IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd October 2009, 11:47
byli byli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране Момичета, моля за вашия съвет!

Зравейте, момичета!
Току що се регистрирах и се извинявам, ако нещо не е както трябва.
Та да пиша по същество...Аз живея в чужбина от известно време. На 22 години съм и не съм раждала. Планирам да направя тази операция февруари или март другата година. Искам да ви попитам колко време ще ми е необходимо, за да организирам нещата? Мога ли да ги организирам от чужбина. Най- лошото е, че ще имам около месец или най-много месец и половина. Дали ще е достатъчно за консултация, операция и възстановяване? Много ще съм ви благодарна...
ЦЕЛУВКИ И ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ОТГОВОРИТЕ ВИ!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd October 2009, 12:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Момичета, моля за вашия съвет!

Цитирай:
Първоначално написано от byli
Най- лошото е, че ще имам около месец или най-много месец и половина. Дали ще е достатъчно за консултация, операция и възстановяване?
Напълно достатъчно. Можеш да си направиш предварителни запитвания и консулт по мейл с хирурзите, на които си се спряла, като пуснеш и снимка на сегашното си състояние. Ще те вместят лесно в график
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd October 2009, 12:44
byli byli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Много ме обнадежни Гуен...
Аз не съм направила окончателен избор за лекаря, от седмици се ровя във форума и още не знам на 100% кой искам да е. Писах имейл на д-р Тонев във вторник и чакам отговора му, ако ми отговори изобщо...
Първо се бях спряла на Н. Георгиев, после на д-р Динев, но разбрах за него, че има по- голяма практика в надмускулното поставяне на импланти и се обърках. Аз мисля, че за мен ще е по- подходящо подмускулното, от гледна точка на това, че не съм раждала и др.
Знам, че не мога да ви моля да направите избора вместо мен и аз трябва да взема това решение.
Но, все пак кой лекар бихте ми препоръчали!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd October 2009, 18:50
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от byli
Но, все пак кой лекар бихте ми препоръчали!
Здравей,едва ли някой тук ще се наеме да ти препоръча хирург Ако бях на твое място бих препрочела наново всички теми в Мамопластика и взела решение сама
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd October 2009, 08:06
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Джоли правилно ти е казала няма как да получиш име на лекар.Разгледай снимките и постовете,ако нещо те заинтригува от видяното можеш да попиташ за определеня случаи.Така би получила по конкретни отговори.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd October 2009, 09:47
byli byli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
Джоли правилно ти е казала няма как да получиш име на лекар.Разгледай снимките и постовете,ако нещо те заинтригува от видяното можеш да попиташ за определеня случаи.Така би получила по конкретни отговори.
Да, абсолютно съм съгласна с вас. Много пъти пробвах да разгледам снимките ви, но не мога да ги отварям( интернета не ми позволява, появява ми се екран, че тази станица не може да бъде отворена и трябва да имам 18год, но къде трябва да кажа, че имам 18 не стана ясно). Успях да отворя само един линк, който беше от сайта foto.bg. Не знам защо така се получава
Благодаря ви момичета и приятен ден!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd October 2009, 09:59
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

byli, наистина някои линкове не се отварят вече, но има и доста снимки, които се отварят. Според мен попрочети стари теми, събери впечатления от хирурзите, спри се на няколко и можеш да пишеш на лични на момичета оперирани при него.
Вярвам, че всеки тук ще ти помогне с информация.
До колкото за изследванията - всичките можеш да ги направиш за една седмица. Основно трябва да отидеш на кардиолог и мамолог и да си пуснеш пълни кръвни изследвания + кръвна група, васерман , спин, австралийски антинген и хепатит.
Всичко друго е въпрос на лична уговорка с хирурга според неговия график. Относно възстановителният период все още не мога да споделя своя опит, но от това, което чета мисля, че е добре да си предвидиш около 2 седмици.

Успех
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd October 2009, 10:32
byli byli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Аз си мислех, че изследванията ти ги правят на място в клиника, в която ще е операцията, така ли е? и една седмица не е ли много
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd October 2009, 10:45
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

На мен ми дадоха списък с изследвания, които следва да си направя.
Казаха ако всичко е наред, да ги донеса в деня на операцията. Ако има нещо да се обадя.
Това една седмица го казах ориентировъчно, защото аз работя и не мога цял ден да ходя на лекар. За това едната сутрин отидох и дадох кръв, изследванията станаха за 3 дни / хепатитът май отнема повече време/. На друг ден си записах час при мамолог и там изгубих няколко часа - слава богу, че всичко е наред. И при кардиолог отделно- там също ме замотаха със съмнения за исхемия на сърцето, после заключиха, че всичко е защото съм много слаба и с ниско кръвно / 80/50/.
При теб може да станат и по-бързо ако се организираш по-добре, но общо взето, тръгнеш ли по лекари, все се чака, но това пък изобщо не би следвало да те притесни. Най-важното е да си избереш хирург, на който да можеш да се довериш
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd October 2009, 10:47
byli byli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Току що се свързах със секретарката на д-р Тонев и тя ми каза, че трябва да си запазя час за консултация месец преди датата на която ще се връщам в бг. А операцията ще е 4-5 дни след консултацията.
Каза, че един месец е напълно достатъчен за всичко.
Оххх, олекна ми!!! И съм много щастлива
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетамолязавашиясъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.