IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th January 2015, 23:09
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Поръчах си този на LONSDALE белия. От днес съм с него.Но не са същите като ТРИУМФА-.Нищо не прибира. Самия ластик не е като ЕNERDJI-to.И май- наистина ще се наложи да взема на заем и да си купя.
направи всичко необходимо, но си купи триумфа - според мен си е направо задължителна покупка след направена операция на гърдите.А и съгласи се, че колкото и парички да си похарчила покрай операцията не си струва да похабиш всичко накрая с кофти сутиен. Момичетата са прави - този сутиен става почти неразделна част от живота ти занапред. Хубав сутиен - хубави сиси!!! Сама ще усетиш след време, че ти е много комфортно с такъв сутиен и ще го предпочиташ пред банелите и останалите сутиени.Понякога имам чувството, че ми е като втора кожа
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th January 2015, 09:18
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Ще ви послушам....Само че в моя град няма..И тези дни ще ми взеамат от Пловдив--Дано не е късно...Че до тогава ще стане 1 седмица.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th September 2015, 14:57
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Момичета предстои ми операция след няколко дни и искам да споделя какво направих.
Купих си обикновен спортен сутиен от Метро за около 17лв. Понеже повечето от тях не се разкопчават изцяло си купих цип и шивачката ми ми го монтира отпред , това за 5лв. Дано да помогна с това на момичета, на които не им се дават по 50, 60лв за сутиен.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th September 2015, 13:25
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Ееее глупава постъпка!!!!!Пари за операции имаме а за сутиена .....по добре да се намерят тези 60 лева в заем поне първите месеци е хубаво а е толкова удобен!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th September 2015, 20:06
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

аз имам, носен е 2 месеца, ако някой иска го давам. бял
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТърсядазакупясутиеннаТРИУМФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.