IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 22nd July 2009, 12:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз ще го умолявам за минимум по 5 във всяка,ако не се съгласи ще посетя Ильо Стоянов,който чух,че слага повече
О, абсурд...аз едва ли не на колене го молих да ми сложи 3сс в долната устна То не е и хубаво толкова чак да се напълни - представи си само после като поспаднат поне четворно - тая кожа разтеглена....кво правиш...?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22nd July 2009, 12:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз ще го умолявам за минимум по 5 във всяка,ако не се съгласи ще посетя Ильо Стоянов,който чух,че слага повече
О, абсурд...аз едва ли не на колене го молих да ми сложи 3сс в долната устна То не е и хубаво толкова чак да се напълни - представи си само после като поспаднат поне четворно - тая кожа разтеглена....кво правиш...?
Замислих се пак,защото си много права и за това.Ами колкото,толкова-явно е,че ще има и 3 липофилинг.
Дано само от толкова бодвания да не се получи кофти картинка,А И ДАНО Е ЗАВИНАГИ НАИСТИНА.
Струва ми се ,че като отслабна малко и устните ми изчезват
Аз самата форма на устните не си харесвам като цяло,но помня снимките си с този прекрасен изминал момент,която постнах от двуседмичния си резултат-приличах на мулатка-толкова се харесвах.Мисля,че ми е дошло времето за септември с нови устни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd July 2009, 21:00
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Марисабела сега ти видях снимките и честно да ти кажа мисля, че устните ти имат много хубав обем за формата си.Би ли пуснала някоя снимка на форма на устни, които харесваш.Видях, че назад си пускала, но не ми се отваря.
Не мислиш ли, че ако сложиш още ще станат прекалено големи, защото според мен твоята форма е на по-малки устни, но малки не като обем , а като широчина в хоризонтал.Дано си ме разбрала правилно, че незнам как да го опиша по- образно.
И още нещо-ходи ли при Илио Стoянов на консултация?Има ли възможност с оперативния метод да се промени самата форма на устните, а не само обема?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 23rd July 2009, 22:08
Аватара на Niki_ 223
Niki_ 223 Niki_ 223 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Мисля че сте наясно какво се случи с Майкъл Джекън.Това е само един съвет от мен....!! Бай.
__________________
Хубаво е да знаеш какво искаш може и да го получеш.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 23rd July 2009, 22:31
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Майкъл Джексън уголемявал ли си е устните?
Съветът ти принадлежи по-скоро на форум "Ринопластика".
Въпреки това те разбирам и съм съгласна.
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 23rd July 2009, 22:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
Марисабела сега ти видях снимките и честно да ти кажа мисля, че устните ти имат много хубав обем за формата си.Би ли пуснала някоя снимка на форма на устни, които харесваш.Видях, че назад си пускала, но не ми се отваря.
Не мислиш ли, че ако сложиш още ще станат прекалено големи, защото според мен твоята форма е на по-малки устни, но малки не като обем , а като широчина в хоризонтал.Дано си ме разбрала правилно, че незнам как да го опиша по- образно.
И още нещо-ходи ли при Илио Стoянов на консултация?Има ли възможност с оперативния метод да се промени самата форма на устните, а не само обема?
Mickey,ето такива искам,това ми бяха устните много отдавна-мисля,че са нужни поне 2 липофилинга още.хвана ме шубето от оперативния метод,защото Н.Г ми отказа по простата причина,че мислил,че съм щяла да направя грешка.
От друга страна съм убедена,че Ильо Стоянов едва ли ще откаже да ми "поправи" устните!Но предвид,че дори при Мортиша не се е получило от първия път и компетентното мнение на Гуен и проблемите,които могат да сеполучат съм 100% убедена,че ще продължа с липофилинга.
А и формата,която искам никога не би могла да се получи на моята уста,но ако тряябва да бъда реалист,чще съм доволна на този резултат от снимката.


http://media.snimka.bg/3571/013397119.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th July 2009, 16:19
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

струва ми се обаче че устните които си показала имат неравности в горната лява част???
Отговори с цитат
  #78  
Стар 25th July 2009, 16:23
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niki_ 223
Мисля че сте наясно какво се случи с Майкъл Джекън.Това е само един съвет от мен....!! Бай.
Получеш се пише "получиш"

сега марш в ринопластика!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th July 2009, 15:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
струва ми се обаче че устните които си показала имат неравности в горната лява част???
Ами логично,предвид че са били на 2 седмици
Замисли се малко
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #80  
Стар 26th July 2009, 15:17
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

sorry не съм видяла дали си споменала че са на 2 седмици...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.