IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th July 2008, 13:40
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

отиди в банката и искаи извле4ение по сметката и там има 4 цифрен код,те ще ти го дадт веднага на момента и напиши кода,може да излизат по марки натискаш които марки искаш и излизат само те няма проблем за това,просто намери таблицата има разнообразие но незнам как е в щатския да взема и там да разгледам хахаха вече ще фалираме от моите покупки всеки ден уйас
зарибих се здраво аиде пиши кво става при теб
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th July 2008, 19:39
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Сега виждам, че британския сайт е същия като американския. Не знам защо, но вчера ми излизаше по съвсем друг начин интерйфейса. Така или иначе в американския излиза по-евтино, дори с шипинга (ако няма мито де!), а и има по-голям избор. Поне за нещата, които аз търся.

А с този четирицифрен код ми е много хикс как се получават нещата. Защото в paypal предупреждават, че не може да си го изискаш по телефона, за по-голяма сигурност явно. Как ще разбера, че точно той , не знам, но се надявам да не си изтърва обувките.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th July 2008, 20:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Аз лично досега не съм плащала мита, незнам по какъв критерий се начисляват, някои беше споменал до 50$, но съм купувала и над тази сума.
Ами една приятелка каза че ходела в митница да си ги освобождава ако са над(4лв.плаща там) ама последният път се заяли здраво,защото само обувките и на Мис Сиксти са били над 200,и другите неща...........Така че един път няма проблем на следващият те побърквали.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th July 2008, 07:24
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лъвица
Как ще разбера, че точно той , не знам, но се надявам да не си изтърва обувките.
На мен в извлечението от банката, ми пишеше, че от Paypal са ми взели
1,5 евро и след това имаше написан 4 цифр. код, няма как се объркаш.

Дори, с тези мита и аз съм в шах, някои плащат, някои не.Незнам.
Аз споделям моят личен опит.Не са ми начислявали.
И друго съм ви споделяла преди, аз съм плащала и с дебитна карта.
А други казват, че не може.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 11th July 2008, 09:00
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Ами момичета какво да ви кажа - спечелих търга за обувките и успях да ги платя чрез paypal (никакво съобщени не ми излезе, че не мога да плащам заради това, че не съм verified). Получих си дежурния смс, че съм платила чрез Виза картата и така. Сега чакам да видя кога ще пристигнат обувките и какво ще е положението.
За първи път купувам от този сайт и много се вълнувам - дано ми станат (надявам, се ще бъде така, защото съм си купувала обувки от САЩ точно с този номер) дано всичко е наред и няма мито.
Стискайте палци!

Ще докладвам
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th July 2008, 12:08
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

браво милаа,да кажещ за колко време са дощли от АНГЛИЯ идват за 3,4 дни,дано да ти станат пиши,пр ден на всички
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th July 2008, 16:17
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Имам някакъв спомен, че в саита беше опоменато 5-10 работни дни (?!), но не съм особено сигурна. Пратих запитва до продавача и чакам да отговор. Все пак, докато не ги пипна, няма да мирясам
Даже не знам дали нарпаво на указания от мен адрес ще дойдат (по куриер), или аз ще трябва да ходя някъде по пощите да си ги събирам. На някои айтъми пише, че доставката се извършва от FedEx, което предполага доставка на адрес, но не знам.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th July 2008, 22:45
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

аз моите ги взимам от пощата
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th July 2008, 07:30
лъвица лъвица не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 76
По подразбиране

Ето какво намерих в друг форум по въпроса с митото от еbay

Цитирай:
Мито и ДДС – начисляват се на поръчки над 100 EUR за физически лица и 45 EUR за юридически лица и на акцизни стоки, независимо от стойността им. За частни лица митото възлиза на 5% от стойността на стоката + цената на транспорта. При фирмени поръчки мито се заплаща според Митническата тарифа на РБ. ДДС е 20% от цената на стоката + цената на транспорта + мито.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th July 2008, 13:56
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

как влизаш в щатския ебеи напиши ми да разгледам мила
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ebayотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:09.