IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2005, 16:59
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране яд ме е !!!

яд ме е на себе си.никога не съм имала гадже и не съм имала първа целувка.омръэна ми.момчетата които харесвам нищо да не иэпитват към мен.на 16 съм.аэ мога с всеки да се целуна по купони ама няма е истинско както аэ искам да е .не съм и иэлиэала на среща.просто ме е срам.и никога не мога да направя първата крачка.причината е че не се харесвам и като виждам момчето към което са насочени чувствата ми с какви момичета иэлиэа се отакэвам.имам доста комплекси които не мога да превъэмогна.нямам и много приятели а бе въобще ужас.страх ме е и първата целувка да не е ужасно эле.не мога да раэговарям с момчетатат и да отида някаде сама с момче.а моите приятелки вече го правят и с по-големи и ме е страх да не ме вэемат эа эагубенячка и да ме эарежат.нямам късмет.една приятелка е много явно привлекателна эа момчетата и си има самочувствие эащощо които си набелжи намира връэки эапоэнават се и ако не друго поне остават приятели-ето това се вика късмет.и те не я отхвърлят.не энам как да стана по-хубава и как да променя характера си и да не мее срам.тук ще кажетебъди себе си но не харесвам това което съм.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2005, 17:56
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Хей,момиче.я по-ведро Знам как се чувстваш.И аз съм имала такъв период.До края на гимназията нямах гадже,а мойте съученички се скъсваха да ходят.То това им се отрази и на дипломите де Сега ако ги видиш на какво приличат,вече изглеждат като лелки.Аз изглеждам 100 пъти по-добре от тях,само да не прозвуча нескромно Споко!Самочувствието идва с времето и не от това колко гаджета си имала,а от това какво си постигнала.Сигурна съм,че не изглеждаш зле.Просто не се е намерило момчето,което да забележи хубавите неща в теб и което наистина да те заслужава!!!Нищо не си пропуснала!И това ще дойде,няма за къде да бързаш!Още колко има пред теб........ Горе главата и хич да не ти пука
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th June 2005, 07:53
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Хич да не ти пука това че приятелките ти се deit-Bат а ти не /сигурно си казваш къв е тоя, и ништо не разбира ама повярваи ми така е!/ За всичко си има време и за всеки това време е различно/това изричение неми звучи много правилно, ама се надявам че му разбра смисалът /
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th June 2005, 08:27
Ани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И по-добре,че не ходиш по срещи,защото ти имаш проблем,който ако не решиш,най-много да направиш някоя голяма глупост.Типично е за твоята възраст да драматизираш,обаче не е в твой интерес.Ако се успокоиш малко и се огледаш около себе си,ще видиш,че освен "мъжемелачки"(които основно се ползват от момчетата за начално сексуално обучение),има момчета и момичета с много повече цели и интереси от това да бъдат целунати преди да навършат 16.Щом искаш 'нещо истинско",което е умно,остави нещата да следват собствения си ход,през което време се погрижи за себе си.Ако не харесваш вида си,намери начин да го промениш.Да излезеш и разговаряш с момче не е много по-различно от това с приятелка-дръж се естествено,без да се правиш на секс бомба и намери теми,приятни и за двамата.Не се чувствай длъжна да го интригуваш и провокираш-това е негова работа също Ако се страхуваш,че ще се "изложиш",практикувай да си уверена,докато това ти стане навик.А и какво толкова страшно може да стане,ако една среща не върви?Ами нищо-ще има следващи.Животът не е само "как да си уредя среща" и обикновено това се случва от само себе си,когато спокойно водиш пълноценен живот-учение,срещи с приятели,нови хора,спорт,хоби,добри отношения в семейството...Вманиячаваш ли се на тема"искам мъж,сега го искам" то ти личи,че откачаш и другите ще си правят майтап с тебе и ще те избягват или използват.Успокой се,дай си време,направи нещичко за вида си(при това предлагане на стоки и услуги само ти си виновна,ако не го направиш)и се постарай да станеш по-позитивна,лъчезарна и весела-хората просто се лепят за такива,всеки бяга от мрачните и недоволни,дето все са нещастни.Помисли малко и за другите,ти не си център на вселената..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th June 2005, 08:55
Ани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

О,а ще се отнася до целувката,и "най-опитният" е имал своя първи път,когато не е знаел какво точно да прави.То май си има и статии, и книжки как да се целуваме правилно. А най-правилно е,когато е с правилния човек и е за удоволствие,а не изпит.Слушай си инстинкта,когато дойде този момент и всичко ще е ок.А дали приятелят ти ще се подиграе с неопитността ти..хм,не съм съвсем сигурна.Много момчета не биха се радвали да целунат устни,които "ухаят'на дъха на всички момчета от училището.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th June 2005, 10:27
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Ами две - три неща...
1. Липсата на увереност в себе си е едно от нещата, които ти пречи. Не казвам, че трябва да бъдеш нахална - това също няма да се хареса. Но поведението ти, ако е несигурно, лесно може да накара отсрещния да се разколебае и размисли, а момчетата на тази възраст чест оса самите те несигурни.
2. Трябва да престанеш да чакаш рицаря на бял кон и да слезеш в реалния свят. Обикновено тук нищо не става 100 % както го искаш и както го чакаш. Ако тръгнеш да го чакаш по точно определен начин, най - вероятно ще го чакаш цял живот и пак няма да го дочакаш. Идеални хора няма.
3. Комплексите са нещо лошо и отблъскващо в поведението; често по - отблъскващи и от това, което ги предизвиква. Според мен, щом се чувстваш зле от нещо, опитай се или да промениш него, или начинът, по който се чувстваш Чудесно си писаа в този форум - опитай примерно да промениш психическата си нагласа със спорт и диета.
по-здрави!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th June 2005, 10:38
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Прекрасен отговор на Дзвера. Колега- ако не ти провърви във фитнеса, спокойно можеш да станеш педагок

Сериозно, дано девойчето да разбере думите му, защото по-добри съвети не може да и се дадат.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th June 2005, 11:36
77
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране eee

мнението е изтрито защото не е на кирилица
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th June 2007, 00:05
silverlady silverlady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Знам как се чувстваш.И аз съм имала такъв период.До края на гимназията нямах гадже,а мойте съученички се скъсваха да ходят.То това им се отрази и на дипломите де Сега ако ги видиш на какво приличат,вече изглеждат като лелки.Аз изглеждам 100 пъти по-добре от тях,само да не прозвуча нескромно Споко!Самочувствието идва с времето и не от това колко гаджета си имала,а от това какво си постигнала.Сигурна съм,че не изглеждаш зле

Аз също бях нешо подобно, до края на гимназията нямах гаджета, теьи, които хсресвах - не ми обръшаха внимание, а ми се натрисаха някакви идиоти. На всичкото отгоре постоянно водех борба с родителите си да ме пускат тук и там (поне като бях на 16, от 17 нататък вече нишо не ми казваха). Но когато завърших - нещата се обърнаха (и аз не знам как). В момента аз избирам и аз отхвърлям мъжете (не отхвърлям всички, естествено, не се имам за кой знае какво все пак). Наистина, не мога да си обясня на какво се дължи това, тъй като нямах кой знае колко външни промени, единствено "порастнах" и промених мисленето си. Вероятно и ти трябва да направиш това. Забрави комплексите, те само пречатДори и най-готината мацка изглежда ужасно ако е комплексирана, свива се, гледа притеснено и т.н. Най-много ще ти помогне ако се държиш естествено и свободно и не се стягаш. Вярно, важно е да изглеждаш добре, но е важно и да предразполагаш хората по някакъв начин и на тях да им е приятно да разговарят с теб. Но не прави грешката да водип винаги супер сериозни разговори, които да натоварват. Вкарвай и по някоя шега, ако накараш някой да се смее това ще те постави в положителна светлина. Хайде стига че се отплеснах.
Действай смело и късмет.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th June 2007, 00:26
Аватара на bonano
bonano bonano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silverlady
Знам как се чувстваш.И аз съм имала такъв период.До края на гимназията нямах гадже,а мойте съученички се скъсваха да ходят.То това им се отрази и на дипломите де Сега ако ги видиш на какво приличат,вече изглеждат като лелки.Аз изглеждам 100 пъти по-добре от тях,само да не прозвуча нескромно Споко!Самочувствието идва с времето и не от това колко гаджета си имала,а от това какво си постигнала.Сигурна съм,че не изглеждаш зле

Аз също бях нешо подобно, до края на гимназията нямах гаджета, теьи, които хсресвах - не ми обръшаха внимание, а ми се натрисаха някакви идиоти. На всичкото отгоре постоянно водех борба с родителите си да ме пускат тук и там (поне като бях на 16, от 17 нататък вече нишо не ми казваха). Но когато завърших - нещата се обърнаха (и аз не знам как). В момента аз избирам и аз отхвърлям мъжете (не отхвърлям всички, естествено, не се имам за кой знае какво все пак). Наистина, не мога да си обясня на какво се дължи това, тъй като нямах кой знае колко външни промени, единствено "порастнах" и промених мисленето си. Вероятно и ти трябва да направиш това. Забрави комплексите, те само пречатДори и най-готината мацка изглежда ужасно ако е комплексирана, свива се, гледа притеснено и т.н. Най-много ще ти помогне ако се държиш естествено и свободно и не се стягаш. Вярно, важно е да изглеждаш добре, но е важно и да предразполагаш хората по някакъв начин и на тях да им е приятно да разговарят с теб. Но не прави грешката да водип винаги супер сериозни разговори, които да натоварват. Вкарвай и по някоя шега, ако накараш някой да се смее това ще те постави в положителна светлина. Хайде стига че се отплеснах.
Действай смело и късмет.
Колега виждам че имаш дарбата да общуваш назад във времето, поздравления, нека сега да видим мъдроста ти и в 2007г. моляте не ни лишавай от това удоволствие.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ядме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.