш? Имам чувството че нараво си седи като възглавница...Такова убий ме не бих си сложила.
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th September 2006, 08:20
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами аз доколкото знам тук има различни методи, но този с лепенето на кичури с нещо като силикон също се прилага... Но не мога да каже къде или цени
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th September 2006, 19:04
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

А някой може ли да ми препоръча салон с хубава коса и на нормални цени,като изключим добре рекламираните-Магама и Дима??
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th September 2006, 19:05
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

в София...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.