IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th February 2009, 14:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Женка...........благодаря ти че си ЧЕСТНА с нас........
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th February 2009, 14:55
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Женка...........благодаря ти че си ЧЕСТНА с нас........
И аз ви благодаря,дори никой повече да не си даде мнението,мисля че аз вече взех решение,благодаря
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th February 2009, 14:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

От мен успех и дано си взела правилното решение за себе си...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th February 2009, 15:44
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

дори

щастливка, а на теб ти желая един прекрасен резултат и дано си взела правилното решение (за да не съжаляваш, като мен )
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th February 2009, 17:27
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
дори

щастливка, а на теб ти желая един прекрасен резултат и дано си взела правилното решение (за да не съжаляваш, като мен )
Благодаря на всички,много сте мили и отзивчиви сега след като взех решение вече,мога спокойно да започна да се притеснявам за самата операция и резултата Някой може ли да ми каже колко продължава операцията?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th February 2009, 19:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Зависи какъв метод си избрала
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th February 2009, 20:12
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Зависи какъв метод си избрала
Избрах ПОД,но може би ще е частично,тъй като държа на 350сс поне.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th February 2009, 20:23
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Някъде 1час и 30 минутки...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th February 2009, 20:50
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Знам, че на голяма част от вас ви харесва да чуете подобни истории за надмускулното, те също са факт, но за съжаление (не мое), нещата не са толкова еднозначни..
Защо не коментирате и гърдите на жени с надмускулно, които нямат такива оплаквания?
Някои от старите форумки, които отдавна не пишат тук и много от вас не помнят, бяха изключително доволни от няколкогодишното си надмускулно. Искате да кажете, че гърдите на една Камелия например, която е с надмускулно от доста години, са увиснали? Защо тогава почти всяка кандидатка за мамопластика, дава именно нейните гърди за пример?
Аз съм от почти 2 години с надмускулно и нямам подобни оплаквания, свързани с птоза.
Не искам да се доказвам на никого, за мен е важно аз какво виждам в себе си, но не говорете само от своята гледна точка и то при положение, че нямате опит с този метод! Нека да не се опитваме да даваме генерални изводи за това или онова, и то при положение, че не сме специалисти... Та дори те нямат конкретно и единодушно становище по въпроса...
Аз пък мога да ви кажа, че познавам момичета с частично подмускулно, на които гърдите им са доста по-увиснали от моите, но това не ме кара да заклеймявам този метод... Както казах, нещата не са еднозначни.
Много зависи от това дали кубатурата е разумна, дали кожата е здрава и еластична, и не на последно място, дали се носи 24/7 сутиен.
Много жени си правят силиконов бюст и решават, че вече сутиена не им е нужен, защото гърдите им са страхотни и без него или че могат да си позволяват често да си ходят и без него, а защо не и да си спят без бельо... и след време се оплакват от увисване и метода бил виновен...Не визирам никого, говоря по принцип...
Носенето на сутиен важи и за частичното подмускулно, защото имплантите са абсолютно свободни в долната си част. А гравитацията тегли надолу, не настрани или нагоре и не виждам как липсата на мускул в долната част ще ви спаси от теглещото действие на гравитацията....
Истината е , че независимо дали си с частично под или надмускулно, има ли наличието на импланти, носенето на бельо става наложително!

Имам чувството, че в този форум, ако не си опериран от НГ и не си с подмускулно, си жестоко прецакан, едва ли не...
А не ви ли прави впечатление броя на оплакващите се момичета тук?
С надмускулно ли са? Вината в метода ли е пак?
Защо се премълчава това и не се направи една сериозна тема по въпроса?
Недейте така, момичета, в какво се превърна това място, защо е това налагане на заклеймяващо мнение....
На мен преди първата ми операция, хирурга ми каза, че при надмускулното до 6 месеца ставал ефекта "паве в чорап", сега гледам, че лекарите отричащи надмускулното, са вдигнали срока на 3 години... А един от най-коментираните тук лекари, доскоро проповядваше само надмускулното, а сега изненадващо е против него...Явно и голяма част от тях не са сигурни в това, което говорят...
Има и не малко лекари и тук и по света, които пък отричат подмускулното. Не сте ли се замисляли, че и те може би имат своето основание и истина за това....
Всички методи са добри и имат своето приложение, няма лош метод, има лоши резултати...
Целта на тези форуми е да си бъдем полезни с опита си и да си помагаме, а не да анатемосваме методи и техники, които са измислени от доста по-запознати с материята от нас хора!
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th February 2009, 21:05
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Бюти,аз не видях някой да си налага мнение.. аз също изразих моето не съм го натрапила...Всеки си има глава на раменети и може да си прецени какъв метод да избере...За сутиена съм на 100% съгласна с теб...аз почти не го махам моя с изключение когато не съм в къщи и също ми е странно как други въобще не ползват...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаДиневЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:14.