IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 18th June 2009, 21:16
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Пффффф.......много ясно ,че е за предпочитане по-високия фактор.
В Америка детските кремове са с 45-50,защото изгарянето в детска възраст е най-опасно,но се отразява след години.
Миналата година бях със спрей ф. 45(като за всяка почивка отиваше по флакон) и бях мнооооого почерняла,ама много!А тук в БГ ми пробутват фактор 10 и го смятат за защита
За мен ф. 15 за плаж е просто смешно- това е защита за всеки ден,когато вървиш по улицата или за зимата.....

Наскоро четох за рака на кожата и ..... ужасих се.Не знаех ,че е най-коварният вид.Тези дето киснат по солариуми цяла зима и по плажове цяло лято да му мислят.....А това ,че слънцето става все по-силно и опасно е факт.....
постоянно пищя на родителите си ,че ходят на плаж и хич не се трогват да си купят плажно мляко,а ако има вкъщи просто го забравят....Ама те са стара школа -кво им пука....по тяхно време нямаше такива екстри....
Отговори с цитат
  #262  
Стар 22nd June 2009, 13:41
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Е, добре де, аз се мажа с 6ти фактор и грам не ме хваща слънцето, както отида на плажа, така си тръгвам- изобщо нито почернявам, нито нищо. Как става така?
Отговори с цитат
  #263  
Стар 22nd June 2009, 14:17
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

А аз или почервенявам, или пожълтявам, но никога не почернявам, щото докато стигна до фазата на чернеенето и вече съм се олющила
Отговори с цитат
  #264  
Стар 22nd June 2009, 15:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Щото зависи от твоя ли личен пигмент. Аз до магазина да отида по къс ръкав през юни и ставам на ръкави, тва да не е по- хубу
Отговори с цитат
  #265  
Стар 22nd June 2009, 23:07
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Миналото лято направих голяма грешка като си взех едно плажно олио за интензивен тен - на Каротен. Отидох на басейн и цял следобед се пръсках с него и си тръгнах червена като рак Имайки в предвид, че принципно съм с няколко бани по рождение и никога не почервенявам, а директно почернявам. Кожата на лицето и по тялото ме болеше и дори дрехите ме дразнеха.
От тогава не се пръскам с никакви интензивни и привличащи слънцето продукти
Отговори с цитат
  #266  
Стар 23rd June 2009, 07:57
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И аз използвах същото олио и станах негър, така че си е индивидуално.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какоставаттолковаслаби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.