IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th January 2008, 21:57
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

може да се махат с конец както и веждите
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th January 2008, 10:54
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Man_7_Utd
Каква кола маска ти прави твоята козметичка? Защото ако е гореща, е много вероятно да те е изгорила и това да е причината за червените мехури и пъпчици. Хубавото на кола маската на джанкар е, че тя се държи на стайна температура. Намазваш с шпатулката от нея колкото е необходимо. След това с помощта на специалната лентичка, която натискаш няколко пъти просто ги махаш. При мен няма никакъв проблем, въпреки че имам доста чувствителна кожа. Другият вариант за твоят проблем е самото изскубване на косъмчетата да възпалява кожата ти. Но както знаеш, колата ги изскубва с корена и след няколко процедури те значително намаляват. Така, че проблема ти пак може да е временен. За мен поне, това е най-бързия, евтин и ефикасен метод. Но с удоволствие бих научила и за други, така че ако някой има идеи, слушаме.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th January 2008, 13:47
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Решавам проблема с готовите ленти за коламаска и по-точно тези на Leocrema.Вземам си от тези големите и си режа по малко.Нито се зачервява,нито пъпки излизат-доволна съм!Процедурата я правя всяка неделя независимо има ли ,няма ли косъмчета!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th January 2008, 21:47
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Gera_B а от къде я взимаш тази кола маска? Защoто в интерес на истината до сега не я бях чувала и май не съм я и виждала никъде Дали в аптеките се продава такава ?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th January 2008, 09:39
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Man_7_Utd
Аз лично я купувам в кварталната бакалийка , но съм я виждала и в други магазини. Просто скоро се престраших да пробвам, след като видях как един приятел си обезкосми гърдите с нея Видя ми се лесно и реших да пробвам, защото успехите ми с гореща кола маска досега винаги са били... плачевни. Освен, че трябва да нацелиш температурата, хем за да не се изгориш, хем за да не се стегне колата, някак си горещата ми стори и по-болезнена за някои по-деликатни места Цената на ,която аз я купувам е 1.20лв. доста е икономична, въпреки, че я ползвам и за подмишници и бикини зоната. Ако не се лъжа, името на латиница е: Jankar, в розова кутийка, на която има мацка с много хубави крака. Потърси, пробвай и после пиши отзиви. Дано си доволна!))
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th January 2008, 18:32
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Мерси много,ще потърся утре-други ден в аптеките и магазините и май ще се наложи да се престраша и да пробвам с нея Дано само не стана като маймунско дупе в лицето
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th January 2008, 16:36
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране аа

Аз съм най-доволна от махането с коламаската на Jancar. Никакви проблеми няма след това. Преди пробвах някакви скъпи на лентички, но ужасно ми се възпали кожата и стана на пъпчици
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th January 2008, 20:45
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

А от тези лентички на Джанкар не ти ли се получават пъпчици?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th January 2008, 21:30
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране а

Не, никакви пъпчици, даже зачервяването изчезва много бързо. Аз използвам тази коламаска на Jankar в тубичката. Вътре има лентички, които си режеш. М/у другото същата коламаска използвам и за триъгълника. Измива се с вода. От години го правя и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th January 2008, 22:38
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Аз днес направих процедурата с въпросните лентички само че на Veet .Резултат е повече от страхотен
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Махателисимустака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.