IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 31st March 2011, 17:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Марис,
не се заяждам и дано наистина никой от вас няма проблеми след 2-3 или повече години.
Това, което исках да кажа и го повтарям пак, е ето това:
"над 30-40 мл НЕ се абсорбира сама течността и затова е нужен дренаж, докато стигне около 20-30. Това може да отнеме няколко дни, при всеки е различно, но не по-малко от 3 дни...Моята течност първите дни беше около 70-80! Отне 8 дни, докато стигна до 22!"

Така че си парвете изводи кой как практикува и мислете добре!
Кви години бе мацка,организмът ни е устроен достатъчно добре.Ние хора ли сме или кво?
И кво се опитваш да кажеш,че всичките,които не сме имали дренажи си ходим с тази неабсорбирана течност?хахахахахааа.Меко казано несериозно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1432  
Стар 31st March 2011, 18:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Кви години бе мацка,организмът ни е устроен достатъчно добре.Ние хора ли сме или кво?
Марис, организмът ни не е предназначен да приема импланти под формата на цици )) Нали ти си привърженичка на природосъобразен живот?
След като проучвания и изследвания са показали, че течността трябва да стигне определени нива и е НУЖЕН дренаж, значи трябва да се прави. Тя доцентката не си го е измислила сама това, постоянно ходи в Щатите и Бразилия...
Не се сърди, не искам да се заяждам. Просто нека бъдещите кандидатки бъдат разумни.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1433  
Стар 31st March 2011, 18:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Марис, организмът ни не е предназначен да приема импланти под формата на цици )) Нали ти си привърженичка на природосъобразен живот?
След като проучвания и изследвания са показали, че течността трябва да стигне определени нива и е НУЖЕН дренаж, значи трябва да се прави. Тя доцентката не си го е измислила сама това, постоянно ходи в Щатите и Бразилия...
Не се сърди, не искам да се заяждам. Просто нека бъдещите кандидатки бъдат разумни.
Щом приемаме,значи е.И какво общо има начина ми на живот,че го намесваш?
Веднъж в живота си бях с дренаж вкаран с дупка в гърдата към белия дроб ....ше спестя на всички какво е усещането и дано никога на никой не се налага подобно нещо.ТА САМО МОГА ДА БЛАГОДАРЯ И НА ДВЕТЕ МАМОПЛАСТИКИ,ЧЕ МИ СПЕСТИХА ДРЕНАЖИТЕ!Нито съм имала КК,нито съм се токсикирала или съм задържала течност.Aко беше толкова опасно,дренажите щяха да се практикуват не само от твоята докторка,но и от всички останали.
И не се сърдя,защото просто няма логика в това,казвам ти,че изпадаш в няква грозна крайност.И не се опитвай да назидаваш жениtе,които възнамеряват да се оперират,защото те си знаят и имат глава на раменете да отсъдят!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 1st April 2011 на 06:06
  #1434  
Стар 31st March 2011, 19:28
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
На гръбнака няма как да ти сложат дренаж освен ако не са решили да ти източват гръбначния мозък
не бъди толкова сигурна до преди години след операция на дискова херния се слагат дренажи освен ако на теб са ти се разминали
__________________
335 сс подмускулно
  #1435  
Стар 1st April 2011, 10:51
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

момичета, аз продължавам да ви занимавам с моето пътуване,, сега се замислих дали не е по-добре да се пътува по-рано, още докато държи упойката, защото като чета разбирам че на трети -четвърти ден болките са по-силни от първи и втори?
  #1436  
Стар 1st April 2011, 12:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти луда ли си?
На 2 и 3 ден си ни жив, ни умрял!...
На мен ми намаляха болките едва днес - 10-ти ден.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1437  
Стар 1st April 2011, 12:55
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

На мен ми се наложи пътуване до Пловдив на 3-тия ден. Пътувах сравнително добре на отиване,цял ден имах работа в града и се прибрах вечерта.Не беше приятно,но не и чак толкова драматично,просто дискомфорт.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1438  
Стар 1st April 2011, 12:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Какви ги приказвате?!
Аз още не мога да ходя нормално, задъхвам се, от тръскането пак боли..Незнам как са ви рязали, ама май някои ви послъгват, че е подмускулно...
Силвана, ти при кого си оперирана?
__________________
Ordnung muss sein!
  #1439  
Стар 1st April 2011, 13:02
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Ти луда ли си?
На 2 и 3 ден си ни жив, ни умрял!...
На мен ми намаляха болките едва днес - 10-ти ден.
ееее, ни жив ни умрял, тогава кажи ми как толкова много момичета се оперират в софия и се прибират по всички краища на българия още на следващия или по -следващия ден?
  #1440  
Стар 1st April 2011, 13:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

При мен това би било мисия невъзможна! Не те лъжа! Зверски боли, нямам какво да си кривим душата.
Но ако си надмуслулно, няма да те боли, на другия ден си на шопинг...Правете си изводите! Има много случаи, в които на пациентката се казва, че е оперирана подмускулно, а като отиде при друг, се оказва, че е надмускулно...
Няма как да ти раздигнат и опънат мускули и кожа и после на 2-ри ден да си на крак. Няма такова нещо!
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.