IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th March 2008, 16:03
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране СОЛАРИУМИТЕ:->Всякакви въпроси относно тях и употребата и

Тук задавайте въпросите си отностно солариумите.
Ще се постарая да Ви ограмотя повечко!
Създавам тази тема след като прочетох хиляди глупави и некомпетентни теми за солариумите и всичко около тях!
ЧАКАМ ВЪПРОСИТЕ ВИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2008, 17:24
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Искам да знам защо не почернявам от солариум? Кожата ми е много светла, нормално чувствителна. Пека се, хвърлям пари и никакъв тен, съвсем леко матиране. От кожата ли е или от солариума? Щото по принцип не чернея до много тъмен загар, но от солариум ептен.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th March 2008, 17:39
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

И аз имам въпрос - защо всички дерматолози са против използването на солариума ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2008, 17:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
И аз имам въпрос - защо всички дерматолози са против използването на солариума ?
Защото съсипва кожата, колкото и каквато и да било козметика да се ползва... Макар, че нидарява с вит. Д - все пак честата употреба съсипва и състарява; това е факт...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2008, 18:04
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: СОЛАРИУМИТЕ:->Всякакви въпроси относно тях и употреба

Цитирай:
Първоначално написано от Experta
Тук задавайте въпросите си отностно солариумите.
Ще се постарая да Ви ограмотя повечко!
Създавам тази тема след като прочетох хиляди глупави и некомпетентни теми за солариумите и всичко около тях!
ЧАКАМ ВЪПРОСИТЕ ВИ
Няма нужда да ни ограмотяваш,в нета има достатъчно инфо за солариума!

И си смени тона
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2008, 18:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Re: СОЛАРИУМИТЕ:->Всякакви въпроси относно тях и употреба

Цитирай:
Първоначално написано от Experta
Тук задавайте въпросите си отностно солариумите.
Ще се постарая да Ви ограмотя повечко!
Създавам тази тема след като прочетох хиляди глупави и некомпетентни теми за солариумите и всичко около тях!
ЧАКАМ ВЪПРОСИТЕ ВИ
Да се изкажа пак по въпроса с тена.
Днес ми махнаха два фиброна на гърба.Та....както вече съм писала по темата със тена ползвам добавка на Фито за тен.Много е добра и ефикасна.Направо правя реклама! Ползвам я от две години и съм мн. доволна.Кожата се хидратира от вътре, тена става равномерен и мнооогоооооооооо дълготраен.И днес при отстраняването на фиброните доктора отбеляза че ходя на солариум /иначе съм втори фототип / И че имам тен.Само че му казах че всъщност тена ми е от мин. година в следствие правилно излагане на UV лъчи и че не ходя на солариум в момента
Много е важно инфото при всякакви видове процедури, било то козметични, дерматологично-козметични или солариумни
Поздрави
Този ми пост се дублира, но не е фатално
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2008, 18:38
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
И аз имам въпрос - защо всички дерматолози са против използването на солариума ?
Защото съсипва кожата, колкото и каквато и да било козметика да се ползва... Макар, че нидарява с вит. Д - все пак честата употреба съсипва и състарява; това е факт...
Ами аз се поясних вече по въпроса.Когато човек е достатъчно информиран, а и вече козметиката напредва с космически темпове и има много неща които имат необходимото въздействие-нещата може да са под контрол, но при положение достатъчно ограмотяване
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2008, 18:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
И аз имам въпрос - защо всички дерматолози са против използването на солариума ?
Защото съсипва кожата, колкото и каквато и да било козметика да се ползва... Макар, че нидарява с вит. Д - все пак честата употреба съсипва и състарява; това е факт...
Ами аз се поясних вече по въпроса.Когато човек е достатъчно информиран, а и вече козметиката напредва с космически темпове и има много неща които имат необходимото въздействие-нещата може да са под контрол, но при положение достатъчно ограмотяване
Ползвам солариум от пет години - и съм привърженик; не ме разбирай погрешно - знам, че и съсухрена или сбръчкана - пак ще си го ползвам, защото съм си пристрастена, пък и вените много грозно ми прозират (имам тънка, прозрачна кожа ) - през годините достатъчно се ограмотявах по въпроса; даже вече си ползвам вкъщи - полупрофесионален от три години насам...И все пак знам как се отразява на кожата, колкото и щадящо да се ползва...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2008, 18:53
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

gwendoline,
Аз не се изказвам конкретно за теб.Говоря по принцип за всички нови дето идват във форума.
Така е от дерматологична гл. точка.Но! Това за което аз говоря е наистина прецедент+ още една добавка, която за съжаление наще представители на фирмата лабораторията не са внесли от година време, а продукта е на пазара вече отдавна.Става въпрос за добавка която хидратира от вътре кожата и по този начин възпрепятства изпарението на влагата от кожата /това което се получава при излагането на UV лъчи. Тази добавка+ фито соларната която пак хидратира и въздейства в/у меланина (която се продава ия ползвам и за която пиша) + правилно излагане и мазане с правилните продукти се избягва изсушаването на кожата и нейното преждевременно състаряване.А и солариумите са с Бета лъчи.Те са по-повърхностни.Както всички са забелязали че солариумния тен е различен и по-нетраен от този на сълнцето. И в този ред на мисли солариума е по безвреден от слънцето.
Аз също съм мн. тънка кожа и даже мойта е такава че се случва в егати и ряктите случаи.Тънка с прозиращи капиляри и вени, смесена към суха с нервни рефлекси и въобще е много сложна за поддръжка.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th March 2008, 18:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
gwendoline,
Аз не се изказвам конкретно за теб.Говоря по принцип за всички нови дето идват във форума.
Така е от дерматологична гл. точка.Но! Това за което аз говоря е наистина прецедент+ още една добавка, която за съжаление наще представители на фирмата лабораторията не са внеслиот година време, а продукта е на пазара вече отдавна.Става въпрос за добавка която хидратира от вътре кожата и по този начин възпрепятства изпарението на влагата от кожата /това което се получава при излагането на UV лъчи. Тази добавка+ фито соларната която пак хидратира и въздейства в/у меланина (която се продава ия ползвам и за която пиша) + правилно излагане и мазане с правилните продукти се избягва изсушаването на кожата и нейното преждевременно състаряване.А и солариумите са с Вета лъчи.Те са по-повърхностни.Както всички са забелязали че солариумния тен е различен и по-нетраен от този на сълнцето. И в този ред на мисли солариума е по безвреден от слънцето.
Аз също съм мн. тънка кожа и даже мойта е такава че се случва в егати и ряктите случаи.Тънка с прозиращи капиляри и вени, смесена към суха с нервни рефлекси и въобще е много сложна за поддръжка.
Това трябва да е някаква революционна добавка... Като човек, койтоникога няма да се откаже от солариума - бих пробвала всичко...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СОЛАРИУМИТЕВсякаквивъпросиотноснотяхупотребата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.