IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th April 2015, 22:41
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

karla, няма да те лъжа- ужасно боли при мен, но забелязвам, че възстановяването е доста бързо и усещам, че до 2 дни ще съм добре От клиниката до нас пътувах 10 мин, които бяха истински ад, така че наистина не си го причинявай. Като оставим неприятните емоции, всичко мина добре и за сега съм доволна и от доктора и от клиниката
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th April 2015, 19:14
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_cat Виж мнението
karla, няма да те лъжа- ужасно боли при мен, но забелязвам, че възстановяването е доста бързо и усещам, че до 2 дни ще съм добре От клиниката до нас пътувах 10 мин, които бяха истински ад, така че наистина не си го причинявай. Като оставим неприятните емоции, всичко мина добре и за сега съм доволна и от доктора и от клиниката
ugly_cat ох направо настръхвам като си помисля за болките.дано да се възстановиш бързо и да забравиш и всичко да ти е наред. Как си сега? Какво правиш по цял ден ? Можеш лида ставаш сама от леглото? Колко дена лежа в клиниката?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th April 2015, 19:16
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Ugly_cat Колко часа спа след упойката и като се събуди беше ли ти кофти?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th April 2015, 19:18
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Ugly_cat забравих да ти кажа честитооо , аз като прочетох ,че боли много и се замислих
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th April 2015, 20:01
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Ами доста бързо се събудих от упойката- може би час след операцията (те и преди това ме събудиха, но бях още неадекватна). Още тогава започнаха болките. По едно време ми се догади, но веднага ми дадоха лекарство и отмина. Стоях там 24 часа- това мисля че навсякъде е минимума за престой). Сега лежа по цял ден и хубавото е че болката намалява и вече стана търпима. Сама ми е много трудно да ставам, но ме оставиха сама в нас и трябваше да се науча
Не се разубеждавай заради едната болка- при някои момичета изобщо няма никаква, а и да има - това са няколко дни в които ще стискаш зъби и после ще се чувстваш супер аз само се оглеждам, не че виждам нещо от тоя бабешки сутиен, но пак се чувствам по-женствена
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th April 2015, 20:25
Теди_д Теди_д не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Точно така! Не се притеснявай предварително. Аз например нямах болки. По-скоро дискомфорт от дренажите, но след като ги махнаха се чувствам много добре. Така, че спокойно. Не мисли за това преди операцията.пожелавам ти успех.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th April 2015, 20:41
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Ugly_cat, много се радвам , че вече си по-добре и болката е отшумяла. ти имаше ли дренажи?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st May 2015, 09:19
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Не, аз нямах дренажи.. може и това да има значение.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd May 2015, 12:05
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Момичета 9 ти ден ми е а снощи спах на една страна...Вече нищо не ме боли вьрша си домакинската работа карам кола...боля ме пьрвите 2 дена от 3 ден ставам сама...чувствам се прекрасно сега ще чакам гьрдите ми да придобият желаната форма и сьм ок.Пожелавам на всички да имат моето вьзстановяване!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd May 2015, 19:24
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Момичета 9 ти ден ми е а снощи спах на една страна...Вече нищо не ме боли вьрша си домакинската работа карам кола...боля ме пьрвите 2 дена от 3 ден ставам сама...чувствам се прекрасно сега ще чакам гьрдите ми да придобият желаната форма и сьм ок.Пожелавам на всички да имат моето вьзстановяване!!!
Traqni браво, това е чудесно , честити придобивки, дано и аз някой ден леко да го понеса. Ти при кой доктор се оперира?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхдругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.