IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 13th January 2011, 16:57
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Цитирай:
Първоначално написано от nikol4etoo
хаха на 18 с 18 тази вечер се очаква нова бройка ще излизаме с приятелки на лов за мъже

18 мъже си имала,а си на 18?
Момиче,ти уби рибата направо...
Да, ама като стане на 75, ще е имала 75 мЪжа
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th January 2011, 16:59
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Абе всеки да си живее живота, както го разбира. Като не ми пречи, не ме засяга изобщЕ!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #63  
Стар 16th January 2011, 14:43
Аватара на Melly88
Melly88 Melly88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Melly88
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Мели, Алексата(тази отзадната), Ани = 14 234,45.
И какво те интересува?Ако имах нужда от статис щях да ти кажа.Ама явно си само статист по форумите!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th January 2011, 17:09
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Интересни теми вихрите тук
Хайде и аз да кажа моята бройка я натрупах до 20 годишна възраст /16-17бр./ Сега съм на 28 години и през последните 8 години съм била с 4 още /като се има предвид, че съм омъжена за единият от тея 4-мата/. Но това се дължи на факта, че знам какво искам и какво ми трябва. Няма нужда да пробвам няколко за да открия тоя дето да ме изкефи. Дето се вика надушвам ги от дълече.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th January 2011, 17:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

така е - нормално е на 17-18 годишна възраст да им се експериментира на младежите - нищо лошо или ново няма в това.
Тези дето имат късмет да са в сериозна връзка на тази възраст обаче научават много повече от тези дето си сменят партньорите на лягане и ставане
Отговори с цитат
  #66  
Стар 16th January 2011, 17:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Пини аз не мога да си представя сериозна връзка на 17-18. Вярно някои си мислят че е голямата любов но всъшност когато бушуват хормоните става объркване. Още повече, че рядко се случва някой да създаде семейство с ученическата си любов. Има и такива случаи, но са единици. Аз също бях влюбена на тази възраст, но няма нищо общо с любовта която изпитвах когато бях на 22-23 или сега към съпруга ми.Като по-млада бях склонна да експериментирам и с други партньори (че не мога да го нарека изневяра ) но в момента вече не съм, наекспериментирала съм се

Според мен няма нищо лошо да експериментират с повечко партньори докато срещнат подходящия, но и не одобрявам тези които ги сменят на лягане и ставане, колкото да трупат бройки.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 16th January 2011, 17:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ами аз имах предвид, че ако имаш постоянен партньор на тази въраст имаш възможност да експериментираш повече отколкото ако си постоянно с нов партньор. Когато се познават добре, по се отпускат и пробват нови неща ( в чисто сексуално отношение)
Отговори с цитат
  #68  
Стар 16th January 2011, 18:36
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

За това,че сериозната връзка в млада възраст дава по- добър сексуален опит не съм съгласен ама хич. повече партньори=повече и по- разнообразен опит (поне за жените). Ако трябва мога да говоря с примери от действителността.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 16th January 2011, 18:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

от гледна точка на жена, мога да те уверя, че жената опознава сексуалността си по-добре и по-основно, ако е с партньор, с който се чувства уверена и сигурна. Това няма как да стане с уан найт стенд.
Мъжете може би наистина придобиват повече опит с възможно по-голям брой сексуални връзки, но за жената важи точно обратното
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th January 2011, 18:47
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами то и за мъжа важи принципа с едната партньорка. Ако е бил с много, не е имал време да им разбере същината и да стане по-голям разбирач. Повечето бройка носи самоповече емоции, но не повече опит.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкочовекастеспали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.