IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th April 2015, 13:42
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Ugly_cat а Др Динев в кой град оперира?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th April 2015, 13:52
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th April 2015, 13:53
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th April 2015, 17:14
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Динев е в София, но така или иначе те съветвам да не гледаш разстоянието когато си избираш хирург. По- добре да попътуваш малко обаче да свърши качествено работа
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th April 2015, 08:38
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Аз скоро правя 3 месеца от операцията и от известно време си лежа по корем без никакъв дискомфорт. Възстановяването е строго индивидуално, но при всички случаи минава бързо и се забравя, така че не му мисли. Същото е и за упойката, все пак отиваш при специалисти и те знаят какво да те правят. Относно гърдите, на мен не ми тежат и изобщо не чувствам чуждо тяло доколкото знам всички си ги чувстват като свои! За пиърсинга, моят е на пъпа и казаха, че не пречи за операцията. А за самолет- не знам да има проблем да летиш, освен веднага след операцията. Тогава на мен и возенето в кола ми беше кошмарно. Като цяло няма от какво да се страхуваш. Ако искаш нови гърди и си сигурна в решението си, ти препоръчвам да проучиш при кой док и какъв резултат искаш. Останалото си идва от само себе си. момичетата тук са споделили всякакви ситуации, хубаво е да ги изчетеш просто да си подготвена какво може да стане. Така и на Консултацията ще знаеш какво да питаш. Желая ти успех!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th April 2015, 14:37
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Redlips Виж мнението
Аз скоро правя 3 месеца от операцията и от известно време си лежа по корем без никакъв дискомфорт. Възстановяването е строго индивидуално, но при всички случаи минава бързо и се забравя, така че не му мисли. Същото е и за упойката, все пак отиваш при специалисти и те знаят какво да те правят. Относно гърдите, на мен не ми тежат и изобщо не чувствам чуждо тяло ������ доколкото знам всички си ги чувстват като свои! За пиърсинга, моят е на пъпа и казаха, че не пречи за операцията. А за самолет- не знам да има проблем да летиш, освен веднага след операцията. Тогава на мен и возенето в кола ми беше кошмарно. Като цяло няма от какво да се страхуваш. Ако искаш нови гърди и си сигурна в решението си, ти препоръчвам да проучиш при кой док и какъв резултат искаш. Останалото си идва от само себе си. момичетата тук са споделили всякакви ситуации, хубаво е да ги изчетеш просто да си подготвена какво може да стане. Така и на Консултацията ще знаеш какво да питаш. Желая ти успех!!!
благодаря ти много за отговора , поуспокоявам се малко. А да те питам колко време ти беше кофти да се возиш в кола ? Защото най-вероятно ще се оперирам в София , а съм от Варна и след това ще ми предстой дълъг път до Варна на обратно. От самото друсане ако е неравен пътя ли ти беше кофти?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th April 2015, 21:40
KalinaN KalinaN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 8
По подразбиране

На мен днеска ми е 6-ти ден и съвсем спокойно си карах колата и бях на работа, водих -взимах деца, абе.....вече няма помен от дискомфорта(около 50 км навъртях), но при изписването от болницата ме возиха и признавам, беше кофти - всяка неравност, не само дупка, се усещат. Нямаш ли възможност да останеш в София поне 3-4 дни преди да пътуваш до Варна?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th April 2015, 21:58
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Калина, предполагам , че 2 дни със сигурност ще ме държат, но може би наистина трябва да поисля да остана още 2-3 на хотел в зависимост как се чувствам.Днес си запазих час за консултация за 23 юни.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th April 2015, 12:58
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

ugly_cat , Успех днес на операцията , чакам да пишеш като се почувстваш по - добре. Стискам палци
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th April 2015, 12:50
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Аз се возих деня след операцията и от неравностите усещах болка и дискомфорт, заради мускулните контракции. След това седмица не излезнах от нас и не знам колко време е необходимо. Знам само че на третия ден вече не пиех обезболяващи и се чувствах по-добре. Ако се избягват дупките и се преминават леко и плавно, мисля че няма да имаш проблем. Но си остани 3 дена някъде, защото до Варна е дълъг път и не знам как ще издържиш да си в едно положение. Не забравяй че и гърбът ще те боли и ще ти е схванат... За него помагат масажи и смяна на позицията на тялото, както и различни височини за спане. Аз ту слагах допълнителни възглавници, ту ги махах и положението беше поносимо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхдругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:20.