IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd August 2008, 08:39
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета !

ето няколко изпитани от мен метода с много добър ефект.
за миризмички .....
* сода бикарбонат - поръсвате малко в чорапчето , обувате обувката/ботуша. и цял ден да стоите обути, вечерта крачетата не миришат. ако вече са се "вмирисали" обувките ви - наръсете вечерта със сода, на сутринта изхвърлете/изтръскайте / от обувката. прави се така няколко дни и миризмата изчезва.

* купих ароматизиран талк от Орифлей / GIORDANI gold, DIVINE...../ - мисля че съм към 5 лева. Препоръчват ги за тяло , но ако ги слагате сутрин в чорапчето или просто си обтриете стъпалата с този талк и после се обувате - гаранция че вечерта ще миришат крачетата ви мноооого приятно.

Така оправих краката на моя любим - няколко дни със сода в чорапите, и от 4 месеца си слага пудричка Джордани. Работата му е такава че работи със затворени обувки и през лятото и сега като си дойде вечер чак се кефи и като се събуе си души чорапите

.
Щом на него му подейства ще помогне на всеки който има този неприятен проблем .

Друг изпитан начин е крем на Sholl . незнам точно как се казва но като обясните на момичетата в специализираните магазини на Sholl, те ще се сетят за какво става въпрос. Струва около 11 лв. Много е ефикасен. Една приятелка го ползва и е по цял ден обута вечер като се събуе, никакви неприятни изненади няма.

за меки петички - педикюр задължително. веднъж в месеца .
без кремче обаче нищо не става. пробвала съм. ако не се мажеш с кремче след измиване на мен ми стават петичките и възглавничките под пръстите като шкурка - мъртвите кожички се втвърдяват и направо драскат. затова препоръчвам - крем за пети - от аптеката . Това му е наименованието . евтин е , а е много ефикасен.
Иначе за лятото има в аптеките много хубави кремчета с мента,пудра - за охлаждане и да не се изпотява стъпалото щото е мн гадно да ти се хлъзга от мазния крем по обувката....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st July 2009, 20:26
Аватара на zve
zve zve не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 4 043
По подразбиране

Да си покажа моите нокти, не знаех в коя тема та затова тук

http://img7.imageshack.us/img7/6191/p6210033.jpg
__________________
Господ винаги чува молитвите ни, но понякога отговорът просто е не.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd July 2009, 09:58
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хе , zve, мнооого сладки ноктета!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd July 2009, 12:47
Аватара на zve
zve zve не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 4 043
По подразбиране

sweety
__________________
Господ винаги чува молитвите ни, но понякога отговорът просто е не.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТЪПАЛАТАСЪЩОИСКАТГРИЖИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:35.