IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2009, 21:51
new samanta new samanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране Мнение за Динев и Енчев!??

Момичета споделете си мнението за Динев-подмускулно, а за Енчев не намирам нищо във форума.Помогнете ми да се орентирам в избора си.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st February 2009, 23:58
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Ако твърдо си решила подмускулно, Динев не е твоят човек. За Енчев не мога да дам мнение.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2009, 11:38
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Аз съм при Динев,надумсуклно.ЗНам,че там е добър,за под- не мога да твърдя.Защо искаш подмускулно?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2009, 12:38
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Ако твърдо си решила подмускулно, Динев не е твоят човек. За Енчев не мога да дам мнение.

Ти да не би да си негова пациентка недоволна от подмускулното му поставяне?Защото ако не си няма как така веднага да плюеш по работата му.Има достатачно доволни с подмускулно поставени импланти при Динев.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd February 2009, 13:43
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Ами да пишат като са толкова много доволните с подмускулно. Сигурно ти си една от тях щом така се засегна. Аз съм с насмускулно при него и за сега съм много доволна от резултата. НО знам и за случея на момиче от форума което имаше доста лоши последствия. Както казах,ако човек твърдо е избрал определен метод за себеси,би следвало да се насочи към специалист на този метод.Динев е номер 1 за надмускулно (лично мнение), а за подмускулно си има други.Не мисля да влизам в спорове. Давам съвет на момичето. Ти като искаш и дай друг. Хубав ден
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd February 2009, 13:51
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Не съм се засегнала ни най-малко.Аз също съм с надмускулно при него и много доволна.Но не мисля,че като е имал един гаф трябва да се говори как не го умее подмускулното,и то вече толко време.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd February 2009, 17:22
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

За Енчев има малко писано тук:http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8801
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd February 2009, 17:44
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Разбира се,то не може без грешки,но със сигурност са мноооого по-малко от успехите.Така че решението е твое,какт и изборът на доктор
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd February 2009, 20:29
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Аз съм оперирана от Динев-495 сс под жлезата.имала съм три опрации ...проблеми много но вече съм ок...Динев е много отговорен лекар а това в тази професия е също толкова важно колкото и уменията на добър хурург.Аз съм доволна от резултата -не съм с най-перфектните гърди на света но като се има в пред вид това което имах като база-увиснали кожи -мисля че той постигна максимално добър резултат.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd February 2009, 20:30
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
За Енчев има малко писано тук:http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8801

Четох една статия на Енчев, в която казва, че прави долна и горна блефаропластика за 45 мин. Смях голям! Представям си какви са резултатите и колко са трайни. Това е изключително трудоемка операция, извършваща се изцяло под микроскоп, всяко едно влакно трябва да се отделя едно по едно, за да се извърши операцията по всички правила и да бъде траен резултата. Едно от водещите имена в блефаропластиката д-р Де Ла Плаза я прави за 4 часа. Това го четох в едно негово интервю за италианско списание.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаДиневЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.