IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st April 2008, 18:16
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

минала седмица си купих за около 50 лв. гащеризон, дънков, много ми хареса и добре стоеше. прах го на ръка и сега ми е къс, крачолите ми се вдигнаха поне с 5 см. като на подстрелян заек направо се заричам повече да не влизам там, ебахти боклуците продават !!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th April 2008, 21:22
DesSsinkA DesSsinkA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Аз имам дрехи и от Италия, и от България и разликата в качеството е наистина много голяма. От Италия дрешките не са мръднали, но тук рядко попадам на качествена дреха...цените са изключително достъпни за бг пазара, но пак не си заслужава.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th April 2008, 22:07
Аватара на ChicaLoca
ChicaLoca ChicaLoca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Общо взето нещата там са си индийски боклуци.Преди седмица си взех един мн ефектен кафяв потник,дано не се размъкне..Иначе майка ми си купи една розова туника от Теранова,за да спи с нея..
Отговори с цитат
  #54  
Стар 29th April 2008, 10:20
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Наистина не си заслужават...много рядко влизам дори да разгледам. Аз съм на приципа- по-добре много пари за нещо наистина хубаво, отколкото да мина на тънко с абсолютен парцал Дори и да ми хареса нещо, избягвам да купувам точно, защото не обичам да събирам боклуци вкъщи
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29th April 2008, 10:45
6anel 6anel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 79
По подразбиране

Първо tiitu надписите изобщо не са само теранова,ако не си наясно и второ какво искате вие тениска от 20-30 лева да е носите една година еми няма да стане !!!!!!
я стига глупости!аз съм си копувала и много скъпи и по-евтини дрехи. и вторите понякога излизат по-ка4ествени
Отговори с цитат
  #56  
Стар 30th April 2008, 09:59
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

и аз съм си купувала безкрайно много дрехи оттам, и всъщност продължавам де, сигурно са 40% от всичките ми дрехи. но не защото са качествени (или поне тези, които ни носят на нас в Бг). просто харесват моделите на потници и осоебно на поли, 4 имам от там. блузите обаче са трагедия, те че се разпъват-разпъват се, ама докато съм се избирала какво да си купя, какво съм виждала - все едбо са втора употреба, даже и по-зле - дупки, мазни петна, съдрани шевове - ужас. дори и съм си тръгвала с такива, от недоглеждане - като се прибера вкъщи, откривам че на две блузи имам дупки, които на пръв, а че и на втори поглед не могат да бъдат видяни, но са си там! и продължавам - като краста е, като видя намаление, на някой потник, дето толкова много ме е кефил, пък е бил 60 лв..... и така....
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 22nd May 2008, 14:42
Sonyto Sonyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Аз също имам 2-3 тениски и потничета от там, гащиризонче и един чифт дънки... ако трябва да съм честна.. допадат ми някои неша там.. що се отнася до тениските.. ами при мен не се раздърпват а само леко се изместват шевовете отстрани .. що се отнася до останалите неща... проблем с качеството не виждам..
__________________
Има този, които се научи да дарява:П
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd May 2008, 16:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

На скоро си купих една блуза със златен надпис и като я изпрах няма и следа от него..
Отговори с цитат
  #59  
Стар 22nd May 2008, 21:14
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

днеска минах от там, само парцали. Тия теранова почнаха да продават егати боклуците,
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd May 2008, 22:17
Sonyto Sonyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

[quote="Thomi"]На скоро си купих една блуза със златен надпис и като я изпрах няма и следа от него..[/

Thomy, а аз точно тези дни си бях набелязала едни такива златнички.. и като никога не се осмелих да си взема... имало е защо..
Охх... незнам.. вярно е малко бит пазар Димитровград но тр да се съгласим че в голямата си степен предлагат интересни неща... а качеството...
__________________
Има този, които се научи да дарява:П
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Terranova
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:59.