IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th April 2007, 21:33
buba777 buba777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 7
По подразбиране

Да ти кажа кремовете за избелване винаги са за определения тип кожа ако питаш мен се обърни към някой който разбира за да ти препоръча нещо конкретно за теб. Колкото за ELLEA това е Българска козметика по- добре ползвай нещо френско. Между другото трябва да побързаш защото петната се избелват преди да е дошло лятното слънце.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th April 2007, 13:50
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами един пилинг няма ли да се отрази добре на тези петна? или пък вече е късно поради настъпващото лято и съответно силата на слънцето..... аз лично съм много доволна от гликолов 40% и микродермабразиото. а щом са петънца пък, едва ли ще се наложи микрото.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th April 2007, 16:50
renkata16 renkata16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Значи... грима има огромем принос за пъпките като цяло.Петната може би се появяват като ги чоплиш или стискаш (не го прави,освен петна остават и белези).А въобще за цялото лице можеш да ползваш едно чудо дето баща ми го изрови отнякъде ама помага.Има повече от 700 вида.Аз ползвам №3 той е като цяло за имунната система.не е специално за това, можеш да го пиеш , да си мажеш раните по цякото тяло... Прави се от спирт и билки-абсолютно естествен е.Понеже се прави от спирт , които изгаря кожата преди да го нанесеш намазвай кожата си с някакъв хидратантен крем.Самото нанасяне става на памук или памучен тампон напоен с вода и след това изтискан , но не напълно.Капваш няколко капки в/у него и нанасяш.Понеже е жълтокафав и ти оцветява кожата се намазвай вечер и на сутринта се измивай.Свива пъпките за най-много 12 часа като се мажеш поне през 4 часа.Казва се "Еликсир"(ще търсиш №3)50млгр е струва най много 2.50лв и е на фирмата "Свети никола ЕООД София".Дано ти помогне!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th April 2007, 23:26
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ами един пилинг няма ли да се отрази добре на тези петна? или пък вече е късно поради настъпващото лято и съответно силата на слънцето..... аз лично съм много доволна от гликолов 40% и микродермабразиото. а щом са петънца пък, едва ли ще се наложи микрото.
Пилингът в комбинация с дермабразиото е една от най-добрите и безвредни терапии. Хубаво е да се прави до края на юни, като се използва висок фактор защита за през деня.Може и лятото, но по-добре тогава да се прекъсне терапията, особено ако се ходи на плаж. Ако са повърхностни петната от 2-3 пилинга и 2-3 дермабразио ще се изчистят, което като период е 5-6 седмици(все още има време да се направят). Успоредно с това трябва да се работи и по проблема, който ги предизвиква.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th April 2007, 10:12
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Пилингът в комбинация с дермабразиото е една от най-добрите и безвредни терапии. Хубаво е да се прави до края на юни, като се използва висок фактор защита за през деня.Може и лятото, но по-добре тогава да се прекъсне терапията, особено ако се ходи на плаж. Ако са повърхностни петната от 2-3 пилинга и 2-3 дермабразио ще се изчистят, което като период е 5-6 седмици(все още има време да се направят). Успоредно с това трябва да се работи и по проблема, който ги предизвиква.
Dani_4ka, казаха ми, че не се препоръчва при тънка и чувствителна кожа, а моята е точно такава. Какво е твоето мнение?
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th April 2007, 16:50
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Четох в някакъв сайт ,че смес от лимонов сок и ябълков оцет много избелва (може и тук да съм го чела )
Вече 3 дни се мажа -поизбледняха да ви кажа -в началото на другата седмица ще пиша как са петанцата
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th April 2007, 18:10
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

а аз знам една избелваща маска - прясно мляко и мая(кубче). Отдавна съм я правила и само веднъж, но помня,че имаше ефект
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th April 2007, 22:44
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Diapan, наистина има по-старо поколение дермабразио, където пилинга не е много равномерен, но този с който работим няма проблеми, тъй като е много прецизен, резултата не зависи от сръчността на козметика и в зависимост от вида, проблема и дебелината на кожата се определя и силата. Моята кожа лично е много чувствителна, суха и тънка и нямам никакви проблеми с дермабразиото, а и не само аз. Четох някъде, че и на някой друг не са му препоръчвали за деколте, но и с това няма проблеми. Просто такива кожи и зони се работят на по-ниска степен. Това е по-ново поколение дермабразио. Може да го видиш тук
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th April 2007, 00:17
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от renkata16
Значи... грима има огромем принос за пъпките като цяло.Петната може би се появяват като ги чоплиш или стискаш (не го прави,освен петна остават и белези).А въобще за цялото лице можеш да ползваш едно чудо дето баща ми го изрови отнякъде ама помага.Има повече от 700 вида.Аз ползвам №3 той е като цяло за имунната система.не е специално за това, можеш да го пиеш , да си мажеш раните по цякото тяло... Прави се от спирт и билки-абсолютно естествен е.Понеже се прави от спирт , които изгаря кожата преди да го нанесеш намазвай кожата си с някакъв хидратантен крем.Самото нанасяне става на памук или памучен тампон напоен с вода и след това изтискан , но не напълно.Капваш няколко капки в/у него и нанасяш.Понеже е жълтокафав и ти оцветява кожата се намазвай вечер и на сутринта се измивай.Свива пъпките за най-много 12 часа като се мажеш поне през 4 часа.Казва се "Еликсир"(ще търсиш №3)50млгр е струва най много 2.50лв и е на фирмата "Свети никола ЕООД София".Дано ти помогне!
Този елексир от каде може да се купи,помага ли за петна от папки
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th April 2007, 15:43
renkata16 renkata16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Можеш да си го купиш от аптеките , но незнам дали го има във всички.Не съм го ползвала за петна , защото нямам.Може би ще предотврати появата им , а ако вече са се появили... можеш да пробваш нищо не губиш.Освен това можеш да се мажеш всяка вечер профилактично за да не ти излизат пъпки и оттам петна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оставатмипетнаотпъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.