IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24th March 2008, 22:29
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране СТЪПАЛАТА СЪЩО ИСКАТ ГРИЖИ! :)

Здравейте мили дами, отново имам нужда от съвет и знам, че вие със сигурност ще ми помогнете!

Вече мисля, че е време да се замисля как да поддържам петите на крачетата си, защото...до сега много съм ги "игнорирала". Търсих в търсачката подобна тема, но не успях да намеря, ако има вече такава се извинявам!!!

Може ли да ми кажете как да процедирам с петите:
- какви кремчета да ползвам, които ще направят кожата мека и ще даде някакъв приятен аромат...
- веднага след баня ми казаха, че е хубаво да ползвам пила за пети...ама не знам от къде да си купя и на коя фирма...а и не знам как точно трябва да действам, колкото и смешно да звучи...
- а и за пемзата, ако може да ми предложите и за какво точно служи тя...


Разкрийте вашите малки тайни за меки и свежи крачета!

Благодаря ви предварително!

Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:40
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th March 2008, 00:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Крачетата и петите са важни, особено сега, когато лятото наближава и имаме една пролет да се подготвим за сандалките.

Аз залагам на: пила - да. Маха излишната кожа и стъпалата стават гладки. А след банята - сега си взех маска с лавандула - мирише готино и крачетата стават мноооого меки и гладки.
Пемза не ползвам, груба ми е.
Относно "аромата" на краката аз нямам проблеми, но винаги си нося ароматизатор за крака - има компактни опаковки за дамската чанта и винаги е под ръка (крак, хихик). Ползвам го предимно, защото освежава в летните жеги. Става и за пролетно време, винаги може да се мушнеш в толетната на някое заведение, или в работата и да освежиш краката, така че ако ти се наложи да се събуваш да не се чувстваш неудобно. Има и доста кремове и талкове за крака, каквото и да избереш, ще има ефект!
Обувката е от огромно значение - изкуствените материи запарват, избягвай ги!
Успех!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th March 2008, 10:27
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

за миризмата виж в аптеките за Odorex за крака.
за поддържането на ходилата- веднъж месечно педикюр (повече заради ноктите ) и всяка седмица с пила и пилинг за крака вкъщи.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2008, 17:15
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Крачетата и петите са важни, особено сега, когато лятото наближава и имаме една пролет да се подготвим за сандалките.

Аз залагам на: пила - да. Маха излишната кожа и стъпалата стават гладки. А след банята - сега си взех маска с лавандула - мирише готино и крачетата стават мноооого меки и гладки.
Пемза не ползвам, груба ми е.
Относно "аромата" на краката аз нямам проблеми, но винаги си нося ароматизатор за крака - има компактни опаковки за дамската чанта и винаги е под ръка (крак, хихик). Ползвам го предимно, защото освежава в летните жеги. Става и за пролетно време, винаги може да се мушнеш в толетната на някое заведение, или в работата и да освежиш краката, така че ако ти се наложи да се събуваш да не се чувстваш неудобно. Има и доста кремове и талкове за крака, каквото и да избереш, ще има ефект!
Обувката е от огромно значение - изкуствените материи запарват, избягвай ги!
Успех!
Ей, мерси много за подробното съобщение, точно от такъв съвет имах нужда!
Изникнаха няколко въпросчета, на които, който иска нека отговори...
Твърдо съм си решила да си купя още тази седмица пила за пети, някакво кремче или маска... Но тук идва проблема, че не знам кои марки са добри...

"Valeto" може ли да ми кажеш марката и цената на кремчето, маската и пилата, и най-вече за ароматизаторчето за крачета?

П.С. Ако някой се сети за други процедури нека сподели! Благодаря ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th March 2008, 17:29
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз препоръчвам продуктите на Scholl, продават ги в аптеките. Вземи си омекотяващ крем за вечерта, след банята и крем против изпотяване за през деня. Scoll имат спрей за крака и за обувки. Можеш да си вземеш тези продукти и да ги комбинираш в зависимост от нуждите си.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th March 2008, 17:51
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Аз препоръчвам продуктите на Scholl, продават ги в аптеките. Вземи си омекотяващ крем за вечерта, след банята и крем против изпотяване за през деня. Scoll имат спрей за крака и за обувки. Можеш да си вземеш тези продукти и да ги комбинираш в зависимост от нуждите си.
Мерси много за съвета мила Лиана!

Да си призная за първи път чувам тази фирма, но ведналага след като прочетох поста ти проверих в интернет за повече информация, но за жалост всичко е на английски... Видях поне, че има голям избор за всякакви продукти за крачета и мисля да пробвам, но се чудя къде ли мога да ги открия, ще видя в някоя аптека и то от по-големите!

Може ли да ми кажеш за спрея за обувки - пръскат се обувките, ако има неприятна миризма и после всичко е ОК? Искам да кажа, че ако си го купя и ако преди да излизам се напръскам с него, после ако трябва да се събувам и пак може, така ли? Леле, какви въпроси задавам...

Мисля да пробвам и Odorex за крака. До колкото знам има ефект, но още се чудя...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th March 2008, 19:11
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Само внимавай с Odorex. ползвала съм други продукти- против изпотяване и за чупливи нокти. има голям ефект, но в никакъв случай не трябва да се прекалява. чети внимателно упътването. успех
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th March 2008, 19:19
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

и аз препоръчвам Одорекс, много съм доволна. относно пемзата, не е груба, има различни пемзи, някои дори прекалено нежни, като последната, която си купих
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th March 2008, 19:41
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Много ще се радвам, ако пишете и марката на продукта, който ми препоръчвате, защото точно от това имам нужда!

Кажете ми някоя хубава пила, кремче и маска за пети? Виждала съм по магазините, но не знам до колко са хубави, кажете вие на коя фирма позлвате продуктите!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th March 2008, 19:53
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

3y3ka пилата ми е купена от магазин за козметика, има ги и в някои аптеки, ама марка не мога да ти кажа
Маска за крака на Ейвън с мирис на лавандула
Крем - на Рефан с чаено дърво
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТЪПАЛАТАСЪЩОИСКАТГРИЖИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.