IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2009, 13:26
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

съгласна съм,че опита има голямо значение. Но както знаем хирурзи с огромен опит често допускат грешки. Всички знаем че късмета тук играе голяма роля.
както и да е, не искам да се превръща в спор кой хирург е по по най и кой метод е най добрия. Дразни ме изказването на Томи, което беше контра на това че Динев е направил хубави гърди под мускулно. Както ме дразни и логиката която се е насадила, че ако прави НАД значи не може ПОД.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th February 2009, 13:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Както ме дразни и логиката която се е насадила, че ако прави НАД значи не може ПОД.
Много изопачаваш казаното, само това ще ти кажа. И даже не разбирам кое чак толкова те дразни и защо
Имам един въпрос към теб - смяташ ли, че Динев е майстор на надмускулните гърди - виждала ли си такива, правени от него и харесват ли ти?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2009, 13:38
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Смятам че Динев е много добър пластичен хирург.
Да виждала съм и ми харесват.
както и да е аз говоря за съвсем друго нещо, не става въпрос за майстор на това или онова..явно не можем да се разберем, а и не ми се спори повече (все пак съм на работа)
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th February 2009, 13:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Смятам че Динев е много добър пластичен хирург.
Да виждала съм и ми харесват.
ОК, оставям те сама да си отговориш тогава на какво се дължи това - на опита му или на късмета, за който говориш.
Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Всички знаем че късмета тук играе голяма роля.
.
Според мен, той ги прави хубави, защото е майстор в този тип поставяне, докато по твоите думи излиза, че ти си разчитала явно повече на... късмета...
Аз също приключих в тази тема; спорът не е градивен в случая, още повече с някой, на който водеща дума във всеки пост е "дразня се", "дразни ме" и т.н.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th February 2009, 14:36
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Всъщност всеки цели различен резултат, който според него е най - прекрасен.
Пластичният хирург е като художника - може да рисува красиво,но всеки има свой собствен индивидуален стил и виждане!Художника става по-добър и можещ,когато натрупа повече опит и овладее техниките и все пак винаги има неща,които му се отдават повече,а други по-малко! важното е на нас да ни харесва крайния продукт! Това е моето скромно мнение...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th February 2009, 14:43
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Моето мнение е , че надмускулно е лесен и елементарен метод, в сравнение с подмускулното.
И си мисля че в повечето случаи, ако един хирург слага без проблем под....значи за него е фасулска работа над-метода.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th February 2009, 16:21
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
ако един хирург слага без проблем под....значи за него е фасулска работа над-метода.
ееее то това е много ясно мила
Значи тъй като много пъти прочетох глупости, че “Динев е само за над, да, ама той е само добър в над(баси тъпото),ако искаш под, Динев не е твоя човек и тн” от скромното ми наблюдение се получава следното:
докато едни твърдят, че еди кой не ставал за под мускулното и ходят при уж най добрия, а после на корекция, същия този който не ставал, се оказва, че ги прави хубави. Ето това имах предвид под недоразумения.
Както казах и хирурга с много опит прави грешки, а също преди е слагал над, и кво сега?
Разбира се тук може да се спекулира с късмета, както за доброто и за лошото име на хирурга.
Смятам Динев за професионалист, който си разбира от работата и не би допуснал да си прави експерименти над пациентите си, тепърва да се учи да поставя подмускулно импланти и да рискува доброто си име, както и всеки нормален хирург.
Мислех,че задачата на подобен тип форуми е да се помага на нови момичета по лесно да се ориентират в обстановката,а не да се изказват предпочитания за хирурзите и методите.
А защо Гвен се впрегна пък толкова? Нали темата е за мнения на оперирали се при Динев?
Това е мнението ми, ако щете ме нападайте, но засега ви казвам приятна вечер Дами.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th February 2009, 16:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Мислех,че задачата на подобен тип форуми е да се помага на нови момичета по лесно да се ориентират в обстановката,а не да се изказват предпочитания за хирурзите и методите.
Ти точно това правиш с всеки един пост Не съм се впрегнала ни най-малко, просто изкритикува мнението ми и се аргументирах
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th February 2009, 16:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Гуени ..днес не ти е ден мило.....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th February 2009, 16:38
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Ние в нашият форум имаме препочитания към метод или определени хирурзи, в друг форум предпочитанията ще се различават от нашите....
Не бе Гвен, ето затова го написах
Още веднъж казвам нямам нищо против никой, особено против тебе.
Просто и аз си пиша мненията
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениеотопериралитесеприДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.