IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 25th March 2010, 18:36
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Не съм се оперирала при Динев,а и все още при никой,но възнамерявам да го направя.Единственото,което ми е известно до момента е,че няма да е при него.Преди 6 години оперира моя приятелка и резултата не е дори и задоволяващ,имайки предвид,че тя нямаше лоши гърди преди операцията.Метода беше надмускулно,но не си спомням кубиците с точност.Наложи се реоперация след около седмица и я дра почти на живо,след което резултата беше също така плачевен.

Съжалявам,ако някой се почувства лично обиден от мнението ми .
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 16th April 2010, 17:29
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте на всички,след около месец ще направя 1 год от реоперацията която ми направи др Динев,първо ще кажа за първата операция,направих си я в Русе за което съжалявам и до днес,резултатът беше плачевен 350к под мускула,сложени 2 см надоло от допустимото,на едната гърда мускула беше разфасован и импланта отиде в другата гърда,отделно гърдите ми се разделяха на половина ужас,отидох на консултация при др Динев,тои ме прие много добре обърна ми страшно много внимание и ми направи страхотен бюст на който не мога все още да се нарадвам 405к над мускула ултра висок профил ,на пип,в моя случаи нямаше възможност за под мускула заради разкъсания мускул,останах много доволна от др Динев аз го препоръчвам,бих му се доверила отново
Отговори с цитат
  #163  
Стар 16th April 2010, 17:38
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Здравей и аз съм негова пациентка и то два пъти.Може ли да видя резултата от втората опер.може и на лични
Благодаря
Отговори с цитат
  #164  
Стар 2nd October 2012, 15:16
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Като погледне темата - човек ще рече, че д-р Веселин Динев не е оперирал от 2010 г. насам... Никой нищо не е писал! Нито едно мнение! Това е странно.. Хайде, посъживете се и споделете нещо! Някой наскоро опериран при него?
Отговори с цитат
  #165  
Стар 9th November 2012, 21:41
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз са оперирана от Динев 2007 и сам много доволна от него, не ми е направило впечетление да е особено внимателен, но важно е резултатаът.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 2nd December 2012, 22:50
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Момичета, предстои ми операция за увеличаване на бюста при др Динев. избрах него заради достъпната цена и положителните мнения, които прочетох тук за него! Спряхме се на 350 сс, подмускулно, анатомични импланти Арион. Операцията ми е след 10 дена и сигурно разбирате, колко съм притеснена МОЛЯ, много моля някой, опериран при него, ако е удобно да сподели с мен на ЛС поне една снимка на бюста си!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 19th November 2014, 09:04
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм нова във форума, изчетох почти всичко, но се интересувам от мнения за д-р Динев, но последните, които виждам тук са от преди 2 години. Има ли някой, който може да сподели мнение относно неговата работа напоследък? Колебая се дали да си запиша час за консултация при него, именно заради по-достъпната цена и добрите неща, които прочетох из форума, но, които за съжаление са от по-отдавна.
Ще се радвам, ако някой се включи с по-актуална информация.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 5th January 2015, 16:29
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Момичета интересувам се от работата на д-р Динев,ще съм Ви много благодарна от мнения на оперира ли се и снимки на stanislava_fy@abv.bg
Отговори с цитат
  #169  
Стар 25th March 2015, 18:19
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vesselinchica Виж мнението
Е, вече е специалист и в подмускулното поставяне. Аз го доказвам с моите прекрасни гърди.
Можеш ли да ми пратиш снимка и появиха ли се проблеми след това?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 1st September 2015, 12:50
Luscious Luscious не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 3
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...t=14496&page=8

.........Екипа беше много добър. Персонала много любезен. Всичко мина по учебник. Много съм доволна.
Горещо го препоръчвам, не се замисляйте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениеотопериралитесеприДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.