IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th February 2009, 19:05
new samanta new samanta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Динев още като ме видя и беше категоричен за метода при мен.Кожата ми била много тънка и естетически нямало да стоят добре.За мен също беше изненада,при положение,че е спец в НАДМУСКУЛНОТО!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th February 2009, 07:52
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Значи остава да решиш,при кого ще я правиш.Успех
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th February 2009, 12:16
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Здравейте момичета!Моята операция е на 20.02.2009 ,но при мен дилемата е ПОД или НАД мускула.Зная че хирурга е този който би трябвало да прецени най добре,но на мен само с един поглед ми отреди ,,300сс над мускулно"без да ми взема мерки.Аз настоявам за повече,но той казва,че по време на операцията ще прецени точно колко да ми сложи,съобразявайки се с това че искам повече.Точно в темата със снимки не намирам никоя от вас със 300 350сс надмускулно.На крачка съм да осъществя мечтата си и затова ми е толкова трудно да взема решение,искам да е най правилното,за да не се ядосвам после.Висока съм 170см 58кг.раждала,малък начален старт.Аз си бях наумила да е ПОД,но той казва че за визията която искам,а и съм имала с какво да покрия импланта и затова е по добре НАД,като крайното решение е мое.Моля ви помогнете ми,вече побърках всички около мен и най вече мъжа си,така че ще помогнете и на хората около мен Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th February 2009, 12:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз не бих сложила над мускулно но всичко е въпрос на личен избор...Доколкото съм запозната след 3-4 години ако си със над трябва да ги смениш при всичко положения със под защото гравитацията си казва думата и увисват..Но най добре попитай или изчакай да ти отговори някое момиче което е със над...мускулни импланти...А доктора каза ли ти че ако сега ти сложи 350 над мускулно после трябва да ти сложат 500 под мускулно за да се запълни кожата...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th February 2009, 12:35
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз не бих сложила над мускулно но всичко е въпрос на личен избор...Доколкото съм запозната след 3-4 години ако си със над трябва да ги смениш при всичко положения със под защото гравитацията си казва думата и увисват..Но най добре попитай или изчакай да ти отговори някое момиче което е със над...мускулни импланти...А доктора каза ли ти че ако сега ти сложи 350 над мускулно после трябва да ти сложат 500 под мускулно за да се запълни кожата...
Каза ми че след 10 години,така или иначе ще увиснат,дори и да съм без импланти.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th February 2009, 12:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Щом ти дава гаранция за 10 години ,браво на него ...от това по хубаво няма...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th February 2009, 12:54
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Щом ти дава гаранция за 10 години ,браво на него ...от това по хубаво няма...
Току що отново препрочитах предимствата и недостатъците на ПОД,НАД и частично ПОД.Та се сетих че тук някъде из темичките четох че изцяло ПОД може да се сложи само300сс,а оттам нагоре всичко е частично ПОД.Вярно ли е?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th February 2009, 13:16
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от щастливка
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Щом ти дава гаранция за 10 години ,браво на него ...от това по хубаво няма...
Току що отново препрочитах предимствата и недостатъците на ПОД,НАД и частично ПОД.Та се сетих че тук някъде из темичките четох че изцяло ПОД може да се сложи само300сс,а оттам нагоре всичко е частично ПОД.Вярно ли е?
Правилно си прочела но дори и да е частично инпланта пак се придържа от мускула........а над......сещаш се..... нищо освен кожата ти не го държи .........прецени си кои ще стоят повече време......лицеприятни.......... А това,че и под...и над..........след време всичко отива на долу............е ясно но на първите ще имаш повечко време да им се радваш. Не те разубеждавам...... Да не ме разбереш погрешно...... Иначе най-готините цицки за мен са си над-мускулните.........ама щот съм ги виждала...преснички
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th February 2009, 14:17
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз не бих сложила над мускулно но всичко е въпрос на личен избор...Доколкото съм запозната след 3-4 години ако си със над трябва да ги смениш при всичко положения със под защото гравитацията си казва думата и увисват..Но най добре попитай или изчакай да ти отговори някое момиче което е със над...мускулни импланти...А доктора каза ли ти че ако сега ти сложи 350 над мускулно после трябва да ти сложат 500 под мускулно за да се запълни кожата...
Томи, много си права тук мила след 3 месеца правя 3 години от моята 350кубика НАДмускулна мамопластика, а са увиснали доста и когато бях на консултация за смяна .......доктора ми предложи 500 - 550 кубика
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th February 2009, 14:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Никога няма да се отреча че над мускулните гърди са най красиви... и ако не увисваха аз също щях да се спра на този метод...

Женя,така е за съжаление иначе трябва да си прави обиране със котван белег..за да се събере кожата и да се сложат по малко кубици...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаДиневЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.