IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th March 2008, 15:31
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Тука заприлича на "Кой е по-по-най"
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th March 2008, 18:42
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0

вече е имало такава тема и от прочетеното си правя извод,че на всеки действа различно,а даже в повечето случаи не действа
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st March 2008, 13:59
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Основното е диетата, нито самия л-карнитин, нито ефедрин, кленбутерол или йохимбин ще ви свършат работа, да не говорим за тия КЛА и другите глупости. Най-силната комбинация (ЕСА) забързва метаболизма със 3%. Спазвайте диета, въртете колелото или тичайте сутрин на гладно и това е. Де да беше просто гълташ няколко хапчета за 20лв и готово. Няма такова нещо.
Това мое мнение го запомнете и след година-две ще се убедите, че всичко е точно така. Но явно има време до тогава
Подкрепям това мнение на 100%.
Миналата година пих Кларинол 2 месеца-ефект нулееев!!!

От септември '07 започнах подходящо за моят тип тяло хранене и го спазвам ежедневно, почти съм на 39 и трябва да ви кажа, че никога не съм харесвала тялото си повече от колкото сега.
И от личен опит, ще си позволя да ви дам съвет.Не си давайте парите за химии, просто спазвайте индивидуален хранителен режим подходящ вашият тип тяло.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st March 2008, 14:16
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Съпругът ми го пиеше близо 3мес.Не ме мога да преценя дали ефекта от отслабването е било брагодарение на Кларинол,по скоро е от диетата която същевременно прилагаше.Доколкото разбрах Кларинол е хубаво да се приема за по дълги периоди,служи за разграждане на мазнините,примерно преди хранене вземаш едно за да не ти се трупат мазнините и калориите от храната която поемаш,за да подържаш нормално телесно тегло без да се ограничаваш с яденето.Но само с Кларинол без диета едва ли ще се отслабне
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th April 2008, 11:30
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Този Кларинол е пълна глупост! Майка ми и сестра ми взимаха-ефекта е нулев. А то ако спазваш диети така или иначе ще си отслабнеш.
Майка ми се посъветва с диетолога и и той и каза, да го взима за седмица, ако няма ефект да се спре. Принципно за тези добавки така се действало, ако няма ефект за една седмица няма и да проима!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th April 2008, 12:14
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Ами в общи линии така е. При добавката,която аз пих, се свалят до 4кг за 8 дни,т.е.за около седмица. Наистина ако не видиш ефект за толкова време, няма да видиш и след повече.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КларинолКЛА1000
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.