IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th October 2007, 13:47
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shuggar
здравейте всеки денси слагам фдт ползвам от oriflame и avon.Мойта козметичка ми препоръча да сменям всеки път фдт и наистина съм доволна стига да си избереш подходящия цвят . лично аз съм ползвала почти всичи от oriflame и ги препоръчвам
Аз минавам през всевъзможни марки фон дьо тени и всеки път се връщам към водоустойчивия на IMPALA, без да разбирам защо толкова евтина декоративна козметика се оказва толкова добра на фона на всички останали....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th October 2007, 17:51
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Наистина е така Ketamina,Impala са евтини но пък добри :P Доколкото знам са немски
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th October 2007, 20:16
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lolla_M
Много любим ми беше един на Bourjois, който незнайно защо изчезна...и не ми дават обяснение по магазините защо так му се случи, а аз само него си ползвахи сега има един нов като след 10 часа сън се казва и не знам дали е добър???
Предполагам става въпрос за Happy Light.И на мен ми беше любим и ме е яд,че го спряха.Този новия не съм го пробвала,но сигурно ще е хубав(всичките им фон дьо тени които съм опитвала седят много естествено,кремообразни са и с много приятна консистенция).Купих си на Manhattan Wake up уж пак със светлоотразяващи частици,но съвсем няма този ефект и ми идва малко сух.Revlon Skinlights Illuminator обаче много ми допадна.Може да се ползва самостоятелно и в комбинация с фон дъо тена.Придава деликатен блясък и свеж вид на лицето.Иначе фон дьо тен в момента ползвам Lancome Teint Idole Ultra-много дълготраен,покривен и в същото време лек,изключително добър.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th October 2007, 04:18
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

Почти всички мнения за Teint Idole са много възторжени, но аз не ги споделям. През зимата имам сухи участъци, които въпросния ФДТ подчертава, а в същото време челото ми пак лъсва след няколко часа. Иначе е с много лека консистенция, но като покривност предпочитам многократно спрея на Диор.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th October 2007, 11:46
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
. : През зимата имам сухи участъци, които въпросния ФДТ подчертава, а в същото време челото ми пак лъсва след няколко часа. .
А нанасяш ли крем или основа отдолу?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th October 2007, 18:52
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Цитирай:
Първоначално написано от exxe
. : През зимата имам сухи участъци, които въпросния ФДТ подчертава, а в същото време челото ми пак лъсва след няколко часа. .
А нанасяш ли крем или основа отдолу?
Аз имах същия проблем през зимата, но спрях да нанасям фон дьо тена върху тях /предимно край очите/ и сега се чувствам много по-добре. Четох наскоро, че професионалните гримьори съветват фон дьо тена да се нанася на определени зони по лицето и деколтето, а не на цяло.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th October 2007, 20:38
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Някой да е пробвал спрея на Диор. Много ме блазни, искам да знам дали е хубав като хидратация (със суха кожа съм) иначе като нанасяне/покривност, предполагам е перфектен. Кажете трайността, как е?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th October 2007, 12:51
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

оф, да питам и тук. може би съм казвала в по-предните страници че ползвам на лореал пърфект кашмир фон-дьо-тен-а, но ми се иска а го сменя. ползвали ли сте от продуктите пудра + фон-дьо-тен 2 в 1?ако да - кои? никога не съм ползвала пудра. естествено ли стои? търся лек продукт, с добра покривност но не чак тип маска и моля посочете ориентировъчни цени за продуктите които препоръчвате.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th October 2007, 13:33
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Днес си купих Age Renew на Max Factor гримирах се и съм много доволна-стои супер
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th October 2007, 13:56
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
оф, да питам и тук. може би съм казвала в по-предните страници че ползвам на лореал пърфект кашмир фон-дьо-тен-а, но ми се иска а го сменя. ползвали ли сте от продуктите пудра + фон-дьо-тен 2 в 1?ако да - кои? никога не съм ползвала пудра. естествено ли стои? търся лек продукт, с добра покривност но не чак тип маска и моля посочете ориентировъчни цени за продуктите които препоръчвате.
Зависи от кожата. За да стои перфектно тази комбинация /фон дьо тен и пудра/, кожата трябва да не е суха, в противен случй стои изкуствено и като маска....друг е въпроса, че подчертава ситните бръчици. Иначе е по-добре да се слага фон дьо тен, а пудрата да е прозрачна и да се нанася само на Т-зоната. Аз ползвам този трик и съм много доволна, а най-накрая напръсквам лицето си с нежна струя розова вода от пулверизатор....някак си покривния грим се фиксира и не стои нетипично изкуствено на лицето. Същия ефект се получава, ако след нанасяне на тези продукти за 2-3 до 5 секунди подържа лицето си над пара
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фондьотен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.