IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 25th February 2016, 09:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами най-вероятно такава ти е анатомията и/или имплантите са с по-широка основа и заемат целия ти гръден кош отпред ... голямо обяснение изпрасках.
Отговори с цитат
  #792  
Стар 26th February 2016, 10:00
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

И аз искам в долната част да са добре закръглени и да се приближават, защото оригиналните ми гледат всяка в различна посока За съжаление в нета не мога да си харесам гърди, такива каквито си ги представям. Ще показвам на доктора снимки с обяснения какво още да се промени. Ето тази форма много ми харесва, но една идея по-големичи си ги представям.
Отговори с цитат
  #793  
Стар 26th February 2016, 10:04
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Lady_A, Vasi888, ще се радвам да споделите снимки на вашите резултати. Не мога да ви изпратя лично съобщение.
Отговори с цитат
  #794  
Стар 26th February 2016, 11:36
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ами най-вероятно такава ти е анатомията и/или имплантите са с по-широка основа и заемат целия ти гръден кош отпред ... голямо обяснение изпрасках.
Скъпа, много добре го обясни даже.....носих досега разделителя и вече ги смятам за перфектни ненормална история...А иначе вчера бях на консултация и той също потвърди, че се възстановяват добре. То сега вече ми се искаше да сложа една идея по-големи, ама айде....бива бива...
Отговори с цитат
  #795  
Стар 26th February 2016, 11:39
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
И аз искам в долната част да са добре закръглени и да се приближават, защото оригиналните ми гледат всяка в различна посока За съжаление в нета не мога да си харесам гърди, такива каквито си ги представям. Ще показвам на доктора снимки с обяснения какво още да се промени. Ето тази форма много ми харесва, но една идея по-големичи си ги представям.
Аз също не съм показвала снимки и се доверих изцяло на д-р Пеев, т.е. обсъдихме желанията ми, при всички случаи ще ти ги направи максимално естетически издържани, не се притеснявай
Отговори с цитат
  #796  
Стар 27th February 2016, 10:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Скъпа, много добре го обясни даже.....носих досега разделителя и вече ги смятам за перфектни ненормална история...А иначе вчера бях на консултация и той също потвърди, че се възстановяват добре. То сега вече ми се искаше да сложа една идея по-големи, ама айде....бива бива...
Много се радвам за теб, че си ги харесваш. Защото това е най-важното.
Айде сега, по-големи ... нема нужда.
Отговори с цитат
  #797  
Стар 27th February 2016, 10:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
И аз искам в долната част да са добре закръглени и да се приближават, защото оригиналните ми гледат всяка в различна посока
Ето тази форма много ми харесва, но една идея по-големичи си ги представям.
Ами като са по-навън (настрани) зърната и общо взето изглеждат малко разногледи. Обаче това на никой няма да прави впечатление, да знаЙш. Хората си гледат гърдите общо и като ги има в достатъчно кол-во ... никой не ти гледа зърната.
Обаче как по-големи от тез на снимката - те вече достатъчно са излезли настрани, освен да имаш предвид да излязат и напред ... обаче как ще ги носиш, а?
Отговори с цитат
  #798  
Стар 27th February 2016, 13:55
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
И аз искам в долната част да са добре закръглени и да се приближават, защото оригиналните ми гледат всяка в различна посока За съжаление в нета не мога да си харесам гърди, такива каквито си ги представям. Ще показвам на доктора снимки с обяснения какво още да се промени. Ето тази форма много ми харесва, но една идея по-големичи си ги представям.
Щом си ги представяш по-големи от тези ,според мен трябва да избираш импланти над 400 кубика ....не,че много ги разбирам ) Моите зърна бяха едното нагоре другото на долу и си личеше ,но аз си го бях приела като особеност и бях в мир със себе си.След операцията са ми едно ниво.
Отговори с цитат
  #799  
Стар 27th February 2016, 16:03
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета.моята операция мина вчера.днес ми е втори ден,поисках да остана в клиниката,за свое успокоение.Невероятен екип и невероятно мили са всички.Тази операция я исках от много години и все ме спираше болката и избора на лекар.За мен аз направих правилния избор на екип.По преценка на Д-р Людмил Пеев сложих ме 375куб./капковидни-висок профил,въпреки че доктора поиска 400куб. Но аз отказах,сега като гледам май трябваше да се съглася. На марката се спрях сама Nagor,много меки и близки до естествената гърда импланти.
Отговори с цитат
  #800  
Стар 28th February 2016, 08:43
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

aneliaaa честити придобивки! Бързо и безпроблемно възстановяване ти пожелавам. Как се чувстваш толкова скоро след операцията, как беше излизането от упойката? Ако е удобно би ли споделила цената на интервенцията с тези импланти, тъй като на сайта никъде не откривам актуални цени.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.