IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd March 2016, 15:32
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране За масажите, терапиите тяло-дух и SPA-сението от стреса

Здравейте, често поглеждам из форума в разделите за диети, спорт и красота, но не срещнах да е говорено за тези неща. Реших да отворя тази тема с желание да си поговорим за грижите, които можем да прилагаме за да се освобождаваме от този източник на проблеми- стреса, като въздействаме положително и на тялото и на духа си. За видовете масажи, за ароматерапиите, за цялата палитра от SPA процедури, които много пъти са не само за удоволствие, но и спомагащи при третиране на някои здравословни проблеми и в търсене на резултати при естетически процедури.

С приятелките ми наскоро си говорихме за целулит и стана дума, че май винаги имало нужда и от специален масаж. В края на зимата пък нали се препоръчва да се правят разни диети и терапии за прочистване от токсини.. Ще се радвам да споделите тук за вашия опит. Аз не съм много запозната с всички неща, но знам, че са все полезни.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th March 2016, 11:48
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Ох, не знам да има човек, които да не се захласва при мисълта да посети някое готино място със сауни, процедури и масажи. Независимо дали само за удоволствие или за лечение.
От тези по-специалните неща, аз съм си пробвала масаж с вулканични камъни. Много ми хареса
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2016, 13:18
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

За него съм чувала, че имал терапевтични ефекти, защото камъните си имали някакъв природно-енергиен заряд. Вярно ли е?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2016, 12:02
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Вярно е, да. Действа много добре за кръвообръщението, за линфния поток, чисти от токсини и такива неща. Което пък в крайна сметка, освен че те отпуска страшно много, се отразява много добре и на кожата ти. Особено ако ти го правят с качествени козметики.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th April 2016, 12:12
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Е то не се ли прави все с готини масла и козметики, като отидеш някъде да ти го правят? Ако разполагат с такива специални камъни, надали да нямат всичко необходимо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th April 2016, 14:03
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Ми зависи къде отидеш. Определено, не само уменията на масажиста са важни, има значение и какви масла позлват. То си е част от терапията. Има места където те карат да се чувстваш по съвсем различен начин след един и същ вид масаж, правен на друго място.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th April 2016, 11:21
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Да, предполагам че е така. Но балнеоложките центрове, де са специализирани, не са толкова близо и ако се ходи, все трябва да се планира семеен уикенд до там.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th April 2016, 12:56
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Защо трябва да ходиш в балнеоложки центрове чак. Аз си намирам хубави места и в София. Например спа центъра на хотел Sense си има всякакви неща, за да си изкараш хубав спа-ден когато си искаш. Ако искаш само мажи, без спа, пак става и без да правиш специални планове. Така че - не си потърсила, не си намерила
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th April 2016, 16:39
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Sense , дето е точно срещу италианското посолство ли? Била съм само горе в панорамния бар там, не знаех, че има спа там. Да не е само за гостите на хотела?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th April 2016, 13:27
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Каква приятна тема сте подхванали Много изкушаваща мисъл -ако може човек да се избяга на сред работната седмица за по един масаж някъде!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.