IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th January 2008, 13:27
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

нещо да се чува за коламаската на мустака или лазер??/ опит да има някой?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th January 2008, 22:02
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Навремето правих процедури разни , но нямаха кой знай какъв ефект . Сега си ги махам с пинсета .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th January 2008, 01:51
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Ахахаха, това заглавие много смешно звучи, колко е тъжно.Та на въпроса - да, с пинсета. Нелепо изглежда, когато е изсветлен с кислородна вода, пък тенът е мургав. Един приятел срещнал своя позната така, тъкмо го била направила blond и решил да я изгъбарка, казал й - Оооо, честито, гледам, че си се изрусила, пък тя не се усетила и му отвърнала - А, не, не съм , хихихи, мн кофти шега. Отивам да спя, лека нощ, деца
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2008, 02:50
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

не...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th January 2008, 15:17
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

zvuchi smeshno ,no e temata e fakt i realna pri pone 70 % ot posetitelite na foruma predpolagam s pinseta na kolko vreme rastat?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th January 2008, 15:51
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Мислите ли, че ако се направи фотоепилация или лазаерна ще има ефект и то за дълго, както се предполага 4е трябва да бъде? Защото някъде прочетох, че нямало мн ефект, тъй като косъмчетата там са по финни и резултата не бил задоволяващ
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th January 2008, 11:12
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

някой ползвал ли е коламаска но това место..Ако да на колко време се прави
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th January 2008, 13:19
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте. Много ми харесва този форум, чета го от доста време и намерих много полезни съвети, за които ви благодаря.
Сега бих искала и аз да съм полезна, затова по темата: Доскоро махах моя досаден мъх с помощта на пинсета, както повечето тук, доколкото забелязах. Но наистина ситните мъхчета си оставаха, а и доста боли, да си кажа честно. Отскоро ползвам кола маската на jankar, намира се навсякъде. Тази в тубичката специално ми е по-удобна. Има си специални лентички, от които си изрязвам ивичка колкото ми трябва и става много бързо и лесно. Мие се лесно с топла вода, дори лентичките се изпират веднага и се ползват многократно. Следвай инструкциите
Ефекта, поне при мен е в порядъка на три седмици. Доста по-добър от ефекта на пинсетата. Пробвай. Успех!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th January 2008, 19:38
Elize Elize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране Re: Махате ли си мустака? :(

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
има ли някой който да си е махал мустака с лазер или нещшо такова..То не е точно мустак ами мъхче..но напоследак не ме кефи много
Да, аз си го махам с коламаска през около 20-30 дена при козметичката ми... и рядко с пинсета
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th January 2008, 21:29
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Еми зачетох се в темата и ми стана интересно. Аз лично вече имам около 8 процедури лазерна епилация на горна устна и честно да си кажа ефект почти не виждам,както споменах и в други теми. Не знам дали проблема е в мен,във възрастта ми,в студията ли е,къде е...нямам представа вече. Ходих 1 път и на кола маска при козметичката ми,но след това муцунката ми стана цялата на малки,ситни,червени пъпчици и поне 1 месец не можах да се отърва изцяло от тях. Беше ужасно! От тогава си казах,че повече няма да си ги махам с кола,защoто не мога да си позволя да ходя като плашило по улиците. Пробвах и няколко пъти с пинсета,ама не си е работа-хем боли,хем е голяма играчка,а пък и ефекта не е от най-задоволителните. Ако някой може да ми каже как да се справя по-успешно с този проблем ще съм му много благодарна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Махателисимустака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.