IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25th November 2006, 14:10
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nastasia
Benji, надявам се да останеш доволна. Аз лично не съм виждала по-лошо и пренебрежително отновение от това, което изпитах в Дерма Вита. Химичния пилинг ми протече така - лягам, козметичката ( а не Катя Паскова ) ме намаза с киселината, стоях 10 мин., после ми каза САМА да се измия на мивката (!!!), взеха ми 60 лв и чао!!! Дори никой дума не обели с мен, т.е. не ме посъветваха нещо за кожата ми. Била съм в много студиа и за същата процедура химичен пилинг се занимават с мен поне 60 мин., слагат ми какви ли не маски, правят ми и механичен пилинг, масажи и т.н. за 45-50 лв.! Просто реших да опитам Дерма Вита, защото толкова го хвалят това студио в Ева, но уви!
Възможно ли е ?!
Специално за трихлороцетната знам, че действието и се пресича със специален крем, с който те намазват след 2-3 минути... За измиване и дума не може да става, защото до 12-24 часа след това не трябва да се миеш въобще . Правила съм си няколко пъти и дерматоложката винаги ме предупреждава, да не забравя и да се измия... И не трябва да се миеш с измиващи, съдържащи сапун също...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th November 2006, 15:49
BIBI BIBI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Mомичета,какво ви е мнението за този тоник
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25
в друг форум четох добри отзиви,но да питам и вас
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th November 2006, 18:12
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Звучи добре BIBI. Бих си го купила.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th November 2006, 08:41
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Момичета ,кой вид пилинг според вас е най добре да се направи при не много лека пигментация/ цялото ми чело е станало в петна това лято/
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th November 2006, 10:30
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Бях вчера на пилинга. Значи имало дълбок, среден и повърхностен. Аз смятах да правя дълбокия. Обаче ми дадоха да чета инструкции от които направо се уплаших Три дена да съм на течна храна, никакви мимики с лицето, не трябва да говоря, да спя на 5 възглавници за да е на високо главата, две седмици никакъв фитнес и още неща за които сега не се сещам.... и които изобщо не са ми по силите И реших да е средния, сега съм червена, кожата ми гори, още не се беля... Само се клепя през 2 часа с кремчета по лицето и вече ми писва Очаквах да е нещо съвсем безобидно, а то... .
Иначе д-р Паскова ми го прави, доволна съм, обърнаха ми много внимание. Единствено се случи това, което и при ботокса когато ми правиха, бяха ми казали 100 лв, а ми искаха 150 Вероятно е практика да завишат цената в последния момент
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th November 2006, 12:55
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Чак на 3-4 ден ще почнеш да се белиш .Аз се белех като печена чушка, но на фитнес си ходех, на аеробиха също. След аеробиката изглеждах страшилище направо .Нали горната кожа е мъртва и подкожушена и като се потя, потта не може да излезе през нея и се събира отдолу- изглежда като на пришки цялото лице. Ставах цялата като крастава жаба... а бе направо страшничка си бях, ама на мене не ми пука . Иначе за солариум знам, че е абсолютно забранено да се ходи
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th November 2006, 15:06
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Хмм... и колко дена се белиш така? Аз на четвъртия ден трябва да съм на работа... тя каза 3-4 дена ... Все нещо спестяват тези лекари май...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th November 2006, 15:10
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Ами правилно ти е казала- 3/4 дни се белиш, ама след като започнеш да се белиш, което е след 3 дни
Маааалко е спестила само...
По- добре сега си ходи на работа, а като почнеш да се белиш си стой в къщи...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th November 2006, 15:22
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Бе как да ходя, то ми гори лицето, през два часа се мажа с кремове, никакъв грим не мога да сложа... Бе наистина не очаквах чак такава да е ситуацията. А после пък трябва да ходя на мезотерапия, май Чуждата споменаваше че ще си прави... ако някой може да даде отзиви за нея ще се радвам да чуя!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th November 2006, 18:27
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Утре няма да ти гори вече.. само кожата ще ти опъва малко...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:32.