IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th May 2008, 20:45
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Оф сетих се, какво сънувах..аз всъщност не спах много де..ама сънувах ЯДКИ!!!!! Ох колко бяха вкусни ..
И да кажа, вчера като бях на фитнес и видях едно момченце ( бе бая сладур си беше всъщност) как тренираше и после скачаше на въженце Ох едно такова хууубаво и мило ми стана..идеше ми да го гушна
нпп никви мъже няма около мен..само някви изроди за които не си и заслужава да си точа и зъбките
Вие как сте, какво става с вас момичета...аз тук малко на изповедалня го обърнах,ама нищо..имам нужда!!! И то крещяща!н
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th May 2008, 20:49
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Алегра, вземи да се спънеш във въженцето на тоз момък от фитнеса. Ей така, съвсем случайно
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th May 2008, 20:58
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Алегриче ...кактати тези дни е замязала на КНИЖЕН ПЛЪХ .... зверя се в тоя компютър като дете у лампа ..и се опитвам да пиша някакви дивотии....така ми е писняло ....че като яхна колата ...една седмица ще скитам като "бедобито псе " (лаф на баба ми )
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th May 2008, 21:09
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

свидна и това го мислих..ама няма как да стане, щото той си скача в затворено помещение..и ще е мноого очАвидно, ако отида и взема да се спъна, съвсем без да искам
Офффф аз съм мн ЗЯН с тез мъже..пък иначе съм си парче,ама не за всяка уста Запознах се с 1 европеец..унгарец..хубав, всичко точно,ама голямо дърво ..оф да тук стана като искренно и лично
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th May 2008, 21:38
Валя Денкова Валя Денкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Плевен
Мнения: 10
По подразбиране Диетата на Пиер Дюкан Vol. 2

Здравейте мацки! Не съм влизала от няколко дни и не съм се отчела . За 15 дни 5/5/5 от 28.04 - 4 кг, аз съм доволна, споделете вие какво мислите по този въпрос. Днес ми беше смесен ден и си направих една супичка от пиленце с чушка, тиквичка , доматче и застройка от яйчице с мляко - 0,1 % разбира се, обаче се наядох като човек. Пробвах и Дюканския хляб, но нещо май не ми се получи, споделете ако сте го правили моля...,но за сметка на това вчера си направих крем - без карамел и по съвет - не помня вече на кого като го изсипя в чинийка го залях с 2-3 капки подсладител с няколко капки прясно мляко и малко нес кафе. Относно прилошаването и главоболието и на мен ми се случва от 4 - 5 ден и до сега, моя позната каза, че това е от токсините които се отделят - може ли да е вярно така ?Това е от мен ДАМИ. Лека нощ и успешен отслабващ ден утре!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th May 2008, 21:46
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте ..милички, сладички, слабички ...и маалко по-сочнички!! Прочетох цяялата стара темичка..и после захапах и новата.....Аз вие сте супер, пълните ми душицатата..., а от вчера и аз ви последвах, т.е вече 2 дни минаха на ЧП......и при мен 10 кг. са в повече...., но ми е трудничко!!! особено след всички празници......
....целувки от мен
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th May 2008, 22:32
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравеейте момичета,
присъединявам се към новия сайт.
Иаз съм малко недоволна от това, че задържам,ама продължавам напред. На 25.05 брат ми се жени и от сега си мисля как няма да хапна от половината неща на сватбата. Ама нищо де, днес си купих страхотна рокля. която преди щеше да е само мираж, защотот нямаше да ми стане. Поздрави на всички
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th May 2008, 22:40
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте!
и аз ви последвах от вчера.
много е ВЪОДУШЕВЯВЯЩО когато има съмишленици!
БЛАГОДАРЯ ВИ!
С вас ще направя чудеса.
от два дни се въртя във форумите и ме зареждате повече отколкото съм си представяла.
Ужасно е - преди месец се преместих да живея до морето и ... срамота - немога да отида на плаж! със всичките ми прилежащи телеса ще ми искат да платя вход за двама.
Успех на всички и целувки - от мойте не се пълнее...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th May 2008, 23:09
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

радвам се ,че се увеличаваме....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th May 2008, 23:25
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

на всички нови мацки
Много сте и няма да ви изброявам...вие си знаете кои сте
Ето, за да се покаже още веднъж моят променил характер...преди няколко часа бях ламичка, сега съм в супер настроение (ей така от нищото) и света пак е розов...(въпреки че тук сняг и дъжд праскат цял ден)
Като се сетя, пак ще пиша
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.