IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th June 2005, 17:02
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Кое е най-секси....

Мъже, я кажете според вас кое е най-секси една жена да има...татуировка, силикон или pierce ring(на пъпа или езика)...и си изберете едно от всичките...да не кажете и трите))))
Сондирам мнения
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th June 2005, 17:14
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Най - секси е здрав разум и добро поведение.
Силиконът и е чиста проба комплекс, а от трите само обиците няма да дадат съществено отклонение с годините
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th June 2005, 17:31
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Нека да пораcujdаваме:

1.Татоо: абе хyбаво, ама ква полза от нея за мъжа? Отначало приятелите /твоите, ина приятелят ти 6 се кефят(ако е хyбава разбирасе)/ ама след време ще спрат....

2.Силикон: ха ха ха ... виж тук и приятелите на приятелат ще завиждат, а и той ще го уползотворява!!! а и в същото време и на тебе ще тие гот...

3. Обицичка на пъпчето или на езика: на пъпчето просто забрави! на езикът виж за там не съм много сигyрен/все още как е blowjob със такова нещо....
приятелката ми искаше да си слага на езика, ама стана така че първо една наша позната си сложи ама като видях как и се pody езикът и какъв 'гадно жълт' беше през първите две седмици..

Аве кво относно на клиторът? виж там неможе всеки да го вижда, само най специалният ще се възползва от нея/то пък ква полза, да вземе да сиго закучи там че докато спре, голяма вреда ще е станала/ пък и condom ако се спyка малиииии....


Хей сега СЕРИОЗНО, ако питаш мене татоо или силикон/само незнам да ли ще е същото мекичко чувство!/

Апuк накрая НАПЪЛНО СЕРИОЗНО карай без тея неща!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th June 2005, 17:31
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

хехе ами ако трябва да избирам от 3-те , определено силикона
но да не е в големи количества ......хехе
зависи си и от жената, например скоро гледах един концерта на USHER и там имаше една жена, с много добро тяло, цици нормални, без силикон, средна големина......имаше пиърсинг на езика, и като те оплези, направо полудях Много ми хареса, стоеше й супер СЕКСИ
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th June 2005, 17:46
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

мом4ета защо не одобрявате обичката на пъпа...на мен много ми харесва...упс ....то коментара беше само за мъже...еее нищо)))
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th July 2005, 16:24
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Гласувам с две ръце за татуировката и твърдо против обиците!! А за силикона??? Защо пък не??
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2005, 18:00
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

Най-секси нещото, което съм виждал е чисто, естествено и ненадупчено момиче
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st August 2005, 15:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И трите! Колко му е! А за да ги съчетаеш можеш да си татуираш циците, да си пробиеш зърната и да проточиш една верижка м/у тях,а...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st August 2005, 16:47
Кукуригу
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абе отворковци - най секси е самата жена която ви харесва,към която ви влече нещо, съответно с всички атрибути, които си е прикачила на тялото си.
Някои тук се святкат да таттооту, персинг и не знам що още.
Аре всичко това или някои от тях си ги представете на една преливаща от сланина дама или на някоя кикимора като точилка.
Уааааааау егати сексито, изживяване къде ще го изпитате. Пък може и някои от вас да го изпитва , знам ли?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th August 2005, 17:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Точно така. И всички мацки по прашки на плажа, всички секси актриси, певици, модели, рекламни лица и т.н. нямат никакъв ефект върху публиката, тъй като както отбеляза правилно колегата по-горе всичко е все едно.

Но това е една всеобща заблуда и рекламните специалисти, маркетингови стратези, модни дизайнери и т.н. не го знаят и живеят в ужасна заблуда! Хвърлят напразни усилия да измислят различни нестандартни модни аксесоари и прийоми, като по този начин пропиляват живота си в безсмислен и безполезен труд.

Предлагам да им напишеме отворено писмо в което да издигнем като манифест становището на Кукуригу и да им отворим очите.

Сега като се замисля този ник дали е случаен...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коенайсекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.