IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th March 2008, 19:00
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране Отговори :)

Така... относно дерматолозите,другия път като отидеш или бъдеш консултирана от Професионалист дерматолог го питай,като твърди че е твърдо против солариумите,дали по - добре би било да придобиеш същия този тен навън на слънцето,които вредни лъчи не можеш да контролираш и филтрираш.И също го попитай дали е няма да е по-добре да излезеш на слънце след няколко процедури в солариума,който ще те подготви за негостоприемните слънчеви лъчи.
Barbi,миличка не се коси Не съм груб,може би тона ми е прозвучал така защотото както казваш ти има много информация има в интернет,но голяма част от потребителите на солариуми не четат нищо от това,което е писано.
А само се разпространява клюкарски глупости от некомпетенти хора по форумите.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th March 2008, 19:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ама тя е от отдавна на нашия пазар,но хората не се интересуват и не знаят.Това ни е проблема.
Писала съм за нея как съм я ползвала и какъкв е ефекта и даже днес точно имаше изказване по повод тена ми и то от лекар дерматолог И там цялата гилдия дето бяхме видяха нагледно.При това не съм се показвала на слънце или на солариум от лятото, а в същото време съм втори фототип кожа.Който се води много светъл.Най-светлия след тия сиренявите дето са. Говоря тук и давам гластност защото хората не знаят.Или не им казват от комерсиална гл. точка. И основното е че когато се приемат тези добавки дори и с бански разлика няма.Наистина няма.Не се откроява банския. И ако направиш тен и после не се показваш на слънце или солариум, но продължиш да приемаш добавката примерно 3 седмици когато се покажеш и си възвръща тена моментално точно за един ден.Със същата интензивност.Без неравности и патна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th March 2008, 19:09
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Re: Отговори :)

Цитирай:
Първоначално написано от Experta
Така... относно дерматолозите,другия път като отидеш или бъдеш консултирана от Професионалист дерматолог го питай,като твърди че е твърдо против солариумите,дали по - добре би било да придобиеш същия този тен навън на слънцето,които вредни лъчи не можеш да контролираш и филтрираш.И също го попитай дали е няма да е по-добре да излезеш на слънце след няколко процедури в солариума,който ще те подготви за негостоприемните слънчеви лъчи.
Barbi,миличка не се коси Не съм груб,може би тона ми е прозвучал така защотото както казваш ти има много информация има в интернет,но голяма част от потребителите на солариуми не четат нищо от това,което е писано.
А само се разпространява клюкарски глупости от некомпетенти хора по форумите.
Естествено че винаги е препоръчително преди излагане на слънце да се направят преди това солариумни бани.Спор по този въпрос няма.
Аз говоря за друго, както вече си прочел/а И за правилното излагане за да няма после пис.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th March 2008, 19:10
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране Отговор 2

tory_ Това,че не почерняваш може да е от доста неща.
Като цяло щом си по - бяла ще ти е трудно да почерняваш.
Ако си направила в това соларно студио повече от 5-6 процедури с общ брой минути около 35-40 минути и видимо нямаш ефект още,значи смени студиото,преди това можеш да ги попиташ каква мощност са лампите им,и така ще се ориентираш на другото място да са с по-голяма мощност.
Има и други обеснения естествено: не ползваш козметика за солариум,или още по - лошо ползваш козметика,която е с слънце защитен фактор,което обесмисля соларните процедури!@
Има и друг момент,лампите могат да са мощни /160-180-200W/,но да не са сменяни отдавна и вече да са им минали часовете за ефективна употреба.
В много студия не ги сменят навреме,чакат доста повече от предписаните /600-1000/ часа работа,за да изкарат още някой лев.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th March 2008, 19:11
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Мацка дай линк да видим тази добавка, много ме заинтригува.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th March 2008, 19:12
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Re: Отговор 2

Цитирай:
Първоначално написано от Experta
tory_ Това,че не почерняваш може да е от доста неща.
Като цяло щом си по - бяла ще ти е трудно да почерняваш.
Ако си направила в това соларно студио повече от 5-6 процедури с общ брой минути около 35-40 минути и видимо нямаш ефект още,значи смени студиото,преди това можеш да ги попиташ каква мощност са лампите им,и така ще се ориентираш на другото място да са с по-голяма мощност.
Има и други обеснения естествено: не ползваш козметика за солариум,или още по - лошо ползваш козметика,която е с слънце защитен фактор,което обесмисля соларните процедури!@
Има и друг момент,лампите могат да са мощни /160-180-200W/,но да не са сменяни отдавна и вече да са им минали часовете за ефективна употреба.
В много студия не ги сменят навреме,чакат доста повече от предписаните /600-1000/ часа работа,за да изкарат още някой лев.
Много точен отговор! И изчерпателен
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th March 2008, 19:17
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Мацка дай линк да видим тази добавка, много ме заинтригува.
Ами има я във всички аптеки!
Търсиш Фито-солар на фирамата ФИТО. Те са в шишенце по 60 бр. за два месеца.Можеш да си ги взимаш и по единични бройки.Както ти е удобно. Почваш 3 седмици да пиеш х 1 на ден преди излагане на слънце или солариум, продължаваш по време на излагането и после пак продължаваш след излагането напр. 15-20 дни и винаги по едно на ден Аз почвам от средата на май и ги спирам средата на октомври Нямат хим. състав и са напълно безвредни и тненатоварващи организма с излишно токсично натрупване Това го казвам от личен опит.А който е видял резулата в/у мен (и мъже и жени) винаги ме пита кво е това Казвам: Ами да изпиеш СЛЪНЕЦТО
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th March 2008, 19:23
Experta Experta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 26
По подразбиране Фито - солар?

The Shadow,аз лично нищо конретно не намерих в Гоогле-то,ако имаш конкретен линк с инфо за продукта дай насам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th March 2008, 19:31
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Re: Фито - солар?

Цитирай:
Първоначално написано от Experta
The Shadow,аз лично нищо конретно не намерих в Гоогле-то,ако имаш конкретен линк с инфо за продукта дай насам.
Ами нямам, но писах как се назовава и на коя фирма е Аз го пиша от личен опит Има го във аптеките! Много известна лаборатория е! Френска!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th March 2008, 20:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Фито - солар?

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:
Първоначално написано от Experta
The Shadow,аз лично нищо конретно не намерих в Гоогле-то,ако имаш конкретен линк с инфо за продукта дай насам.
Ами нямам, но писах как се назовава и на коя фирма е Аз го пиша от личен опит Има го във аптеките! Много известна лаборатория е! Френска!
за кви пари говорим? цялото шише с 60-те бройки?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СОЛАРИУМИТЕВсякаквивъпросиотноснотяхупотребата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.