IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st August 2015, 13:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://www.poustiplasticsurgery.com/...on-of-abdomen/

Ето ти високи зърна, кофти гледка, и след ревизията позицията на зърната е добре, но гледката пак е кофти, даже е нелепа картина, точно като карикатура с тези две извън пропорционални гюлета топки за боулинг !
В България мога да кажа, че поне за мамопластиката има по добри специалисти и от чужбина !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st September 2015, 15:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

След като пак гледах снимката, мисля, че не бях прав в преценката точно за тези гърди на Виктория. Малко може би и от ъгъла на снимане съм се заблудил и си връщам думите назад, че авторката има грешни представи за естетика, дано не се е засегнала.

Търсих и друга снимка на тези гърди, намерих една в профил, исках и в анфас да видя, но тази е достатъчна. Тези гърди са си точно с пропорция :45:55 и те са най-харесвани. Тази снимка която аз постнах в предният пост не беше подходяща, на нея зърната са много по нагоре и импланта е пропаднал и като цяло са са кофти.

Ето я снимката в профил -

http://images.ibox.bg/2015/01/22/1/519x780.jpg

Вече мога категорично да кажа, че това са страхотни гърди и morena000 правилно се е насочила, дано да постигне този резултат.

Може би на Виктория в анфас ще са като тези, една идея е по нагоре зърното от центъра и това за мен наистина е страхотно.

http://4.bp.blogspot.com/-Fm67oQt0Sr...Y/s1600/36.jpg

Определено не бях прав с мнението си за първата снимка, дори и на нея тази гърда в по близкия план си е добре, но ако бях видял и тази снимка в профил, щях да кажа, че това са уникални цици !

morena000 извинявай ако съм те засегнал, дори не съм го искал !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd September 2015, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Айде и аз да се изкажа ... и на мен не ми харесва първата снимка на Вики - личи си, че са силиконки. Относно съотношението: 45/55 ми харесва най-много и донякъде 50/50 (малко са странни, но пак ми харесват, и аз не мога да кажа защо).
Пожелавам успех на мацката и да се отчете после как се е получила ревизията ...
Никой да не ми се сърди! Целувам ви всички и продължавам да си сънувам морето, от което се върнах. Само ако можете отивайте ... толкова е топличко и лятно ... и отпускарско ... ако не - Лилян ще се пече и за нас.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th September 2015, 11:24
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Хм, аз все съм си мислила, че всеки харесва такива гърди, каквито има. Аз например харесвам своите преди промените от 2 пъти кърмене. И се стремя към такъв тип. Вероятно не е така при хората, които не си ги харесват по принцип.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th September 2015, 17:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Де да можеше всеки да се харесва такъв, какъвто е ... колко проблеми и терзания () щяха да отпаднат ... особено при тийнейджърите ...
Аз специално сигурно все ще се тормозя с нещо ... просто съм си такава. И чистосърдечно си признавам, че не разбирам хората, които с времето качват доста кг и казват, че това им харесва, защото било нормално за възрастта им.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th September 2015, 19:31
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте, направих ги, операцията беше на 04.09. Не мога да преценя още какво ще е съотношението, като ги видях на 05.09 не ми харесаха, зърната пак бяха по-надолу, но то е нормално веднага след операцията да са така. Днес си позволих пак да сваля лентата и сутиена, за да ги видя и за толкова кратко време зърната са почти в средата на гърдите, явно ще стане горе долу това, което искам. Проблема обаче сега е друг. Дясната гърда ми изглежда по-голяма и доста си личи. Аз съм нямала асиметрия преди, възможно ли е да е от отоци? Благодаря Ви на всички, че ми помагате!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязамнениесъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.