IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st September 2007, 18:43
StElItO StElItO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

На мен много ми харесват и комбинациите на цветовете и стила на дрехите ,но наистина повечето дрехи са с доста лошо качество направо ме е страх когато си купя нещо да го изпера след това става огромно
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd September 2007, 18:37
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Въобще не ми харесват тези неща и на мен. Като минавам по Витошка и ако имам време влизам да видя дали не са се променили нещата, но не! И не мога да разбера какво се бутат толкоз. В тая навалица е толкоз клаустрофобично, че бягам надалеч.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th September 2007, 11:13
gergana gergana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

качеството има е на мн ниско ниво-като магазин second hand е
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th September 2007, 14:50
crazy petunia crazy petunia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Допреди няколко години като че ли беше по-добре. Сега се е превърнала в голям парцаларник. Изключително рядко има хубави неща, трябва много внимателно да се следи, за да хванеш нещо свестно Иначе аз оттам съм си купувала уникални панталони преди години - никъде другаде не ми бяха пасвали така добре като кройка...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th October 2007, 20:07
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

Ще кажа само,че такава марка в Италия НЯМА!А за дрехите...рядко се намира нещо хубаво и качествено.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th October 2007, 20:28
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Според мен качеството им е като това в повечето обикновени магазини.Имам няколко неща от там:една много ефектна туника(нея си я купих от Хърватско,но и тук съм я виждала),една плюшена блуза,която направо я скъсах от носене,но въпреки това изтрая задоволително дълго.Другите неща не съм ги носила още понеже са сравнително нови и не мога да кажа.Не съм фен на марката,но понякога има добри попадения.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th October 2007, 10:19
Mitaka4444 Mitaka4444 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Илиенци - Теранова...май едно и също(битак).
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th October 2007, 13:18
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nortisha
Ще кажа само,че такава марка в Италия НЯМА!А за дрехите...рядко се намира нещо хубаво и качествено.
Амиии...дали не си се пообъркала нещо. Живяла съм в Италия и такава марка ИМА. Сега съм в Испания, и тук ИМА. Друг е въпросът, че качеството на дрехите не е на ниво. Нито в Рим, нито в Барселона ми хареса нещо. На http://www.terranova-on-line.com/ е новата колекция. Някои неща изглеждат добре, поне на снимките.
Докато бях още в БГ си купувах понякога дрешки от там...някои хубави, някои не чак толкова...Наистина приличаше на битак. А като ви слушам, явно е станало още по-зле.
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th November 2007, 09:18
hspLtd hspLtd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 92
По подразбиране

ае споко, не е чак на битак тера си е марка която диктува модата за тийн поколението, не можеш да очакваш кой знае какво качество от тениска за 20лв(на салди ги дават и за 5лв!)

но пък понякога имат интересни аксесоари
__________________
jokeoffice.com
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th January 2008, 23:05
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране

Имам доста готини неща от там,но малко са тези които са издържали дълго,защото качеството е ... както каза hspLtd "не можеш да очакваш кой знае какво качество от тениска за 20лв"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Terranova
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:46.