IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th May 2015, 09:05
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Ако Стоянов ти предложи повече- слагай повече Аз съм с 350 и съм с 10 см по- ниска от теб и седи доста симетрично ( даже са малко малки), значи още мъничко си мисля, че ти трябва...не, че и така няма да си доволна
Отговори с цитат
  #62  
Стар 28th May 2015, 09:11
july13 july13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 3
По подразбиране Здравейте, Момичета,

Пиша Ви,защото имам нужда от емоционална подкрепа и от още хора,които да ми стискат палци другата семица. Имам голям страх от операционни зали,лекари и т.н. и затова едва сега се прстраших да сложа силикон.Реших ,че ако продължа да отлагам, никога няма да го направя...
Не съм раждала, докторът ми препоръча 330цц анатомични, но още се чудя дали да не сложа малко повече, за да не ми се малеят после(не искам да са големи,а красиви естетически).Висока съм 165 см, 50-52 килограма, досега нямах нищо...
Желая Ви лек ден и не ме забравяйите следващата седмица!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th May 2015, 17:12
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Стискам ти палци!! Няма от какво да се плашиш- докато се усетиш и ще е минало От моята операция мина 1 медец, а още се усмихвам всеки път като видя огледало а за кубиците, аз лично бих сложила повече, ако можех
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29th May 2015, 00:39
july13 july13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 3
По подразбиране

ugly_cat, много ти благодаря за подкрепата,са съжаление не пробвах по-големи, и аз не знам защо.Сигурно защото и тези ми се сториха много, имайки предвид, че нямам нищо...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 29th May 2015, 16:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от july13 Виж мнението
Пиша Ви,защото имам нужда от емоционална подкрепа и от още хора,които да ми стискат палци другата семица. Имам голям страх от операционни зали,лекари и т.н. и затова едва сега се прстраших да сложа силикон.Реших ,че ако продължа да отлагам, никога няма да го направя...
Не съм раждала, докторът ми препоръча 330цц анатомични, но още се чудя дали да не сложа малко повече, за да не ми се малеят после(не искам да са големи,а красиви естетически).Висока съм 165 см, 50-52 килограма, досега нямах нищо...
Желая Ви лек ден и не ме забравяйите следващата седмица!
Слагай максимума и не му мисли, ето виж тези колко добре стоят, две хубави кравешки цици
Много готина миска, който не я харесва нищо не разбита от красота нищо




Последно редактирано от Pufpaf : 29th May 2015 на 16:11
Отговори с цитат
  #66  
Стар 30th May 2015, 15:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Леле, Пуф, къде ги намираш тези снимки?
Успя да ме разсееш обаче, че нещо хич не съм в час и то заради работата. Идва ми да се убия, обаче не мога да не мисля за работата когато съм вкъщи ... ей, ще взема да изучавам и изповядвам будизъм накрая.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 30th May 2015, 16:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от july13 Виж мнението
Пиша Ви,защото имам нужда от емоционална подкрепа и от още хора,които да ми стискат палци другата семица.
Привет! Ще ти стискам палци, всичко ще мине добре! Почти всяка от нас се е притеснявала и страхувала, кой от едно, кой от друго, но: вече си го решила, така че мисли само за хубавия резултат после (и с какъв кеф ще мериш сутиени, бански и горни дрешки).
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th June 2015, 19:20
july13 july13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря, Момичета, но операцията се отмени за другата седмица, защото се разболях..Сега съм на антибиотик и чакам да се оправя
Отговори с цитат
  #69  
Стар 6th June 2015, 15:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Уф, чакането си е гадно, но търпение и само търпение! И хубави мисли!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхдругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.