IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th August 2008, 20:26
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Момичета, имам един въпрос, не само поради случая с Alisia, но и изобщо. Не изисквате ли винаги по-настоятелно информация за процедурите, които се извършват върху вас?
Дори и за различни апаратни процедури (било то за лице или тяло) е предвидено подписване на "Информирано съгласие", в което подробно се описва вида на процедурата, очакваните резултати, странични реакции...
Плащате и то не малко пари, а понякога дори не сте сигурни с какво сте третирани!
На какво се дължи това- на предоверяване или нещо друго?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th September 2008, 10:27
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alisia
устните ми станаха малко несиметрични
Начина за корекция е да поставиш още малко на проблемните места за да се се получи симетрия.
Махането е сложно и резултата не мисля че ще ти хареса. Устните се изкривяват повече. Имаче една съфорумка с такава операция, пускала е снимки. Порови се в темите.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th September 2008, 16:38
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Момичета, имам един въпрос, не само поради случая с Alisia, но и изобщо. Не изисквате ли винаги по-настоятелно информация за процедурите, които се извършват върху вас?
Дори и за различни апаратни процедури (било то за лице или тяло) е предвидено подписване на "Информирано съгласие", в което подробно се описва вида на процедурата, очакваните резултати, странични реакции...
Плащате и то не малко пари, а понякога дори не сте сигурни с какво сте третирани!
На какво се дължи това- на предоверяване или нещо друго?
На това, че като питаш или демонстрираш, че си наясно и имаш поне обща култура, докторите се дразнят. Поне в България е така. Никъде в чужбина го няма това нещо. Там и без да питаш, ти се дава подробно информация и задължително подписваш информирано съгласие. Тук ако питаш много, със сигурност ще си навлечеш гнева на доктора, а може и да те изгонят
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th September 2008, 16:52
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Авче, може би си права, за съжаление.
Но преди някой да ме изгони аз сама бих си тръгнала, ако не ми се дадат адекватни отговори на въпросите, които съм задала.
Тяхната работа е твърде отговорна и сериозна, за да си позволяват подобно поведение, а това е и един критерий да прецениш нечий професионализъм!
Мисля, че ние самите като клиенти трябва да бъдем по-взискателни, не е ли така!?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смесваненасиликоннетраенфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:13.