IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2010, 08:38
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране Какъв епилатор ползвате?

Скоро мисля да си купя нов епилатор, но се колебая между модели на Philips и Brown?! Тъй като съм ползвала модели и на двата, но те са от по-старите и не мога да реша. Ако някой скоро си е купувал да каже впечателения!

Тенк ю гърлс
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2010, 10:17
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Ровента НЕ СИ КУПУВАЙ

и мен ме интересува другите какво ще кажат, че и на мен ми трябва нов
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2010, 11:56
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Аз преди месец си взех нов, че старият вече се беше бъгнал съвсем (Rowenta беше ).
Не се колебаех за марка - исках си Wet & Dry на Braun, но някакси в магазина 260 лв. ми се сториха свръх множко , пък и се замислих, че едва ли ще го ползвам във ваната
Та се загледах по същия модел на Braun, но "само dry" - 180 лв., НО момъка ми каза, че щом така и така ще давам тези цитирам "грешни за един мъж пари" , по-добре да си взема на Philips Satinelle Ice Premium - ТАКА И НАПРАВИХ! Доволна съм, с керамични пинсети е, приставка за охлаждане (не, че я ползвам ), бръснеща приставка и такава за интимни зони + ръкавица за пилинг (но много ми дере и не я ползвам) .
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2010, 13:17
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Аз също ползвам Braun и съм много доволна. Но моят е малко стар и няма никакви екстри - само 2 приставки. Ако трябва да си взимам нов, пак бих избрала Braun
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2010, 15:25
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Вчера бях в техномаркет и разгледах модели на Brown и Philips. По принцип се бях насочила към Philips Satinel Ice с керамични дискове, но след консултация с момичетата там, малко ме разколебаха
Те твърдят че Brown са по-добри, тъй като новите им модели са с пинсети, които едната страна е керамична, другата метална, така се износвали по-бавно, отколкото ако са само керамични или само метални. Brown имат такива модели, а Philips не. Отделно Brown имали 40 пинсети и 5 години гаранция, а Philips 20 пинсети и 2 години гаранция. Те твърдят че след епилация с Brown космите растяли по-бавно Скоро мисля пак да мина, за да ги пробвам и двата на косъмчетата на ръцете (ще изчакам да ми попораснат малко ) и ще проследя как ще растат


В момента има и промоция на този модел: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037455
дават го със сешоар, който е доста смотан обаче(некъФ обикновен).
Аз мисля да поизчакам да видя дали пак ще пуснат на промоция некой готин епилатор с преса. Имаше такава промоция преди Нова година с епилатор на Philips Satinel Ice и преса на Philips (много готина, за 130 лв.). Двата продукта бяха за 130 лв. май, като епилатора излизаше безплатно. Ей тва ще е удар
Според мен който и да избера от двата модела няма да съжалявам! Но няма да бързам все пак!
Скоро , на 26 февруари ще излязат новите промо оферти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2010, 16:54
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

имаше и промоция в Техномаркет епилатор браун + преса браун за 100 лева
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2010, 18:03
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Аз също ползвам Braun и съм много доволна. Но моят е малко стар и няма никакви екстри - само 2 приставки. Ако трябва да си взимам нов, пак бих избрала Braun
me too
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2010, 20:12
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Аз също ползвам Braun и съм много доволна. Но моят е малко стар и няма никакви екстри - само 2 приставки. Ако трябва да си взимам нов, пак бих избрала Braun
me too
+1
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2010, 20:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз ползвам епилатор на Филипс.
Преди да си го купя пробвах на Филипс и на Браун, даже опитах и приставките за интимната зона, но не видях грам разлика.
Взех си най-обикновен на Филипс, без приставки и яко го експлоатирам. Работи бързо. Доволна съм
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd February 2010, 20:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз имам на Браун, но не го ползвам откакто си купих това
http://www.waxingshop.de/smallsite.p...shid=1&lang=de
Първо с епилатора мен зверски ме боли, второ самата процедура отенема по-дълго време, трето с кола маската ти се отлепят и горния слой мъртви клетки и кожата е по-гладичка. четвърто когато ползвах епилатора винаги имах ingrown, and last but not least космите ( моите поне) растaт по-бавно след кола
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъвепилаторползвате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:18.